1. IVF v júli-auguste 2010

kenya83
24. črc 2010

Zakladám túto tému pre tých, ktorí v letných mesiacoch začínajú svoje IVF 🙂 Budem rada ak sa Vás tu pridá čo najviac, aby sme sa mohli spolu podporovať 😉
Tak šup, šup sem 🙂

askona
24. črc 2010

kenya83 ja idem septembry na 2IVF dufam že bude uspesne už sa velmi tešim na vysledok.

kenya83
autor
24. črc 2010

@askona vitaj 🙂

mirka7582
24. črc 2010

ahojte ja v pondelok idem na v kladanie mam 4bobulky 😀

kenya83
autor
24. črc 2010

@mirka7582 ahoj a vitaj 🙂 Tak to je super, v pondelok Ti budem držať palce 🙂 Koľko si ideš dať vložiť???

sobcek
24. črc 2010

@kenya83 Ahoj, drahá. Ďakujem za pozvanie 😀 😀 V Takže v pondelok budeme vedieť viac, kedy bude odber. Vidím to na štvrtok. Už len dva dni stimulky !!! 😉 😉 😉 Jaj, ale brusko uz boli boli...Pergoveris nie je moj favorit 😒

kenya83
autor
25. črc 2010

@sobcek brušinko Ťa bolí ☹ chúďatko moje ešte vydrž 😉 A máš aj modrinky či ee??

sobcek
25. črc 2010

@kenya83 Nie, modrinky nemam, len ma bolia vajcá.. 😖 😖 a ľavý cecek ☹ 😒 Už len zajtra dve injekcieeee 😵

christie
25. črc 2010

dievčatá, držím všetkým palčeky, aby vám to vyšlo. My sme mali 1.IVF vo Ferticente v apríli a za 10 dní sme v polovici tehu 🙂 držím palčeky, pozitívne myslenie.

sobcek
25. črc 2010

@christie ďakujemeeee 😀 😀 A držíme palčuchy v decembri 😉

mirka7582
25. črc 2010

@kenya83 dve babulky 🙂)

kenya83
autor
25. črc 2010

@sobcek tak 2 injekcie hádam zvládneš 😉 😉 😉 @christie ďakujeme 🙂 Pozerám, že čakáte dvojičky to je kráááása, tak držím palce to budú ale krááásne vianoce 🙂
@mirka7582 zajtra držím palce a určite sa potom ozvi ako sa Ti darí 🙂

christie
26. črc 2010

@kenya83 no mali sme 9 folikulov, z toho 7 vajicok. Z nich sa 5 oplodnilo a tak sme mali PK a na piaty den zostali dve a tie sme vkladali a obe babulky sa chytili 🙂
tak drzim vam vsetkym palceky, aby ste sa aj vy tesili 🙂

kenya83
autor
26. črc 2010

@christie ďakujem aj tebe držím palčeky, aby ste to dotiahli do úspešného konca 🙂

celiakia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kenya83
autor
26. črc 2010

Ahoj @celiakia vitaj medzi nami 🙂 rada Ťa tu vidím 🙂 neboj ani sa nenazdáš a už budeš pichajdovať 🙂 Ja som už začala a poviem Ti normálne sa mi to zapáčilo 😀 😀 😀

celiakia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kenya83
autor
26. črc 2010

@celiakia pichám si sama nie je to nič ťažké 🙂 Vy máte aký problém?

celiakia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kenya83
autor
26. črc 2010

@celiakia my sa snažíme o mimi 4 roky. Pred dvoma rokmi vo 2/2008 som tiež potratila v 6tt a od vtedy sa nedarí a nedarí. Sme obaja v úplnom poriadku a spermie máme tiež kvalitné a tiež nám doposiaľ nenašli príčinu. Vôbec tomu nechápem prečo sa to nedarí. Nádej vkladám do IVF a keď by sme mali kvalitné embryá určite by som si dala vložiť dve bublinky 🙂

kenya83
autor
26. črc 2010

a čo je to tá celiakia ak sa môžem opýtať?

celiakia
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kenya83
autor
27. črc 2010

to je je ľúto, že práve teba to postihlo ☹ ale neboj mám tiež jednu kamarátku a jednu bývalú kolegyňu, ktoré tiež s týmto žijú a zvykli si na to. Majú doma vlastnú pekárničku a vyrábajú si chlebík 🙂