1. IVF se nepovedlo, jsme zoufalí a nevíme, co dál

margotecka
22. říj 2013

Ahoj, jsme po prvním neúspěšném IVF. Jsme z manželem strašně zklamaní, stalo nás to spoustu peněz a doufali jsme, že to vyjde ☹ Bohužel nevyšlo a my nevíme, co dál, jestli jít na další IVF do stejného CARU, nebo zvolit jinou metodu v jiném CARU! Manžel o tom nechce moc mluvit a já se utápím v slzách ☹ Máte někdo prosím zkušenosti, co a jak dál?? Děkuji za každou radu a povzbuzení!!!

janicka85
23. říj 2013

známé pomohla k otěhotnění

margotecka
autor
23. říj 2013

@janicka85 No ale něco se za to platí, ne?

janicka85
24. říj 2013

margotecka
nějaký poplatek ano, ale podle jiných CAR se dá říct, že nic, záleží na každém, kterou cestu zvolí. Dá se jim poslat email, mají i emialovou poradnu. 🙂
myslím, že se to dá .... 🙂 podle toho je cena, v podstatě tomu budeš rozumět
zkus to a uvidíš..
otěhotněnět bez všech zbytečných zásahů, kdo by si to nepřál 😉

margotecka
autor
24. říj 2013

@janicka85 No zní to moc dobře 🙂 Poradím se s manželem a uvidíme 😉 Každopádně děkuju za radu 🙂

janicka85
25. říj 2013

margotecka za zeptání nic nedáš 🙂, držím palce

mardusenka30
30. říj 2013

@margotecka také jsme po prvním neúspěšném ivf, které jsme absolvovali v dubnu na obilňáku, teď uvažujeme o druhém pokusu, ale na obilňák už jít nechci, chci zkusit reprofit, čtu na něho všude jen chválu. Obilňák mě odradil přístupem běžícího pásu a neprofesionalitou...

margotecka
autor
30. říj 2013

@mardusenka30 No,taky se mi na ten Obilňák moc nechce,taky přemýšlím nad Reprofitem,ale manžel chce zůstat na Obi ☹

mardusenka30
30. říj 2013

@margotecka můj tam naštěstí nechce zůstat, raději mu to rozmluv, více můžeme probrat ve zprávě...

muddledgirl
3. lis 2013

@petra.happyday Ahojky můžu se zeptat, proč je důležité mít i vyšetření 😉 hematologie? Děkuju... 😉

pomukli
6. lis 2013

@muddledgirl ....Ahojky,mě třeba při tomhle vyšetření přišli na to,že mám tzv.trombofilní mutaci,ono to zní hrozně 🙂 ,ale v podstatě to znamená,že mám větší sklony ke tvorbě krev.sraženin.Takže při užívání stimul.injekcí jsem si musela píchat i Clexan na ředění krve....Tak snad jsem ti aspoň trochu pomohla 😉

muddledgirl
6. lis 2013

@pomukli jo jo, já vím, že i na toto můžu přijít, dokonce může být i alergie na vlastní vajíčka, proto je imuno docela důležité...