1. IVF v květnu, červnu 2012

maja1111111
29. dub 2012

Ahoj kdo jde na své 1. IVF v následujících měsících??,pojdme se podpořit a radit si na vzájem 🙂 .

karol119
5. kvě 2012

Ivex budu moooc drzet palecky 🙂
Kolik jsi nechas zavest mimisek?

kros
5. kvě 2012

Vsechny zdravim a moc vas prosim o radu. Mam dlouhy protokol,od 22 dne cyklu strikam do nosu synarel,dmes jsem dostala MS,mam v tom synarelu pokracovat? Zitra zacnu pichat gonal. Diky za odpoved.

karol119
5. kvě 2012

@kros tak to ti bohuzel nepomuzu,synarel jsem jsi strikala v roce 2003 a uz jsi to nepamatuju,promin.. ☹

ivex
6. kvě 2012

Tak na mě zítra holky myslete, jdu si zavést ty 2 embryjka, snad se mršky uhnízdí a dopadne to nad moje očekávání 🙂

kacenka14
6. kvě 2012

@ivex držim moc palce, určitě to vyjde! 🙂

luca77
6. kvě 2012

@maja1111111 Ahoj,tak v pátek jsem byla na UTZ a zatím nic neroste a já jsem doufala,že tam přeci něco bude a nic ☹ Zítra jedu opět na UTZ,tak jsem zvědavá! Jinak MS dostávám pomocí Utrogestanu nebo Agolutinu...sama od sebe se mi nerozjede 😒

ivex
7. kvě 2012

Holky, tak je mám obě doma, snad budou silní a uchytí se, ale bolest to byla teda příšerná, na druhou stranu, co bych pro to neudělala 🙂

maja1111111
autor
7. kvě 2012

@luca77 Ahoj to mě vážně moc mrzí,tak snad se to zlepší a poroste 🙂...začínám mít strach ,že natom budu stejně a co potom??jedině darovaná vajíčka??otom sem tedy nepřemýšlela...asi to budu řešit až pokud to nepujde...stimuluje se od druheho dne menses,nebo jak to je??...já tam jdu v pátek a už mi má dát ty injekce...
tak držím palce ,at se zadaří 🙂

mautas11
7. kvě 2012

ahoj holky,můžu se přidat?
Taky nás to za pár dní čeká, teďka stimuluji Menopurem a ve středu jdu na UTZ tak jsem zvědavá co a jak dál. Je to naše první IVF( snad bude úspěšné)
🙂

maja1111111
autor
7. kvě 2012

@mautas11 ahojky tak moc držím palce a dej vědět jak pokračuješ 🙂

mautas11
7. kvě 2012

@maja1111111 děkuji za podporu, a tebe to taky čeká??

kacenka14
7. kvě 2012

@ivex fakt to bolelo? To já myslela, že to nebolí 😒 Tak držim pěsti 🙂

maja1111111
autor
7. kvě 2012

@mautas11 jojo v pátek mám dostat léky na stimulaci a měla bych začít s IVF... 🙂

mautas11
7. kvě 2012

@maja1111111 tak do budu také držet palce, ať Vám to vyjde.

maja1111111
autor
7. kvě 2012

moc děkujiii 🙂

luca77
8. kvě 2012

@maja1111111 Ahoj, jo jo krátký protokol od 2.DC. Tak po včerejším UTZ jsou tam jen drobné folikuly,byly mi zvýšeny dávky a zítra jedu opět na UTZ,ach jo ,to je práce! Sestra mi říkala,ať nezoufám,že se to rozjede! Zatím jsem v klidu...

ivex
8. kvě 2012

@kacenka14 Všechny to nebolí, nebo spíš to nebolí, ale já měla špatně položenou dělohu a děložní čípek ji zakrýval, tak ho musela nějak oddělat na stranu a to teda bolelo, ale co bych proto neudělala, tak se neboj dá se to zvládnou 😉

maja1111111
autor
11. kvě 2012

@luca77 ahoj tak jak pokračuješ??já dnes dostala Puregon a večer si poprvé píchnu 😒 dnes 225 a pak 150 ,mám jít na kontrolu příští pátek..no docela se bojím jak mi potom bude..když jsem četla vedlejší učinky,tak to je přímo o život?? 😝 doktorka mi nic oc neřekla,jen že to musím brát vždy ve stejnou dobu...máš nějaké info?

ivex
11. kvě 2012

Holky, tak jsem dneska 4. den po transferu a od včera mě strašně bolí prsa, ale na stetování je ještě brzo a jak pokračujete vy?
😉

mautas11
11. kvě 2012

ahoj, nás čeká v pondělí odběr, zítra píchnout ještě Orgalutran a pak Pregnyl. tak jsem zvědává jak to u nás dopadne a pak v týdnu na tranfer.

kacenka14
11. kvě 2012

Ahojky, já začínám nakonec stimulovat až 25.5...

maja1111111
autor
12. kvě 2012

@mautas11 ahoj tak napiš jak to prožíváš..já píchám od včera a příští pátek ultrazvuk 🙂

mautas11
12. kvě 2012

@maja1111111 ahoj, jednoznačně trochu nervy jsou moc bych si přála aby to vyšlo. stumulace v pohodě nic mě nebolí mám jednu malou modřinku na břiše,ale to je tak vše, na UTZ to vypadalo hezky tak uvidíme co v pondělí. Teďa mám opět dilema jestli zavést jedno nebo dvě emrbyjka zase mám ten pocit když jen jedno a nevyjde to tak si budu říkat, že jsme měly dát dvě. tak to já počítám, že příští pátek půjdu na ET nebo už to budu mít za sebou a pak jen to dlouhé čekání.

luca77
12. kvě 2012

@maja1111111 Ahoj,ve středu po 9ti dnech stimulace mi byl pokus o IVF opět zrušen !!! Žádná reakce vaječníků na stimulaci nebo jenom drobné folikuly.Dr. mluvila o dárkyni vajíček ☹ 29.5. jedeme na další konzultaci.Přitom výsledky hormonálních testů, AMH prý nejsou špatné,dr. to nechápe. Cestou domů mi kápla slza!Já jsem si píchala Puregon,začínala jsem 300,pak 250 a poslední dva dny 300.Žádné vedlejší účinky jsem neměla,neboj 😉 Možná ze začátku průjem,ale pro mě jenom dobře 🙂 Nesmíš to brát zase tak dramaticky,co tam píšou 🙂 Joo a píchat by se to mělo přibližně ve stejnou dobu.Já píchala ve 13h a někdy i ve14h 🙂

maja1111111
autor
12. kvě 2012

tak to je tedy síla,to mě opravdu moc mrzí co musíš prožívat..Ale nejsi vtom sama!!..já mám první den 225 a pak 150 příští pátek jdu na ultrazvuk...dnes mě děsně bolela hlava,nevím jestli to bylo ztoho.Ale měla jsem co dělat abych v práci vydržela..jinak má doktorka opravdu není optimistka..v unoru jsem byla na operaci (myom na děloze,zjištěny nepruchodne vejcovody) a ted mám prý zvětšeny vejcovod.tak pokud mi nevyjde 1ivf mám si je jít nechat odstranit,opět další operace..no nevím tedy...řekla to jako ,že se to stejně nepovede...tak jsem měla včera vážně po náladě... 😒 no uvidíme tak hlavu vzhuru a dej vědět pa 🙂

maja1111111
autor
12. kvě 2012

@mautas11 ahoj no já bych chtěla dvě ,ale doktorka mi to nedoporučuje(měla jsem myom na děloze ,který byl ostraněn)bohužel děloha prý už není tak pružná,bylo by to riziko ☹

mautas11
14. kvě 2012

ahoj ,tak polovina IVF za námi vajíček 13 tak uvidíme jak se zadaří v sobotu asi ET.

maja1111111
autor
15. kvě 2012

@mautas11 tak to je dobré 🙂 a odběr proběhl v pohodě,jak dlouho si byla doma? a jak budeš doma po ET??

mautas11
15. kvě 2012

@maja1111111
ahoj, jo odběr v pohodě, akorát jsem si večer musela vzít prášek od bolesti docela mě bolelo břicho, já jsem doma od začátku stimulace takže budu až do té doby než se dozvím výsledek z TT a když bude pozitivní tak budu doma pořád.

maja1111111
autor
15. kvě 2012

aha no tak to máš super 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru