1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
17. lis 2012

@pentagras ne pry tahle mutace neni na hematologii..
@harley26 tak to je super uroda 😉

pentagras
17. lis 2012

@malinka_02 no to je divnýý, myslím že u nás v caru dáaj farxik jasně jak je homozygotní mutace, být tebou dojdu di sama na hematologii, já tam šla tenkrát taky než mě dr vubec poslal

pentagras
17. lis 2012

@harley26 moc gratuluju k urodě 😀
Já měla minule pozdní OHSS, rozjel se mi po ET pořádně a 6den po et v noci mě manžel vezl do nemocnice s plným břichem vody, taky jsem jedla bílkoviny a pila jak zběsilíá ale má to něco do sebe, pak mi to rychle v nemocnici odeznělo do týdne

rory_g
autor
17. lis 2012

@pentagras ahojky, já mám taky MTHFR hetero a dr mi jen řekla, že si mám koupit listovku 😀 Koupila jsem si s Metafolinem a brala půl Aspirinu (vyčetla jsem na koníku...), na hematologii mě taky neposlali, taky jsem chodila do Gennetu 😉

pentagras
17. lis 2012

@rory_g já aky chodím do genetu, tu MTHFR mi zjistili tam a jak říkáš na hema mě neposlali, píchala jsem do 4 měs fraxík,a pak už nic, potom co se stalo mě přeci jen dr na hema poslal ale já tam stejně o týden dřív už šla, tak z výsledku mi zjistili ještě dálší mutaci homozygotní a na tohle prej testy v genetu nedělaj, ptali sjem se tam, když jsem tam vezli výsledky z hema no nic, dr mi dala fraxík a řekla že asi celý těhu a i šestinedělí, mám pocit že dokud budu u nich tak jo a pak at si poraděj na hematologoi asi tak 🙂

rory_g
autor
17. lis 2012

@pentagras mě ani fraxík nedali, nic...no hlavní je, že se zadařilo 😵 Teď si taky pícháš? A chystáš se testovat až ten 14. den po KET?

pentagras
17. lis 2012

@rory_g no ted mi ho dali taky hned od začátku, jj píchám - brekekee, jenže zase ksdyž to musí bejt, jj, testit až asi TEN 14 den, uvidím jak to vydržím 🙂 a co ty??Ty máš prdolku po 1IVF??A víš co to bude?

rory_g
autor
17. lis 2012

@pentagras nene, mě se IVF nepovedlo, jedno vajco, neoplodnilo se...potom byl měsíc oddych a potom IUI, aby se něco dělo no a to vyšlo, tak trochu zázrak 😅 Čekám klučinu 😵

pentagras
17. lis 2012

@rory_g už to tu všechno dočítám, chlapečka a po IUI, no to jsi štastná žena, to máš fakt kličku 😀

pentagras
17. lis 2012

@rory_g a první asi vid? No mě je pomalu 34 a jsme jen s manželem, tak snad se ted podařilo, to by byl dárek nad všechny 🙂

rory_g
autor
17. lis 2012

@pentagras jj, první..byla jsem těhotná před deseti lety, ale to skončilo zamlklým a od té doby ani ťuk...do CARů jsme chodili 5 let, z toho od ledna 2012 do Gennetu a teprve se něco dělo a povedlo se, cesta sice dlouhatánská, ale hlavní je ten výsledek...teda bude 😉 Jinak mě bude při porodu 33, takže taky žádná mladice, i když Langerová mi při každé návštěve opakovala, že jsem mladá a mám spoustu času 😀 Asi je zvyklá na jiné kousky 😀

pentagras
17. lis 2012

@rory_g jj, máš pravdu, minule co jsem tam byla tak jsme čuměla, jedna holčina teda semnou co ležela tak na ket byla asi jako já, jinak samý starší přišli mi tak kolem 45let, tak doufám že se zada a bude vše ok, ale jak říkám dokud nebudu držet zdravé mimčo doma v náručí tak mám stejně strach

rory_g
autor
17. lis 2012

@pentagras no to je jasné, po tom, co sis prožila...ale já věřím, že každý si to hnusné vybere a pak už prostě logicky musí trocha toho štěstí přijít, zákon akce a reakce 😉

pentagras
17. lis 2012

@rory_g 🙂 🙂 kočko dík za ty slova, dcl mě to zahřálo 🙂

zelvik
17. lis 2012

Ahoj kočky, tak jak se dnes máme? Mně v průběhu odpoledne začlo (ne souvisle) jakoby píchat v podbřišku - v děloze. SIce bych dneska měla termín mrchy, ale ty bolesti nejsou mrchovitý, tak nevím, co se děje. Snad nic...

ivapo
17. lis 2012

@rory_g jeee.. Já byla take u Langerové!!

evikj33
17. lis 2012

Ahoj kecky 🙂 jen nakukuju @zelvik Já to mám občes taky asi se zvětšuje bejvak,je to nárazově třeba den dva a pak zas klid.Dr.říkal že to nic není. @ivapo Tak mně ještě nedošla ta závratná suma,ale je hodně podobná 3415kč no co bys chtěla podle Kalouska máš až až 😠

kaijko
17. lis 2012

@zelvik Mě tam taky často píchne, třeba, že se i musím zastavit.. Já tohle znám z endošky, tak se snažím nemyslet na nic zlého.. Jen se těším na další utz, už ve středu a ráno 😀 Taky jsi psala, že jí máš, viď? I když jsi předtím neměla bolesti, tak to teď může být z toho.. a nic to podle mého gynekologa neznamená 🙂

kaijko
17. lis 2012

@ivapo
@evikj33 holky to už jste na mateřské nebo neschopence? Ještě jsem nestudovala v kolikátým se jde.. že dostáváte takový "krásný" peníze.. 😲 Já ještě nedostala za neschopenku, ale taky budu "bohatá", dělám servírku a mám napsaný základ..

rory_g
autor
17. lis 2012

@ivapo je suprová, že? Já k ní chodila moc ráda 😉

zelvik
17. lis 2012

@evikj33 No je pravda, že by se bejvák trochu zvětšit mohl 🙂 , protože podle utz máme 4,25 cm a na tý fotce je mrňous vevnitř nějak nahňácanej 🙂, že mi přijde, že se tam nevejde 🙂

kaijko
17. lis 2012

Chtěla bych nějakou práci na doma.. Ale v Praze, jsem nic nenašla a taky hodně holek píše, že jsou to podvody.. Mám vycházky až od odpo a dopoledne bych ae aspoň zabavila a taky nějaká ta koruna by byla fajn 😀

zelvik
17. lis 2012

@kaijko No to máš asi pravdu, že by za to mohla moci endoška, možná i nějaké srůsty... Tak snad to je tak a endoška začne pěkně couvat.

kaijko
17. lis 2012

@zelvik Prý se to zlepšuje časem.. Taky jak píše @evikj33 , tak se děloha roztahuje a pracuje.. Prý to jsou dobré příznaky!!! 🙂 Já zase někdy na druhou stranu, když se bříško neozve mám strach, že je naopak divný, že se tam nic neděje 😀 Ono si nevybereš.. Tak či onak pořád řeším co to asi znamená 😀

zelvik
17. lis 2012

@kaijko Nápodobně - každou chvíli vyjevená z něčeho jiného 🙂

zelvik
17. lis 2012

@kaijko Jsem líná najít tabulku - ale ty jsi v jakým tt? 🙂

kaijko
17. lis 2012

@zelvik Blížím se 9tt, ještě tomu nějak nemůžu uvěřit, že se to povedlo na poprvé.. Už aby byli za námi 3měsíce, to se mi trochu uleví.. Je mi teď časteji zle, ale nezvracím.. Tak si říkám, že tam určo ještě musí "fungovat" bublinečka 😀 Taky u všeho řvu jak želva.. 😀 Hormony se plaší.. Tobě je jinak dobře?

evikj33
17. lis 2012

@kaijko To je ještě PNka,ale MD pokud bude-bude hodně podobná. 😖 No jo co by jsme nechtěli vždyt pruměrná mzda roste-jen pořád nevím kde a brala bych ji ráda alespon 2xročně 😅 Na MD mužeš jít po dohodě s dr.nejdříve 8 nejméně 6týdnu před porodem(záleží zda máš ještě dovču a chceš ji vybrat,nebo proplatit atd...Já jdu 8týdnu a nastoupit bych měla 9.12.2012 Pokud OSSZ shledá muj nárok jako oprávněný 😎

zelvik
17. lis 2012

@kaijko Já nezvracela ani jednou, blbě mi bylo až takhle navečer a musela jsem každé dvě hodiny něco sezobnout. Teď je to už lepší, ale zase jsem snad obden nafouklá jak když jsem snědla pytel fazolí 🙂. A zatím teda mě nic nedojímá a nebulím 🙂

pentagras
17. lis 2012

@kaijko brouku, tak to jsme na to uplně stejně