1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

zuzij
30. črc 2012

@melisska tak si budem navzájem držet palečky a musí to vyjít. Mě to mrzí o to víc, že nemáme žádné mrazáčky. Ze 7 vajíček se vylouply jen 2 pěkná embryjka a ty jsem si nechala přenést. Takže vidina dalších hormonů, OPU ...atd. nic moc ☹
ale nám se to musí povést 🙂

melisska
30. črc 2012

@zuzij ok 😉
my s mm sa pokusame o babo od roku 1997- mam za sebou vela aj 6x nepodarenych tehu 😔 nervy na dranc a najhorsia je ta beznadej v mojom srdci

saraha2
30. črc 2012

@mmirunda moc..no...mám intimku..ale kapka to zrovna není.. ☹

saraha2
30. črc 2012

@zuzij já mám ted druhý pokus..při prvním 8vajíček a zůstaly jen dvě a ty jsme zavedly...desátý den přišla MS...teď bylo opět 8vajíček a zase zůstaly jen dvě...

melisska
30. črc 2012

@saraha2 drzim silne palce a myslim si, ze to spinenie nieje nic zle, nozky hore a ascorutin 😉

saraha2
30. črc 2012

@melisska na ascorutin se zítra poptám...nebo si to nasadím sama a fertig 😀 stejně dnes pojedu do lékárny 😉

zuzij
30. črc 2012

@melisska tak my s manželem jsme se snažili 2 roky. Ale mě bude už v září 35...takže moc času už není. Navíc manželovi zjistili špatné spermio a tak musíme jedině ICSI.

zuzij
30. črc 2012

@saraha2 to je prostě smůla že nic na zmražení nezbylo...a proto to určitě musí vyjít, aby jsme do sebe nemusely zase cpát hormony ...🙂

petruska83
30. črc 2012

@saraha2 Děkuji ti za info. Nechci se unáhlit a uvidíme příští rok. A kdo ví, co ukážou genetické testy, třeba bude problém tam. Asi v každém Caru se najde něco, co se ti nezdá. Ale je to takové povzbudivé, když někdo ze společného centra otěhotní, tak se drž ....

melisska
30. črc 2012

@zuzij ja mam 40 😔

saraha2
30. črc 2012

@petruska83 jedna už tu je těhulka z obilňáku-mia 😉 a ta,co byla se mnou na prvním pokusu měla jen 3 vajíčka-dvě vložili a čeká 1mimi..se to povedlo hned napoprvé....

saraha2
30. črc 2012

@martina_81 netrpělivě čekáááme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pawlla
30. črc 2012

@saraha2 ahojik jak se vede jsem fakt zvedava cio ti povi zitra ..... Nooo abych tu postylku jeste nemusela skladat a davat do sklepa tak asi tak 😖

malinka_02
30. črc 2012

@saraha2 a ty tedy rano polykas nebo zavadis? Nevim jak to budu delat od zitra jdu do prace
@mmirunda to mas z toho koukani na to video! Pred IVF si se na to vubec nemela koukat 😀

malinka_02
30. črc 2012

@melisska
@zuzij holky ja jsem 3 den po ET a bricho na MS me boli od ET takze to je normalni a neznamena to nic i tehule boli jak na MS!

malinka_02
30. črc 2012

@martina_81 tak co?? Nenapinej nas 😉

saraha2
30. črc 2012

@pawlla tak to si určitě nemyslím!!! 😉
@malinka_02 zavádím..ráno,odpoledne i večer..nepolykám.klidně můžeš polykat,prý je to fakt jedno!záleží na tobě

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

Holky tak hlásím z ultrazvuku, v každém vaječníku mám cca 15 vajíček různě velikých a ve středu jdu na OPU.🙂 Těším se i bojím...doktorka říkala, že by to mělo vyjít 🙂

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 já myslela, že tím že bereš utroš tak menses nepřijde až když zjistí z krve že nejsi těhu vysadíš ho a mrcha přijde.. někde sem to četla..

pawlla
30. črc 2012

@saraha2 no ma dostat mrchu do tejdne a mam desnej PMS jsem furt orotivna a uvanena z utrose nevydrzim ani sama se sevou a to mam jit dnesk ke zname narodilomse ji miminko ale vubec se mi tam nechce bude tam hodne lidi a vsichni se me zase budou ptat a ja to plne nesnasim. Budes zitra jeste testit ?

pawlla
30. črc 2012

@janulkaa23 no ja treba ted beru utros na regulaci ms jak ho vysadim mela by ms prijit a pak ho zese budu brat po ET na udrzeni miminka spolu s agolutinem

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla aha..koukám, že každý to má jinak 🙂

pawlla
30. črc 2012

@janulkaa23 no myslim ze po ET maji vsichni utros .... Jen ted pred ms ho beru aby mi ms vubec prisla vis pac ja to s ni mam takove vselijake utros mi ji posune jak ma aby tópak pekne vyslo na ten ET

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla já právě ho taky brala na regulaci ms... ale četla sem že po ET ho bereš a když z krve zjistí, že nejsi těhu vysadíš ho a pak teprve přijde ms

pawlla
30. črc 2012

@janulkaa23 no ano tak by to melo byt ale u nekoho po ET prijde ms i pres utros ja taky po et zacala krvacet i pres utros nekdy tomproste ani utros nezastavi

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@pawlla aha..děkuji za vysvětlení 🙂

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 no..jak u koho..mě při prvním pokusu přišla MS i přes utrogestan!

saraha2
30. črc 2012

@janulkaa23 téda!!krásná úroda!!gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!v kolik hodin?

pawlla
30. črc 2012

@saraha2 no jo ke taky poprve utros moc nepomohl a nemam ho rada jsem po nem uplne unavena jeste ze ted beru jen 1-0-1

janulkaa23
30. črc 2012
Uživatel janulkaa23 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od janulkaa23.

@saraha2 aha... a co špinění furt stejné?? no já sem zvědavá na tu středu