1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

malinka_02
23. srp 2012

@pawlla jaky prasky? Jako HA? Ja sem uz 14 dc a potrebuju to jen soupnout o 2 dny..
@dadenka111 chteji to co nejvic nacasovat k cyklu aby telo reagovalo jakoby prirozene..taky to nechapu ale nemeli sme ani rozmrazeno cekalo se to az v nedeli..

martina_81
23. srp 2012

@malinka_02 já teda nevím, ale radši bych to konzultovala v caru, i když mám pocit,že v tom Tvým "zařízení" fungujou nějak na baterky. 😖 A na UTZ můžeš jít i 13DC, já byla taky tak. A když Ti to tak vyjde, tak proč bys nemohla jít v neděli? A teď Ti taky nedají ten estrofem? Když to napoprvé dopadlo takhle? Jinak my na ket půjdem,až jak dopadnou výsledky z genetiky a imuna, nejdřív to vychází na prosinec. a když tam náhodou bude něco špatnýho,co je potřeba řešit ještě před Ketem,tak už to letos nestihnem. 😒

pawlla
23. srp 2012

@malinka_02 aha no tak to nevim, to ti v caru nemuzou neco na to napsat to je divne me bez problemu napsali prasky na posunuti ms a ten dalsi ket teda bude zase bez leku?

malinka_02
23. srp 2012

@martina_81 vtipny je ze to moje zarizeni je Podoli tedy nejvetsi porodnice v CR..Prave sem ted na utz sla 13 dc a bylo uz pozde tak proto.Nedaji mi estrofen ptotoze je na sliznici a tu ja mela hezkou.
@pawlla tsk kdyz se snazi jit pritodni cestou i brhem ket tak mi nedsji hormony na soupnuti ms. Ale ta provrera je tsky na soupnuti je to progesteron a natahuje cykly kdyz sou moc kratky prave.

martina_81
23. srp 2012

@malinka_02 jenže kdybys brala estrofem, neměla bys problém s folíkem. 😒 Proto nechápu, proč Ti ho napodruhé nechtějí dát?

pawlla
23. srp 2012

@malinka_02 ja mela taky sliznici peknou a stejne mi dali estrofem tak at ti aspon daji orgalutran nebo neco pocem ti folik nepraskne kdy nema jako se to stalo ted ja mela na to cetrotide myslis ze ani kdyz si o to vyslovene reknes nic takoveho ti nedaji? To je fatk trochu divnej postup. A vezmes si zeda tu proveru? Myslim ze by to vadit nejak nemelo

fionna
23. srp 2012

@malinka_02 Já byla na ultrazvuku 10DC. Poradila mi to sestra při odběru krve, že si mám dojít radši dřív.Také se mně zeptala doktorka, jestli nejdu brzy a já na to, že mám krátké cykly. Když udělala ultrazvuk měla jsem folík 21mm. Takže další den už by bylo pozdě. Tak i oni teď vědí, že u mně musí počítat s ovulkou dřív, když je to prokázané ultrazvukem. Měla bys tam tak zajít dřív. A u mně by ten ultrazvuk udělali i v sobotu. Ale posunul se mi cyklus vyšel na pondělí. Taky myslím, že Estrofen by neuškodil

hasalovak
23. srp 2012

Zdravím, jmenuji se Katka. Narazila jsem na Vaši diskuzi a jsem v celku překvapená o čem tady píšete. Jsem po 2.IVf a po dlouhém stimulačním protokolu, ICSI, PICSI a PGD nám do mrazáčku šoupli 3embrya. Ale nikdo nás neupozornil,že by mohlo dojít k problémům při rozmrazování. A ještě se chci zeptat jak Vás před KETEK připravovali? ja na sebe lepím náplasti s estrogenem a 10 až 12 den mám jít na UZV. Děkuju předem za odpovědi 🙂

danny38
23. srp 2012

Tak jsem vás kočky tak nějak dočetla 😀 Zítra odjíždím na víkend do Orlických hor, tak se těším na relax, pokud bude možnost, kouknu sem na vás 😉 Všem, které něco teď v brzku čeká nebo čekají na // držím moooc pěstičky 😵

winterska
23. srp 2012

@hasalovak ahoj - vítej tady 🙂 já sem ted sice moc nechodím, ale stále se snažíme - ted IUI... Na Ket, který jsem měla v květnu jsem brala jen prednison (alergie), od cca 11 DC mě cca každý 2-3. den kontrolovali folikuly, ani mi tehdy nedali pregnyl na dozrání vajíček a asi 3. den po ovu mi ráno volali, že se obě embrya krásně rozmrazila a v poledne mi je zavedli. Ano, měla jsem strach, že se po rozmražení rozpadnou, a nebude co vkládat, ale s tím nic nenaděláš 🙂

pawlla
24. srp 2012

@hasalovak ahojky ja jsem ted 5 ty den po KET meli jsme zmrazene taky tri embrya jedno ale rozmrazeni nezvladlo ale ostatni dve byli v pohode a tak je ted mam v deloze jinak brala jsem 5 dni pred ketem estroferm a picham agolutin a taky jsem dostala v den ket injekci pregnylu

malinka_02
24. srp 2012

@martina_81 a jak resi estrofen problemy s folikem?
@pawlla oni by mi centroid dali ale uz bylo pozde po prasknuti uz nemuzou.Hele s tou proverou furt nevim..mam strach abych si to vsechno nejak nerozhazela..
@fionna ja sem taky byla na utz brzo a folik byl jen 13,8 tak potrebovali aby narostl jeste a on narostl a kdyz sem sla za 2 dny byl uz pryc..

pawlla
24. srp 2012

@malinka_02 no ja vim aby ti to nejak nerozhodilo cyklus, a nemuzes zajit za svym obvodnim gynekologem aby ti dal neco na ten cyklus ?

evikj33
24. srp 2012

@saraha2 Tak co dnešbí kontrola už tukalo srdíčko? 🙂 Pochlub se.

pawlla
24. srp 2012

@saraha2 ahojky jo jo pochlub se jsme zvedave 🙂 co mimisek zase se vrtel 🙂

pawlla
25. srp 2012

Dobre ranko kampak jste vsechy zmizli 🙂

zuzij
25. srp 2012

Už včera od večera je tu mrtvo 🙂

pawlla
25. srp 2012

@zuzij no jo taky koukam

fionna
25. srp 2012

@pawlla Ahoj holky 😉 .

pawlla
25. srp 2012

@fionna ahojky jakpak se dari?

zuzij
25. srp 2012

@pawlla
já mám před sebou čekání cca do 20.září, to půjdu do Podolí na kontrolní UTZ až budu mezi 20 a 22 dnem cyklu. Potom mi MUDr Řezacova má napsat novou stimulaci a jdeme na druhý pokus. Tentokrát snad budou i mrazacci 🙂

pawlla
25. srp 2012

@zuzij no ja jsem dneska 6ty den po ket a nervy uz pekne pracujou meli jsme tri mrazacky a dva mam v brisku a jeden se bohuzel nerozmrazil, no nevydrzela jsem to 😀 na testu mam ducha zak uvidime jak to bude za par dni

evikj33
25. srp 2012

@pawlla I ty jedna 🙂 Já měla taky ducha od 5dne po a ted mám 2prdelky 😉 Tak skus testnout zase zítra pokud je to Pregnyl bude slabnout a pokud nééééé.Tak dál už to znáš.Moc držím pěsti.

evikj33
25. srp 2012

@mmirunda Kdepak máme píchačku zpěvačku?Jak rostou Folici a jak je?Držíme pěsti 😉 @saraha2 A ty se nám touláš kde kočko,jsme tady jako na trní.Dej o sobě vědět. 😕

pawlla
25. srp 2012

@evikj33 no ja testnu v pondeli rano a uvidime at to je aspon obden, no muze to byt jeste pregnyl takze se neraduju, ale je to fakt jen duch zadna dalnice ale tak je jeste hodne brzo proste jsem to nemohla vydrzet noooo 😀

fionna
25. srp 2012

@pawlla Co mě, ale jak je tobě? Držím pořád pěsti 😉

pawlla
25. srp 2012

@fionna ja nevim je mi tak nejak normalne obcas me pichne v brisku obcas na jedne strane obcas na druhe par dni mam uz citlive prsa ale nic vic nejak se radeji nepozoruju jinak by me trefilo uvidime jak to dopadne verim ze dobre 🙂

pancuska
26. srp 2012

Ahojte,vsetky vas zdravim!!! Caka ma prve IVF, vsetky vysledky mame v poriadku,cakame uz len na schvalenie z poistovne! Chcela by som sa vas opytat ze kedy je vhodne pouzit metodu ICSI..... este sme sa s dr o tom nerozpravali,povedal ze vsetko nam povie az pred stimulaciou ale chcela by som sa informovat a poradit s niekym aj inym..... aby som bola mudrejsia!!! dakujem Vaaaaam 🙂

pawlla
26. srp 2012

@pancuska ahojky ICSI nebo PICSI je urcite dobra vec taky jsme meli icsi u prvniho ivf a taky PK a AH a copak je u vas za problem ? Ja si myslim ze cim vic zvysite sance tim lepe, drzim palce at vse dobre dopadne 🙂

pancuska
26. srp 2012

@pawlla ahoj dakujem!!! Nas problem je taky ze nemam vajcovody!!! Inak nemame ziadny iny problem....Snazime sa uz 3 roky!! Takze ty uz mas prve IVF za sebou?