1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
6. lis 2012

@dadenka111 ja taky nestiham, to je vzdycky ja budu doma jen do ctv a delat z domu kdyz bude treba..a kdy jdes?

rory_g
autor
6. lis 2012

@dadenka111 na robotu kašli, jinak dostaneš na prd!l 😀 😝

ivapo
6. lis 2012

@danny38 ňo tak já se stimul kou cca 14 😖

ivapo
6. lis 2012

@danny38 já datum porád nevím přesný.... To mi ho rekne na gynďe? Nebo kde o to mám zadat? Ted marodim ...pojd uz někam na kafe!!!!!!!!

harley26
6. lis 2012

holky, co se testuje z krve 1 nebo 2 Dc ve kterem jdete na IVF? Vsechny vysetreni uz mam za sebou ... Delaji testy na AHM automaticky pred IVF?

ivapo
6. lis 2012

@malinka_02 taky palivu těhu bacilum.. Tfuj tfuuuuuuuuuuuj : 😉

danny38
6. lis 2012

@malinka_02 Tfuj, tfuj, tfuj, posílám těhu bacily a ať se bastocystičce u tebe moooc líbí 😵

evikj33
6. lis 2012

@malinka_02 Tak at se Blastička pěkně zakousne a pustí až v porodnici 😉

evikj33
6. lis 2012

@danny38 Toho 24,ale jdeš 6týdnu předem že,já právě pujdu asi těch 8 takže kolem 10.12.ještě jsme to s dr.neřešili,ale já stejně do termínu porodu nedojdu 😀

adriene
6. lis 2012

@harley26 Já tedy 1. či 2. den cyklu na odběrech nebyla... nevím jak to je jinde.
U nás nám vstupně brali krev na nejčastější pohlavně přenosné choroby a KS. Víc si nevybavuji.
Tyto odběry pak zopakovali v den OPU, respektive těsně před ním 🙂

adriene
6. lis 2012

@evikj33
@danny38
@ivapo Tak já mám navíc 10 kg. Je to v 20 tt s dvojčaty hodně? Fakt nevím... ale na sobě to cítím... valím se jak... 😠 Zatím to mám v břichu a hrudníku. Zadek, boky, stehna, ruce... stejný. To jsem na sebe dál zvědavá 😖

danny38
6. lis 2012

@ivapo Já bych šla, ale v práci moc práce a doma to vypadá po stěhování jako když tam bouchl granát 😀

evikj33
6. lis 2012

@adriene Já nejsem žádnej drobeček,tak umně ta váha prostě tak nejde,ale ty jsi určo suška,tak to jde pak víc poznat.Nestresuj a bud ráda že už neblinkaš 😉

adriene
6. lis 2012

@evikj33 Od té doby, co nebliju, tak jenžeru a kynu 🙂 Ale jo... jsem ráda, že už mě to dalo pokoj... je to úleva 🙂 Moje startovací váha také nebyla nijak malá, rozhodně nejsem vychrtlá, ani přirozeně hubená. Má závodní doktorka mi říká... "no holka, co bych na Vás sledovala, vždyť Vy jste ženská krev a mlíko!" No.... tak někdo by to vzal jako kompliment, že... a mně je vždy trapně 😀

saraha2
6. lis 2012

@mmirunda
@danny38 na pleť bych taky nespooléhala..dvě mé kamošky byly moc pěkné,měly jemné rysy v obličeji a obě mají holky 😉 jinak já kynu zatím všude,jen ne na břichu 😀 teď tady byla kamoška a hledala,kde mám prý pupek 😀 jsem byla ve velkoměstě a koupila jsem si kalhoty,takový elegantní legíny v pase na gumu 😉 a prodavačka že je mám volnější,tak já že neva,že porostu,tak koukala a nechápala 😀
@malinka_02 moc,moc na tebe myslím!!!!!!

saraha2
6. lis 2012

@harley26 u nás v caru druhý den berou krev,ale na co všechno nevím ☹

saraha2
6. lis 2012

@pawlla já už to nemůžu vydržet!!!!!piš,piš!!!!

monrei
6. lis 2012

@rory_g Ahojky.....našla jsem tuto diskusi na MK a 24.5 se mi po IVF narodila holčička.......je to náš zárak ale pěkně zlobivej 🙂

mmirunda
6. lis 2012

@saraha2 Tak ona šla teprve na dvanáctou ...

saraha2
6. lis 2012

@mmirunda já vím..ale kolikrát tě vezmou třeba dřív... 😉

rory_g
autor
6. lis 2012

@monrei ahojky, super!!! Moc Ti gratuluju k nádherné princezně, i když zlobivé 😀 Ale stojí za to, co? 😵

evikj33
6. lis 2012

@saraha2 Jj taky @pawlla netrpělivě čekám co bude za překvápko-zda klučík nebo holčička a taky na fotečku jsem zvědava 🙂

zelvik
6. lis 2012

Tak @malinka_02 teď asi odpočívá a nebo už si veze bublinku domů 😉 a taky vyhlížím netrpělivě @pawlla. Ale ona jela k tomu jinému Dr. že a asi dál, tak si musíme počkat!!!!!

mmirunda
6. lis 2012

Holky, taky jsem nedočkavka nedočkavá a těším se na @pawlla a na @malinka_02

monrei
6. lis 2012

No první měsíce jsem říkala že ano,dnes říkám já chci alespon trošlku spááááááánku 😀 😀 😀 .....rostou jí zuby od 2 měsíce takže si představ jak jsem dlouho nespala v noci jí to bolí začalo to moc brzy a ani tišící léky nezabýrají jak by měli.... 😖 😖 😖
Ale jo holky těšte se jen vám přeji spontál ne císaře jako jsem měla já........

Jinak my měli překvápko až do konce neukázala se nám ani na jednom UTZ 🙂

pupidu
6. lis 2012

Já tipuju @pawlla na holčičku 🙂 Tak su zvědavá, jestli se trefím 😀

monrei
6. lis 2012

tady jsou fotečky mojí princezny terorisky 🙂 😀 😀 😀 už je nám skoro 6 měs.

malinka_02
6. lis 2012

@ivapo
@danny38 dekuju 😉
@zelvik
@mmirunda uz sem doma s jednou blastickou,dnes sme byli jen 2..a transferovala Rezacova, nemam mit prvni 3 mesice tehotenstvi sex 😀

mmirunda
6. lis 2012

@malinka_02 Tak to máš jako já 😀 já už snad ani nevím co to sex vlastně je 😀 😀. pohlaď za mě bříšenko beruško

saraha2
6. lis 2012

@malinka_02 takže nohy hore a odpočívat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!