1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pawlla
20. lis 2012

@mmirunda hlavne ze je vsechno v poradku a mimi pekne roste 🙂 A tatinek konecne taky videl mimi tak snad ho to poradne nakopne 😀

zelvik
20. lis 2012

@mmirunda Jupíííí, to mám radost, gratuluju, paráááááda!!!! Takže holčička??? Jůůůůů

mmirunda
20. lis 2012

@zelvik No jooo, snad jí ten pindík nenaroste 😀 😀

rory_g
autor
20. lis 2012

@mmirunda gratulujůůůůůůůůů 😵

mmirunda
20. lis 2012

@rory_g děkujůůůůůůůůůůůůůůůůů

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda neboj se nic,on ještě doroste 😀 😀 😀 gratuluju a doufám,že jste si to užili 😉

mmirunda
20. lis 2012

@saraha2 😝 😝 nechej toho a nekaž mi radost ☹

mmirunda
20. lis 2012

@saraha2 jinak užili jsme si to. Martin čuměl jako puk

harley26
20. lis 2012

Jak často vás informovali o vývoji embryí? Mám Prodlouženou kultivaci a jediné info jsem měla druhý den po odběru, kolik se jich oplodnilo. Zítra mám jít na transfer. Dneska jsem to nevydržela a volala do laboratoře a paní mi řekla, že se na embrya nedívají každý den, že uvidí zítra. To mě trochu vylekalo ... Taky jste to tak měly??

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda nekazím!!jak je tam holčička,tak už to přece nedoroste,stejně tak,jak nám neupadl 😀 😉

pupidu
20. lis 2012

@adriene S tou odsávačkou si taky myslím, že je to zatím zbytečný, ale třeba sterilizátor na lahve potřeba asi bude, ne? 😕
@mmirunda no tak supeeeeeer, seš šťastná jako blecha, co? 😵 Moc vám to přeju

pawlla
20. lis 2012

@harley26 tak me davali info kazdej druhej den taky jsme meli PK ale embyolog rikal ze neni dobre na ne kazdej den cucet. Neboj budou tam urcite krasne embryjka a kolik si jich nechate zavest ?

pawlla
20. lis 2012

@saraha2 tak ja doufm ze nam taky pindik pekne naroste 🙂 holcicku uz doma mam

mmirunda
20. lis 2012

@pupidu děkuju 😵

mmirunda
20. lis 2012

@saraha2 noo snad nedoroste 😀

pawlla
20. lis 2012

@mmirunda neeee urcite nedoroste 🙂

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda neboooj 😉 a fotečku máš???

absti
20. lis 2012

@harley26
Mě dávali informaci každý den ráno a to i o víkendu,

evikj33
20. lis 2012

Ahoj kecalky 🙂 @mmirunda Gratuluji k dobrým zprávám a tu holčičku moooc přeji,ale ružovou bych ještě chvilku nekupovala,až po 20tt 😀 @saraha2 Maminko nelekej se to je teprv začátek 😀 já to mám taky duo z každé strany. @adriene Tak to budeš mít brzo,mně říkal dr že by porod,nebo sekci plánovali až koncem 38tt pokud budem pokupě 😕 Jinak jsem dnes ještě dokoupila plenky do porodky,ubrousky a sobě sprchač a pastu a ještě koupím novej hřeben a mám asi vše. 🙂 @harlej26 Já si volala taky každej den a měla jsem to stejně 20vajuch 13zralejch a OHSS se nerozjel 🙂 Tak at má dr.zítra štastnou ruku jinak se říká že pokud je náběh na OHSS je větší šance na uhnízdění-mně se potvrdilo 🙂

mmirunda
20. lis 2012

@evikj33 Děkujeme kočko, růžovou ještě nekupuju 😉 počkám si na další potvrzení, ale těším se tím, že to bude holka 😉

harley26
20. lis 2012

@evikj33 a ve finale si mela kolik blastocystek? 🙂

harley26
20. lis 2012

@evikj33 jinak doufám, že tě budu následovat!

evikj33
20. lis 2012

@harley26 Dvě blasty nám daly 1byla A a jednaB no a 3ještě došly,ale psali že k mražení nebyly vhodné-tak nevím co na nich bylo.Hlavně že to dobře dopadlo a už je nebudem potřebovat. 🙂

absti
20. lis 2012

@mmirunda
gratuluji k holčičce 😉

evikj33
20. lis 2012

@pentagras A co ty čekatelko ještě nesvrběj ruce s testíkem?Moc držím pěsti Tfuj Tfuj Tfuj 😉

evikj33
20. lis 2012

@pupidu Neboj to padne mužeš tam koupit i monitor dechu? a i tak bude dost pleny,ubrousky,lahvičky,nosní odsávačka,podložky,kojo vložky do podprdy,porodnické vložky a kalhotky ....

pupidu
20. lis 2012

@evikj33 Nějaký monitor dechu tam mají, ale nevím, jestli nebudeme mít možnost půjčit, tak to zatím kupovat nechcu. Pleny zatím koupím asi jen ty Pampers newborn a pak uvidíme, jestli nezkusíme látkovat 😕 Ale máš pravdu, je toho na koupení až až.
Jakou dobu trvanlivosti můžou mít olejíčky a mastičky pro miminka? Já jen, aby to v květnu nebylo žluklý 😀

evikj33
20. lis 2012

@pupidu Většinou si myslím 2roky,ale mělo by tam být uvedena expirace a látkovky tam snad taky najdeš(teda čtvercovky) a těch budeš taky pár potřebovat pod hlavu na utření atd a taky nějaké osušky,separačky do látkovek a budu kupovat i krabku Nutrilonu1 at mám něco doma pro případ nouze,bydlíme na dědině. 🙂

absti
20. lis 2012

@evikj33
hele to by mě taky zajímalo podle čeho soudí, že není blastocysta vhodná ke mražení... já jsem měla celkem tři blastocysty, kdy mi jednu zavedli, jednu zmrazili a jedna nebyla vhodná k mražení..

engele
20. lis 2012

@absti Myslím že před transferem to sledují více a pokud se blastocysty přestanou rýhovat a vyvíjet, je jasné že by zmražení nepřežily, teda spíže rozmražení..