1. IVF v březnu 2012

plumeria
4. bře 2012

Ahoj, právě začínáme hormonální stimulaci před 1. IVF. Je na tom někdo stejně? Pojďte popovídat a vzájemně se podpořit 😉

plumeria
autor
5. bře 2012

Tak doufám, že tu v tom v březnu nebudu sama 🙂

rory_g
5. bře 2012

@plumeria ahojky, rády Tě přivítáme: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ivf-pr... 🙂 @zelvik začíná už příští týden a já začátkem dubna, pokud všechno půjde dobře 😉

zelvik
5. bře 2012

@plumeria
@rory_g Ahoj, je to tak. Zítra jdu na ultrazvuk a uvidím, čím mě vybaví a co mě čeká. Dám určitě info. Momentálně mám ale šílenou rýmu a je mi docela bídně. Doufám, že to nechytí mm, aby se to neprojevilo pak na spermiích a nešlo to do háje.

studentkakarolina
6. bře 2012

Ahoj
jsem studentka VOŠ zdravotnické, oboru všeobecná zdravotní sestra. Jako téma absolventské práce jsem si vybrala "psycho-sociální problematika asistované reprodukce". Tímto bych Vás chtěla požádat o pomoc s vyplněním dotazníků. Vše je anonymní. Ráda Vám koncem dubna pošlu výsledky mého průzkumu. Pokud máte zájem mi pomoct, napište prosím na email vodickova.karol@gmail.com.
Přeji krásný den 🙂

plumeria
autor
6. bře 2012

@rory_g
@zelvik Ahoj, ráda se k vám přidám. Já už jsem začala stimulovat. Taky jsem nachlazená. Hodně mě bolí v krku, tak stříkám Tantum a snažím se léčit.

zelvik
6. bře 2012

@plumeria Ahoj a byla jsi před stimulací na ultrazvuku? Co ti k tomu řekli?Já byla dneska (jsem 23.DC a v pátek nebo v sobotu bych měla dostat MS). Čekala jsem, že mi už dají s sebou léky a NIC. Nelíbila se jí vysoká děložní sliznice (18mm) a ať prý přijdu na ultrazvuk v den, jak mrchu dostanu, nejdýl 3.den. Tak jsem z toho jelen...

plumeria
autor
6. bře 2012

@zelvik Právě jsem odepsala na druhé diskuzi 🙂 Menstruaci jsem měla dostat o víkendu, tak jsem šla do CRM v pátek. Ultrazvuk mi dělali. Je to kvůli vyloučení cyst na vaječnících. Měla jsem to v pořádku. Taky mi doktor říkal, že mám vysokou sliznici, což v mém případě znamenalo, že menstruace každou chvíli přijde.

plumeria
autor
6. bře 2012

Myslím, že vysoká sliznice znamená buď že se blíží menstruace, nebo že jsi těhu, ne?

kikina9
6. bře 2012

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Snad nevadí, že to není moje první IVF 🙂 Zkoušíme to již potřetí, ale teď poprvé mám minimální stimulaci, tak jsem zvědavá, jak zareaguji, jestli se vůbec vytvoří nějaká vajíčka 😒

zelvik
6. bře 2012

@kikina9 Ahojky, nevím, jak se to tu rozjede, ale my, co jsme psaly výše, "bydlíme" v diskuzi https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/1-ivf-pr...
tak klidně pojď za námi...

kacatka
14. bře 2012

ahojky, zdravím všechny, které čeká IVF jako mě 🙂 S přítelem se chystáme na naše 1 IVF, vyzkoušeli jsme 1x IUI, ale bez úspěchů, což se dalo čekat díky hodně špatným spermijkám. První jsme si mysleli, že jde o náhodný propad, ale při opakovaném vyš.se bohužel potvrdilo to, co nikdo nechce slyšet - že jediná možnost jak otěhotnět je IVF. Jsme s toho oba dost zklamaní, ale co naděláme, musíme bojovat! Jinak já bych měla být ok. ovulace probíhají jak mají, sliznice vždy ok. Tak snad to vyjde. Čekáme teprve na první konzultaci v CAR. Přeji všem hodně štěstí! 😉