1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
23. pro 2012

Ahoj kočenky, chci vám všem popřát ty NEJ NEJ vánoce, těhulkám zdravá miminka, snažilkám co nejdřív // a všem hodně zdraví a štěstí.

evikj33
23. pro 2012

Ahoj spolubojovnice také já se připojuji se svím Vánočním přáním Dětem rozzářená očka u stromečku,těhulím a miminkum něco dobrého do bříška a snažilkám at maj všechny do příštích vánoc splněno to nejvroucnější přáni a svá miminka bud v bříšku,nebo už v náruči u stromečku.Krásné a pohodové vánoce 🙂

evikj33
23. pro 2012

@mia75 Moooc gratuluji k dcerušce a přeji at si užijete 1štědrej den společně u stromečku jako Rodina i s malinkou.Hodně zdravíčka vám všem 🙂

evikj33
23. pro 2012

@mmirunda Miru tobě alespon dodatečně vše jen to nej k narozeninám poslušného partnera,pohodové těhu a hodné miminko a hlavně všem moc Zdravíčka.Včera jsem si připila na oslavách i na tvé zdraví 😉

malinka_02
23. pro 2012

@kathrin17 no zkratil se mi cyklus az na 21-23 dni a na to mi dali proveru od 16dc a potom sem ji brala do 25 a takhle Ms prisla az 28dc..ale treba slouzi i k tomuto.

malinka_02
23. pro 2012

Holky taky se pridavam s pranim krasnych a pohodovych vanoc. A preji hlavne snazilkam aby se jim splnilo to nejvetsi pranicko,tehulkam aby deticky byli zdrave!!

danny38
23. pro 2012
mmirunda
24. pro 2012

@evikj33 Děkuju Zlatíčko 😵

mmirunda
24. pro 2012

Zlatíčka moje, všechny. Všem Vám přeji krásné Vánoce. Hlavně klid a pohodu. Maminkám hodné a šťastné děti, těhulkám hodná bříška a snažilkám, aby brzo objevily ty vytoužené //. Užijte si dnešní den v klidu a v pohodě. Mám Vás ráda. Vaše Mirka

zuzullik1001
24. pro 2012

Dobre ranko baby tak vam
Prajem vesele vianoce 🙂))))) u nas su son 9 den po et a na teste je ciarka 🙂) duh to
Neni ale slaba ruzova ciarka preglyn to nebude bo to zosilnelo zo
Vcerajska 🙂)) juchaaaa dakujem
Jeziskooo krajsi darcek nemohol byt 🙂)

mmirunda
24. pro 2012

@zuzullik1001 Moc gratuluju 😵

danny38
24. pro 2012

@zuzullik1001 Potichoučku gratuluji 😵

rory_g
autor
24. pro 2012

Ahoj holky, všem vám přeju krásné vánoční svátky a moc vám děkuju, že jste tu od začátku se mnou, podržely jste mě a utěšovaly, když se nedařilo a byla jsem na dně a radovaly jste se se mnou z každého úspěchu až ke //. Kdo ještě nemá miminko v bříšku, tomu přeju ať tam brzy je, těhulkám pohodové a bezproblémové bříškování a maminkám zdravá a krásná miminka 😵

ivapo
24. pro 2012

@zuzullik1001 gratuluji!!

ivapo
24. pro 2012

@danny38
@mmirunda
@rory_g Krásné svátky Vánočni přeji!!!!!!! 🙂 😉
@zuzullik1001
@evikj33
@zelvik

ivapo
24. pro 2012

@danny38 už se těším az s polečně v yrazí mě Kočárkovat!! že!

danny38
24. pro 2012

@ivapo No, máme to už za pár 😀 Doufám, že nebudou nějaké velké mrazy 🙂

marmina
24. pro 2012

ahoj holky! i já se přidávám k přání krásných vánočních svátků a příští rok plný miminek 😵 😵 😵 Tímto zdravím všechny holčiny, které mě podporovaly, bylo to tady fajn! Do nového roku vstupuji s heslem "naděje umírá poslední", tak i těm, které stále čekají na své // přeji, aby stále věřily, štěstíčko přijde, najde si vás.

Přesně za dva měsíce mi končí rodičovská dovolená, tak si je hodlám naplno užít! Do práce už nenastoupím, vydávám se na trnitou cestu podnikatele, ale také na cestu mého srdce 😉

Opatrujte se 😵

zuzullik1001
24. pro 2012

@danny38 dakujem fakt. Potichucky zatial 🙂)

malinka_02
24. pro 2012

@zuzullik1001 to je krasny,moc gratuluju..

malinka_02
24. pro 2012

@marmina i tobe krasne Vanoce a doufejme ze i nam se splni nase pranicka..

zuzullik1001
24. pro 2012

@malinka_02 dakujem aj tebe prajem co najskor dve ciarocky 🙂

danny38
24. pro 2012

@marmina Marminko, držím ti moc pěsti, aby se ti v podnikání jen a jen dařilo 😵

pawlla
24. pro 2012

Holky i ja vam preji krasne a pohodove Vanoce, hlavne at uz nas vsechny potka stesticko at v podobe //, zdravych mimisku v brisku ci uz v postylce 😉

kathrin17
24. pro 2012

@malinka_02 aha tak ja neviem, pri mne chcu aby mi prisla ms medzi 30-32DC, tak dufam,ze to tak bude.....boze uz vo stvrtok zaciname z injekciami...z toho mam obavy ako fras...pomoooooooooooooc ☹

janulkaa23
24. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Všem přeji krásné Vánoce 🙂)

janulkaa23
24. pro 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@zuzullik1001 Potichu gratuluji..snad to pregnyl není...

adriene
24. pro 2012

Všem zde přeji krásný Štědrý den, pohodové vánoce, zdraví, lásku, štěstí... těhulkám klidné těhotenství a "snažilkám" jen a jen dvě těhotenské // 😉

malinka_02
24. pro 2012

@kathrin17 injekci se neboj i opu je v pohode..nejvetsi stres je pak cekani zda to vyslo ..

malinka_02
24. pro 2012

Holky ja zas spinim..vcera rano sexik pak spineni a dnes taky pritom sem teprv 12 dc..ja nevim..zz druhy mesic to same a pak MS uz 23dc..