1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zelvik
30. pro 2012

@monnci Tak první pokus v dubnu - jsem taky testovat nechtěla, ale to jsem ani nemusela, protože mrcha přišla dřív než by k testu došlo. No a pak na podzim, po KETu - mrcha nikde, tak jsem šla pak rovnou na krev - a bylo to tam🙂
Jo a že to chlapi prožívají stejně jako ženská? Já bych řekla, že i víc - aspoň ten můj. Po těch 6 letech snažení se konečně dočkal a snad hned druhý den si do mobilu stáhnul nějakou aplikaci, která počítá, v jakým jsme týdnu, jak asi mimi vypadá, co se asi tak má dít se mnou...🙂 no je těhotnej víc jak já 🙂
Buď ráda, že to ten tvůj taky prožívá, aspoň cítíš, že jste na to OBA DVA a to taky strašně pomáhá!!!!!

zelvik
30. pro 2012

@adriene Á propos - SIlvestr - já už jsem si koupila nealkoholický sekt od Bohemky 🙂

adriene
30. pro 2012

@zelvik To jsi poctivka... obdivuji 🙂 ja obcas dam i to alko... ne, ze bych to prehanela, samozrejme. Ale 1-2 dc obcas jsou snad v toleranci 😉

monnci
30. pro 2012

@adriene Děkuju. Manžel o tom sice moc nemluví, ale vidím, že ho to trápí snad víc než mě samotnou. K vánocům jsme si nic nedávali. Řekli jsme si, že si dáme miminko 😉 Ty už si užíváš rostoucího bříška 😅 Otěhotněla si taky uměle?

monnci
30. pro 2012

@zelvik Jsem ráda, že ho mám. Prošli jsme si docela těžkým obdobím. Teď jsme konečně v pohodě. Snad to klapne. Mrazáčky bohužel nemám 😖 Moje endometrioza ovlivňuje kvalitu vajíček. Mám jich dost, ale nekvalitní.

zelvik
30. pro 2012

@monnci Nooo, my taky prošli nehezkou krizí a teď je to mezi námi lepší než kdy jindy.
A taky mám endometriozu a jak teď cítím břicho, tak po laparoskopiích asi i srůsty...
A @kaijko taky a taky otěhotněla - a věřím, že spousta dalších, takže i s endometriozou to jde.

monnci
30. pro 2012

@zelvik Na laparo jsem byla v květnu. Doktor, který mě operoval se zhrozil, jak moc je endoška rozšířená. Ani mi nevěřil, že jsem cítila bolesti břicha pouze při menstruaci. Pořád mi tvrdil, že mě musí břicho bolet pořád.

adriene
30. pro 2012

@monnci Ano, umele. Manzel mel malo spermii a prirozene by to bylo zrejme na roky cekani... takhle to vyslo napoprve 🙂
Poslala jsem ti darecek, tak ho zitra rozbal 😀

monnci
30. pro 2012

@adriene Aha. Tak to je od Tebe. Já na to koukám jako z jara. 😕 Děkuju.

adriene
30. pro 2012

@monnci 😀 snad prinese stesti 😉

kaijko
30. pro 2012

@monnci Jj, @zelvik ma pravdu! Ja byla na laparce v breznu a nasli mi ji uplne vsude-deloha, mocak, vajecniky, i streva..i me deskli resekci streva..Dr mi po operaci doporucil IVF..Na poprve se embryjko ujalo a ted se modlim at nam krasne roste 🙂 Brisko me ted poboliva kazdy den, dr to prisuzuje endosce..Drzim palecky!!!!! 😉
@zelvik jak je Tobe? Citis taky brisko? Jak jsi tady psala o tvrdnuti briska, tak myslis, ze to byl pohyb? 😉 Mam prave pocit, ze mi uz taky tvrdne brisko.. Hlavne, kdyz jsme dyl venku a courame ...Je to, ze ho mam cele od zdola nahoru tvrde..pak se doma natahnu a je lip...

danny38
30. pro 2012

@adriene Tak jsem byla na té pohotovosti a je to Herpes zoster neboli pásový opar 🙂 Tak jsem si to myslela správně. Paní doktorka mi vzhledem k těhotenství raději nic nepředepisovala a doporučila mi akorát tekutý pudr. Pokud by se to zhoršovalo nebo se objevila horečka mám ihned dojít ke svému obvoďákovi nebo gynekologovi. Stejně ale pro jistotu svému gyn. zavolám 2.1. Teď musí Anička v bříšku vydržet děj se co děj, protože pokud by šla během těchto pár dní na svět, mohlo by se to přenést na ní a mohl by z toho být i zánět mozkových blan. Tak do termínu máme měsíc a věřím, že se maličká ještě určo na svět nechystá 🙂

monnci
30. pro 2012

@kaijko Téměř stejná diagnóza jako u mě. Největší ložisko mám na močáku a na děloze, resp. v místě, odkud je děloha cévně zásobená. Tam mi ji neodstraňovali. Bylo to riskantní vzhledem k tomu, že nemám děti. Taky mi narovinu řekli, že je minimální pravněpodobnost přirozeného otěhotnění. Když čtu vaše příběhy, věřím, že to vyjde.

monnci
30. pro 2012

@adriene Dám vědět 😉

adriene
30. pro 2012

@danny38 No to je tedy neco... zrovna v tehu. 😒 Ale jeste, ze je to ke konci! Ted ji tam hezky zavri a vypust az bude cas 😀 Hlavne, at te ten pasak moc netrapi a brzo zdrhne 😉

kaijko
30. pro 2012

@monnci Neboj a ver, ze to jde! Ano je nas vic!! 😉 Cetla jsem clanek, ze endoska je tzv zabijak spermii a Tobe uz tam vlozili cele pekne embryjko 🙂

danny38
30. pro 2012

@adriene Jí tam zašpuntuju a bude 😀

adriene
30. pro 2012

@danny38 😀 idealni reseni 😀

danny38
30. pro 2012

@adriene Zítra se bude bouchat šampáňo, tak hned bude čím 😀 😀 😀

adriene
30. pro 2012

@danny38 To je fakt, jsi to prakticka zena 😀 😀

monnci
30. pro 2012

@kaijko Jo bylo prý učebnicové narozdíl od těch ostatních třech. Ta se postupně přestávala vyvíjet. Do jakého CARu si chodila?

kaijko
30. pro 2012

@monnci V Praze do Iscaru! Ja mam 3snehulacky, ale jeden je takovej horsi..Treba neprezije ani rozmrazovani, ale to nemusi zadne..Zitra tedy testnes?

monnci
30. pro 2012

@kaijko Slíbila jsem to manželovi. Kdyby kvůli tomu nepřijel dnes večer domů, netestovala bych. Šla bych 3. na krev. Ale když už je na cestě, testnem to zítra ráno spolu 😀

ivapo
30. pro 2012

@danny38 tak poradne zašpuntuj!! držím palce!! to je Pech co!

danny38
30. pro 2012

@ivapo To je, ale už jsme s Aničkou zvyklé neustále bojovat 🙂

ivapo
30. pro 2012

@danny38 jste šikovně holky.. to se zvládne!!

malinka_02
30. pro 2012

@monnci bud rada,me zase moc mrzelo ze to ten muj neprozival tak jako ja 😒
@hope222 a kdy mas jit na krev?

malinka_02
30. pro 2012

@danny38 je takova neprijemnost ale urcite to holky zvladnete 😉

kive76
30. pro 2012

@rory_g no konečně..díky díky

sarah321
31. pro 2012

@zelvik ten je dobrý pila jsem ho když jsme měli oslavu a já byla po et🙂 Je stejný jako normální šampus 😉