1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

pupidu
19. lis 2012

@evikj33 @adriene Holky, děkuju, mrknu na to. No, manžel je totiž strááááášně šikovnej, takže tam má několik tisíc 😀 Běžně jsme si to vybírali jako poukázku na dovču, ale příští rok z toho nic nebude. Marťa už teď vybírá plínky, odsávačky... no prostě se do toho nějak zažral, je zlatej 😵 😀
Nooo, kočenky, a za chvilku se budu těšit na inspiraci z praxe s miminkem 🙂

harley26
19. lis 2012

@chilinkaxxx jj, to já znám, zvědavost je strašná, ale ten strach je tak mocný, že se k tomu člověk jaksi nemůže dokopat, ikdyz by strasne chtel 🙂 pak dej vedet!

harley26
19. lis 2012

@zuzullik1001 Ahoj zuzi, ja pichala taky od 2 DC gonal 112,5 jednotek. Reakce byla velka - mám PCO, pres dvacet foliku, na odber sem nakonec sla docela brzo - 11 DC, ted cekam na transfer .. mel by byt ve stredu. Snasela sem to v celku dobre, i pres tu velkou uroduu me nebylo vubec zle 🙂 jak si na tom ty?

harley26
19. lis 2012

@adriene moc dekuju za odpoved! ja citim levou stranu vic jak pravou, pricitam to tomu, ze na levem vajecniku byla vetsi uroda. Zacinam byt docela nervozni ... Te stredy se snad nedočkám ... Co je u vás nového? přibylo něco nového do výbavičky? 🙂

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda čekám,čekám!!!! 😉

saraha2
20. lis 2012

já Vám musím včerejší zážitek....poprvé jsem byla nakopnuta..jsem cítila,že se tam vrtí,tak jsem rozložila ruce po celém břichu a čekala 😀 jenže..jsem trdlo makový a jak mě nakopl,tak jsem se táák lekla,že mě ruka vylítla pryč ☹ takže chlapeček chtěl ulkázat,jak je šikovnej a mama to málem nepřežila 😀 😀 😀

mmirunda
20. lis 2012

@saraha2 Čekej čekej, jdeme až na půl desátou 😉

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda to se nedočkám ☹ ☹ ☹

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda já jdu v pátek na 9.40h 😉

zuzullik1001
20. lis 2012

@harley26 no teda super tak uz to budes mat zachvilenku za sebou....ja zacinam stimulovat az 1.12 pichanim Puregon tak som zvedava kolko vajok budem mat ja..🙂 tak zajtra bude velky den D.... aj vies kolko vajok sa deli a kolko stych 20 tych zostalo.....a OHSS tu nehrozi??? jaj som moc zvedava kolko budem mat ja...aj si mala nejake tazkosti pocas pichania???a pijes vela tekutin???

chilinkaxxx
20. lis 2012

@harley26 nevydržala som dnes ráno, testla som, dnes je 8 deň po ET a nič, ani ťuk ☹ ☹ ☹ nemám šťastie, takže január bude dúfam úspešnejší. Nie je ešte maličká šanca, že sa niečo objaví do pondelka? Nie je to skoro testovať? Ja už neviem...

mmirunda
20. lis 2012

@saraha2 A já se dočkat mám? ☹ bojím bojím ☹

ivapo
20. lis 2012

@danny38 ty už jsi v 30tt ? Ještě nedávno jsi bylo 14 dni méně nez já!? Ťi to pošoupl doktor? A jak je ? C chřipka nebo co to na tebe leze? A co bydlení? Já jsem ted nějak vysátá .. Nic nestíhám.. A to mě čeká ještě dlouha cesta.. Mimi už je na mě nějak tezke..

adriene
20. lis 2012

@saraha2 😀 😀 take citim kopance... vzdy to zacne na 1 strane, ten druhy se pak hned opici a kope take 🙂 Ted vzdy sleduji, zda kopou ci ne a jsem nervozni, kdyz je dlouho nevitim... 😉
@mmirunda Drzim na dnes palecky a teim se na vysledky!! 😎
@harley26 Streda uz je zitra, mas to brzy 😉 Konecne se dockas 🙂 Budu ti moooc drzet palce, at vse dobre dopadnou a daji ti tam toho "nej favorita" 😀 U nas noveho? O vikendu jsme polozili koberec, sestavili 2 postylky a prebalovak a ja prala jednu pracku mimi veci za sebou... to bude zehleni! V sobotu vyrazim za honem na zaclony, aby to tam meli kluci hezke 🙂
@pupidu No vidis! To je pravda, da se tam koupit i odsavacka... i kryz to mi prijde mozna zbytecne... muzes plne kojit 😉 Ale spoutu veci od Aventu, ty pliny a pak treba i nejake leky pro mimi doma pro sichr, to musim take jeste dokoupit 😉

lucia2505
20. lis 2012

Kočky vy ste už skúsené...poradíte mi?? Bola som sobotu na vklade, už počas stimulky aj po OPU som mala nábeh na ohss, ale bolo to len mierne, veľa pijem a beriem nato aj liek...až do dnes som nemala vôbec žiadne bolesti, ani som necítila vaječníky, ani nafúknutá nič...ani som nevedela, že mám vaječníky trochu zväčšené, ale v noci ma začali tlačiť vaječníky a stále to pretrváva a som aj nafúknutá. Je to pravda, že sa tehotenstvo zhoršuje ohss?? Mali ste to niektorá??

saraha2
20. lis 2012

@lucia2505 já to neměla,ale byla se mnou jedna v nemocnici,co to měla...jak se embryjko zavrtává,tak to může zhoršit..na to pití pozor..někdo říká,že je dobré hodně pít,moje dr.naopak,že to může podpořit a zhoršit...

saraha2
20. lis 2012

@adriene já mám postýlku zatím jen složenou 😉 s praním chci začít tak v lednu,ať začátkem března mám vše fertig

harley26
20. lis 2012

@zuzullik1001 já teda žádné potíže neměla, všechno behem stimulace uplne v pohode. Po odsátí sem měla 14 vajíček, z toho 13 zralých a oplodnilo se 12. Zatím nemám žádné informace ... bohuzel se tam nevola kazdy den jak jinde v caru, jaky je stav, ale dnesek je nejspis rozhodujici. Doufam, ze bude kvalitni blastocysta a nejaka i na zamrazeni, to bych byla stastná 🙂 1.12. je za chvilku 🙂

harley26
20. lis 2012

@chilinkaxxx Neplaš, 8 den může být opravdu moc brzo! ještě se všechno může otočit 🙂

adriene
20. lis 2012

@saraha2 Složenou postýlku? Jsme na tom stejně 😉 Já začala prát, protože musím mít vše připravené dříve... končit mě budou sekcí mezi 34-36 tt, pokud do té doby vydržím a pak... už teď si připadám těžkopádně, tak abych to o něco později dala 😀

rory_g
autor
20. lis 2012

Ahoj holky 🙂
@mmirunda těším se na dobré zprávičky 😵
@saraha2 gratuluju k pohybům, to je paráda, co? 😀 @adriene Ty si to užíváš duo 😀 No, hlavně aby Tě nekopali do močáku a do pupíku duo, já občas celkem "trpím" 😅 😎

saraha2
20. lis 2012

@adriene ne,ne..rozložená..v pytlu 🙂 kamoška dávala pro jejího prcka už větší,tak tuhle rovnou dovezli..
@rory_g no je to srandovní,ale málem mě treil šlak,jak jsem se lekla 😀

saraha2
20. lis 2012

@mmirunda tak cooooooooooo?????????????piš,piš,honem!!!!

mmirunda
20. lis 2012

Jsem tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

pawlla
20. lis 2012

@mmirunda tak co jake to bylo 😉

mmirunda
20. lis 2012

@pawlla Byla to nádhera. A podle UTZ vše v pořádku, ještě odpoledne bude výsledek krve, ale to snad bude v pohodě.

pawlla
20. lis 2012

@mmirunda a rekli vam jestli by to mohla byt ta holcicka ? 🙂

mmirunda
20. lis 2012

@pawlla No jooo, řekla nám to dr 🙂

pawlla
20. lis 2012

@mmirunda tak to je super moc blahopreju 🙂 a co rikal tatinek ?

mmirunda
20. lis 2012

@pawlla tatínek byl šťastnej, taky chtěl holku. A říkal, že to bylo nejdražší a nejkratší kino co kdy viděl, ale nádherný ...