1. IVF přidejte se a podělte se o zkušenosti

rory_g
12. únor 2012

Ahojky, po 9. letech snažení, z toho 5. letech se současným partnerem, 3. IUI a jednom MA nás čeká první stimulace a pokus IVF. Budu moc ráda, pokud se přidáte vy, které jste na tom stejně a hlavně ty, které se podělíte o své rady, zkušenosti, strasti a hlavně radosti a úspěchy 🙂

martinazvo
19. pro 2012

@zelvik no ja sa bojim ze to tiez nevydrzim, lebo tiez to mame ako taky ritual s manzelom pri ranajkach... ale zase chcem spravit vsetko pre vacsiu uspesnost...

zelvik
19. pro 2012

@mmirunda čekám tu na novinky z bříška, kočko!!!!!!
@martinazvo někde jsem zase četla, že káva zvyšuje šance - že to nějak víc prokrví a mimi se líp zavrtá. ale jak říkám, jen jsem to četla a svůj názor na to nemám, protože je spousta článků o kávě a jeden říká to, druhý něco jiného. Zkus třeba bez kofeinu...

adriene
19. pro 2012

@martinazvo Pila jsem kavu (nekolik denne) pred stimulaci, behem stimulace i po stimulaci, piju ji i ted behem tehotenstvi, neopomijim colu a cerny caj... a mimina mam v brise 2... takze na toto hledet nemusis 😉

cora41
19. pro 2012

@zuzullik1001 no bolesti v podbrusku - ak take kramove, je velmi dobry signal a v prsiach urcite tiez. Ja som mala ored tymto IVF este 3 a bolelo ma podbrusko este 2 dni po ET a dost.. A prsia teda vobec. Takze sanca tu urcite je🙂

zuzullik1001
19. pro 2012

@cora41 ked ma prsa bolia vzdy dva tyzdne pred kramami ich mam citlive... Ale tlaky podbruskom taka bolest jak pred kramami uz treti den tak to ma tak potesuje za sa tam mimina rostahuju... 🙂) a tebe sa podarilo az 4 ivf?? A bolesti v brusku si mala odkedy?

pawlla
19. pro 2012

Tak holkzy jsem doma, velky UTZ dopadl skvele miminko bylo tak aktivni ze ho dr musel tou sondou honit po brisku a potvrzen chlapecek 😀 fotecka nic moc pac se malej neustale vrtel ale neco nakonec dr vykouzlil tak dam do alba 🙂 JInak placenta na predni strane.

rory_g
autor
19. pro 2012

@pawlla super kočí, moc gratuluju 😵

zelvik
19. pro 2012

@pawlla Jéééééé, akrobat, koukám, že žádný lenoch. Na to, jak tě na začátku potrápil! To je dobře, že je vše OK!
Mně zatím říkali, že mám placentu na zadní straně. Jsou v tom nějaké rozdíly v něčem?

pawlla
19. pro 2012

@rory_g diky mam radost i tlak jsem mela v poradku, malej si tam hovi hlavou dolu o kope nozickama ostosest 🙂

pawlla
19. pro 2012

a co @mmirunda jsem cela netrpeliva 😀

saraha2
19. pro 2012

@martinazvo já poprvé pila bez kofeinu..stejně to nevyšlo..podruhé už jsem pila normálně a vyšlo to 😉 ale musím říct,že nepiju žádné smrťáky..dávám si hodně mlíka

saraha2
19. pro 2012

@pawlla tak supér!!!!taky nějaký atlet,že? 😀

pawlla
19. pro 2012

@zelvik no dr mi rikal ze kdyz mam placentu vepredu tak ze budu citit min pohyby ale tak ja uz jsem tehu podruhe tak uz od 14tt citim ale je pravda ze na to jsem jsem ve 21tt tak to citim min nez kdyz jsem cekala malou ale jak miminko poroste stejne to budou kopance 😀

pawlla
19. pro 2012

@saraha2 jo uplne jsou koukala jak se to tam vrti porad se odrazel nohama 😀 ja se musim priznat ze dneska jsem si taky dala kafe teda ne zadnej smrtak ale dala, myslim ze v rozumne mire to nevadi

zelvik
19. pro 2012

@pawlla AHa, takže když ji mám vzadu, mohhla bych už se na nějaký to vrtění vevnitř chystat, jo? 🙂 NO to jsem na to zvědavá....

martinazvo
19. pro 2012

@zelvik
@adriene
@saraha2 ja si davam tiez slabu a s mlieckom... ono ked zena nevie ze je tehotna tiez pije zo zaciatku a nevadi to... takze to asi ani s opatrnostou netreba prehanat...

pawlla
19. pro 2012

@zelvik jo urcite to zachvili prijde a pak si jeste ke konci budem rikat jak to bylo fajn citit jen malinke kopanecky 😀

saraha2
19. pro 2012

@pawlla kamoška pila kávu celé těhu..kouření taky nevynechala..já ji za to neodsuzuju,to vůbec,je to každého věc dle mého..a prcek je zlatíčko-chvíli ho podrndá v kočárku a on jí krásně spí!!!kamoška,co se bála si dát v těhu kousek hermelínu,kafe no to vůbec,tak prcek při zastávce na přechodu okamžitě vstával..je pořád nemocný...myslím si,že opravdu káva nevadí.....podle mě,čím víc se člověk bojí atd,tak tím hůř..opravdu to vidím u té kamošky a malej je chudák..z celého roku byl jen týden ve školce..jinak pořád nemocný.....však podívejme na naši menšinu,jak jsou děti fit 😉

saraha2
19. pro 2012

@martinazvo pokud ti chutná,tak si dej...už tak budeš ve stresu po ET..víš jak...,takže proč si přidělávat další stresy? 😉

saraha2
19. pro 2012

@pawlla
@zelvik a já vůbec netuším,kde ji mám 😀 se budu muset v pátek poptat

pawlla
19. pro 2012

@saraha2 to je pravda a ja jsem u prvniho tehu vedela prd ani jsem nevedela ze je zakazane neco jist teda nepit alkohl to je jasne,cpala jsem pizzu mekac a podobne 😀 brala jsem mamvit protoze mi to rekl dr a o cele tehu jsem nic neresila a bylo to vse ok, fakt cim vic se clovek boji a resito tim je to nekdy horsi zbytecnej stres

martinazvo
19. pro 2012

@saraha2 tak to ano... stimulka je este v pohode, ale tych 14 dni po ET bude nekonecnych 😀 😀 😀

pawlla
19. pro 2012

@saraha2 tak ja to vim jen proto ze dr to tam pokazde diktuje sestricce jako organy havicku delku kosti a i tu placentu tak jsem to pochytila jinak bych taky nevedela

adriene
19. pro 2012

@zelvik Také mám placentu na přední stěně a že bych je tedy cítila méně... to fakt ne 🙂 Jsou tokopance jak... kdo ví, jak silné by teda ještě byly, kdyby ta placenta byla na zadní stěně 😀
@pawlla super výsledky a zprávy, gratuluji 😵

pawlla
19. pro 2012

@adriene tak ty tam mas dva atlety tak to jsou pak pekne kopance 😀 tam nemaji tolik mista jako ten muj, ten se tam nozickama porad odrazel z jedne strany na druhou 😀 a evidentne se mu ty utz nelibi cilene pred nima utika 😀

adriene
19. pro 2012

@pawlla Jojo, jsou dva, ale vydají tak za 4 😀 Ono se všeobecně říká, že se miminkům UZ nelíbí, že před sondou uhýbají... prostě je jim to nepříjemné. Tak se to nemá přehánět. Hlavně že jsou v pořádku 😉

cora41
19. pro 2012

@zuzullik1001 mne sa podaril az soft v Brne, ked som zmenila centrum v KE a sli sme do Brna.. Takze 4 krat, presne🙂 aspon zatial 🙂 Ja som mala bolesti v podbrusku od toho isteho vecera, ako mi robili vklad a odvtedy ich mam, menej, ale mam 🙂 neboj, bude dobre 🙂

pawlla
19. pro 2012

@adriene no vypadalo to tak ze to mu to moc nelib, proto se to snazim neprehanet ani s tim angelsounds, ono i ta poloha na zadech jeste s natazenyma nohama taky neni moc prijemna

martina_81
19. pro 2012

@mmirunda @malinka_02 ahoj holky, tak hlásím, že nám v pondělí konečně dorazily výsledky z imunologie. Já to mám ok a přítel má nějaké protilátky na něco, takže doporučují endokrinologické (nevíte někdo, co to je) a urologické (jestli nemá infekci močových cest) vyšetření. Tak jen doufám, že ty embryjka, co máme, budem moct použít. 😒 Do caru jedeme 4. ledna, tak jsem zvědavá.

lenkavav
19. pro 2012

@martina_81 ahoj, endokrinologicke - to je vysetrenie zliaz s vnutornym vylucovanim . diabetes, hormony a stitna zlaza - mne tieto vysetrenia endokrinolog robil