1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
5. lis 2012

@malinka_02 To si piš, že tu s tebou budeme. Drž se!!!!

unkarka
5. lis 2012

Ahojky děvčátka,tak po dnesni konzultaci poslana zadost na pojistovnu na druhy pokus IVF a hura do boje o miminko.Imuno dopadlo fajn tak mame od pani dr pozehnani na druhe IVF 🙂 Meli bychom vse stihnou do vanoc tak treba se postesti a budem mit darecek pod stromecek :D

chilinkaxxx
5. lis 2012

tak máme len 3 vajká :/ snáď to budú siláci a zvládneme to aj s nižším počtom. Aspoň mi nehrozí hyperstimulák 😉

lena_1
5. lis 2012

@unkarka Hodně štěstí 😵 a držím palečky,aby byl krásný vánoční dáreček 😵 😵

evikj33
5. lis 2012

@unkara Tak super a hurá do boje a přeji aby s miminkem nakonci 😉

evikj33
5. lis 2012

@chilinkaxxx Nejde o kvantitu,ale o kvalitu.Držím pěsti at je mezi nima super bojovníček 🙂

babatko2012
5. lis 2012

@baarbora29 moja mrkni IP 🙂

malinka_02
5. lis 2012

@adriene
@saraha2 dekuju moc!

mmirunda
5. lis 2012

@malinka_02 Ahojky zlatíčko, moc na Tebe na zítřek myslím a držím palečky

mmirunda
5. lis 2012

@pawlla I Tobě beruško držím všechno co mám a těším se na fotečku a dobré zprávy 😉

mmirunda
5. lis 2012

Jinak všem krásný dobrý večer 😉

malinka_02
5. lis 2012

@unkarka tak to by byl nejhezci darecek!
@chilinkaxxx staci i jedno vajicko kdyz je to to prave 😉

malinka_02
5. lis 2012

@mmirunda dekuju moc, hlavne aby se rozmrazilo embyjko!

mmirunda
5. lis 2012

@malinka_02 jasně že se rozmrazí 😉

malinka_02
5. lis 2012

@zelvik doufam ze aspon bude transfer brzo jinak budu v nervech dyl..hlavne aby se mrazacek rozmrazil..

saraha2
5. lis 2012

@unkarka tak supéér!!hlavně informuj!!!

mmirunda
5. lis 2012

@unkarka Moc ti držím palečky 😉

mmirunda
5. lis 2012

@evikj33 Jinak Ahojky kočko, ty jsi teda pekařka. To už jsi začala? My pečeme vždy spolu s mamkou dohromady 😵 a začínáme až po Mikulášovi 😉

pawlla
5. lis 2012

@mmirunda diky moc, uz se nemuzu docakt a dofam ze mimi bude spolupracovat a bude pekna fotecka

mmirunda
5. lis 2012

@pawlla No jasně, že bude hodné a poslušné 😉

pawlla
5. lis 2012

@mmirunda no to doufam a jsem na nej uz pekne natesena se snad nedockam jdu az na 12

mmirunda
5. lis 2012

@pawlla ale dočkáš, už jen 16 hodin 😉

malinka_02
5. lis 2012

@mmirunda ja uz i premyslela kdyby ne jestli jde treba aby rozmrazili to posledni a byl ket o den pozdeji..ale nevim..

malinka_02
5. lis 2012

@pawlla ja ani nevim jeste v kolik jdu ☹

mmirunda
5. lis 2012

@malinka_02 prosím tebe neplaš, všechno bude v pořádku 😉

pawlla
5. lis 2012

@malinka_02 tak me rikali ze kdyz by se nezormrazili dva jak jsem chtela v ten den jeste rozmrazi to dalsi a taky to tak bylo meli jsme 3 mrazacky dva rozmrazili jedno to nezvladlo a tak jeste v ten den ket rozmrazili to treti a dali mi tam dva

evikj33
5. lis 2012

@mmirunda Jj začala já vždy perníčky peču už v pruběhu listopadu,někdy musím i 3x protože se sní 😀 ale ted to bylo hlavně pro maleho nudil se tak škemral,ale dala jsem si den předtím jsem asi prochladla a myslela jsem že to těsto nedokrájím,jak mně bylo zle už jsem myslela že pojedem na pohotovost,nakonec jsem se prospala,2x mně prohnalo na wc,a bylo lépe,tak jsem ještě dohnacala linecké a tím asi končím.Peče ještě mamka a tchýně a každá posílá,tak to prdím unás stejně pak nejvíc jede uzené chleb. mandošky a závin 🙂 Po Mikulášvi už se budu sotva valit přez pupajs už mám 120cm 😅

mmirunda
5. lis 2012

@evikj33 tak to my s mamkou pečeme 13 druhů 😉 a některé i z dvojité dávky 😕

rory_g
autor
5. lis 2012

@unkarka ať je tohle IVF to pravé!!!!
@pawlla Tobě na zítřek hodně štěstí a těším se na fotečku 😵

Všechny vás moc zdravím, mě zase trápí migréna, tak moc nepíšu...

malinka_02
5. lis 2012

@pawlla no ja o tom prave v nasem caru jeste neslysela tak nevim..
@mmirunda dneska sem v praci rozbila u kolegyne sklenicku a ona ze strepy sou stesti -nic nevi,zitra budu lhat ze mam chripku..a pomyslela sem si kez by..