1. IVF v květnu, červnu 2012

maja1111111
29. dub 2012

Ahoj kdo jde na své 1. IVF v následujících měsících??,pojdme se podpořit a radit si na vzájem 🙂 .

mautas11
31. kvě 2012

@maja1111111 ahoj, tak dlouho jsi ležela po narkóze?? kdy máte ET? budu držet palečky, no já asi náš KET odložím na září, tedka místo radostné události přišla ta smutná (pohřeb) takže není nálada. držím palečky

maja1111111
autor
31. kvě 2012

jo to mě moc mrzí..narkoza nebyla,jen injekce na uklidnění...měli jsme tam ležet 2 hodky ,ale embryoložky nějak nezvládají,je jech málo a jedna holka měla 35 vajíček...prý jim to dalo zabrat 😀

kacenka14
1. čer 2012

Tak já píchám týden a byla jsem na ultrazvuku. Vajíček mám hrozně moc a strašně veliký, takže mi museli snížit dávky. A doporučili nám jen jedno embryo, prý když je mi 25, tak je prý lepší jen jedno.. jinak je velká pravděpodobnost, že bychom měli dvojčata.

maja1111111
autor
1. čer 2012

@kacenka14 pokud jsi zdravá, šla bych klidně do dvojčat 🙂

mautas11
1. čer 2012

@kacenka14 ta to jsem si taky říkala, že jsem mladá (24) a nepůjdu do dvou,ale jestli půjdeme na KET tak dáme obě dvě už to nebudu rozmýšlet. jinak je to tvoje rozhodnutí, já si taky říkala že ve 24 mít dvě to nééé ale jak to nevyšlo tak už půjdu do dvou.

kacenka14
1. čer 2012

@mautas11já byla celou dobu rozhodlá, že 2, ale nějak mě dneska zlomil. Řikala jsem mu, že v tom vidim tu větší šanci, že to vyjde a on prý, že ta šance je vyšší tak o 5 procent..
@maja1111111 já dvojčata moc nechci, raději jedno 🙂 jinak mám endometriozu, ale ta by měla při těhotenství ustoupit. Už jsi po transferu?

maja1111111
autor
1. čer 2012

@kacenka14 jo tu mám taky.ano morulka zavedená🙂 ležím a odpočívám🙂

kacenka14
2. čer 2012

@maja1111111 a jaký to bylo? zavádí se to v narkóze nebo bez? A budeš ležet až do testování nebo půjdeš do práce?

maja1111111
autor
2. čer 2012

bez narkozy a nic jsem necítila.budu ležet tak 3-4 dny řikají,že jsou nejduležitější...pak je to zbytečné,jen nedělat nic náročného 🙂

kacenka14
4. čer 2012

@maja1111111 tak já jdu na odběr vajíček ve středu.. dneska budu píchat poslední injekci pregnyl bez toho pera, jak si psala minulej týden, že to bolelo.. tak se uplně bojim

maja1111111
autor
5. čer 2012

ale nebojjj,musíš to udělat rychle...a pak máš ještě injekci na dozrání vajíček... 🙂 držím palce at je jich hodně a kvalitních 🙂

kacenka14
6. čer 2012

@maja1111111 Na dozrání vajíček jsem píchala asi ten pregnyl v pondělí večer, pak už jsem nic nepíchala. Teď jsem po tom odběru, měla jsem 34 folikulů a 23 oocytů. Jsem asi nevzdělanec, ale já si celou dobu myslela, že folikul=vajíčko, takže to tak asi neni, co? 😀

maja1111111
autor
6. čer 2012

no tak gratuluji to je krásná urodička 🙂 ..folikul je obal a vněm je vajíčko...a kdy jdeš na ET??

kacenka14
6. čer 2012

@maja1111111 Když to dobře dopadne, tak v pondělí. Akorát že tim, jak jsem měla těch vajíček hodně, tak se doktorka bojí, že se mi rozjede hyperstimulační syndrom, hrozně mě bolí břicho. Kdyžtak by se musely všechny embrya zamrazit a šla bych, až to poleví. Ale já doufám, že to bude v pohodě a půjdu v pondělí 🙂
A co ty? Jak se cejtíš?

maja1111111
autor
6. čer 2012

aha otom jsem slyšela ,to je dost nebezpečné..mě je dobře,akorát mě dnes nějak divně začalo píchat v břiše ,tak nevím...možná je to jídlem..když jsem doma ,tak se pořád sleduju.. 🙂 tak držím palce 😉

dvojcata2
6. čer 2012

také jsme z uměl.opl. prosíme o hlas a všem držíme pěsti věřte i nám se povedlo na poslední pokus
http://diteroku.maminka.cz/zobraz-foto/8154

dvojcata2
6. čer 2012

@kacenka14 já jsem ho mněla u posledního pokusu a povedlo se ted moje kámoška s ním skončila v nemocnici a je taky těhu.Pan primář v Praze kde jsem byla mi řekl že ten Hyperst...může někdy pomoct k těhu.Hlavně hodně pít i když nechceš a jogurty

kacenka14
7. čer 2012

@dvojcata2 a jak dlouho si měla bolesti? Piju jak můžu, ale bolí mě to pořád stejně. Mám pocit, jak kdyby mi to břicho mělo prasknout, chodim jen ohnutá a jenom posadit se mě strašně bolí. Takže ti ET taky museli posunout?

dvojcata2
7. čer 2012

ahojky v pátek jsem byla na vajuchách a už večer mně to bolelo ale v sobotu se to rozjelo jen jsem ležela a hodně pila ani jsem na to neměla chut nemohla jsem ani zakašlat jak mně bolelo břicho v neděli to bylo taky hrozný a bála jsem se že mi transfér neudělaj , v pondělí jsme jeli bolelo to ale už né tak hrozně.Primář se na mně koukl řekl uvidíme musím říct že jak jsem byla bolavá tak mně to bolelo když do mně dal kleště ale nebylo to tak zlý-a povedlo se!!!Neboj a hlavně věř!!!Držím moc pěsti!!!!!Odkud jsi???

kacenka14
8. čer 2012

@dvojcata2 Já byla na odběru ve středu a od tý doby je to strašný. Dneska jsem byla na odsátí té vody z břicha, to se mi trochu ulevilo, ale neuběhlo ani 20 minut a začala jsem zvracet. Transfer teď nebude, mám co dělat sama se sebou. A jestli to takhle bude trvat ještě několik dní, tak už to asi nedám. Jsem z Ústí nad Labem, jezdim do Pronatalu do Teplic.

dvojcata2
8. čer 2012

@kacenka14 no jo tak to máš velkej hs ted moje kámoška skončila v nemocnici vybrali z ní 3 litry vody.Tak at ti je líp!!!
Jo můžu ještě poprosit o to hlasování pro malýho???

maja1111111
autor
10. čer 2012

@kacenka14 tak mě se to nechytlo,právě jsem to dostala, ☹ ..snad alespon Ty dopadneš lépe

kacenka14
13. čer 2012

@maja1111111 me odvezli v patek do nemocnice s tim hyperstimulacnim syndromem, od nedele jsem na JIP. K ET nedojde a dlouho ani nebude moct dojit, ted potrebujou, abych se z toho vubec dostala

maja1111111
autor
13. čer 2012

jeje to je mi moooc líto,to je hrozné co musíme všechno vytrpět ☹ ..tak přeji at se ztoho rychle dostaneš 🙂

berusinkaaa
13. čer 2012

@kacenka14 Ahoj,precetla jsem si ze jezdis do Teplic do Pronatalu ,ja tam taky jezdim 🙂 .Jak jsi s nima spokojena? My jsme na zacatku IVF ...prave od pondeli mam v sobe Zoladex a jak se dostavi mrcha tak se musim objednat a pak se uvidi.

berusinkaaa
13. čer 2012

@kacenka14 Mohu se zeptat co ti to odsavali za vodu a jak se do tebe dostala? Mam neco takove cekat taky??

kacenka14
16. čer 2012

@berusinkaaa Ahojky, vzhledem k tomu, ze jsem ted v nemocnici na JIP(pisu z mobilu), tak jsem spokojena nebyla. Hormonu do me nacpali az moc, takze tu lezim s hyperstimulacnim syndromem. Ta voda v tom brise se mi proste sama vytvari, takze bricho mam, jako kdyz jsem tehotna, ale jinak vlastne k ivf vubec nedoslo. Tohle mi nastalo po odberu vajicek, ale to samozrejme neznamena, ze to budes mi i ty..

berusinkaaa
17. čer 2012

@kacenka14 Ahoj ,tak to mi je moc lito.A preji at se z toho co nejdriv dostanes.A chodila jsi tam k roktorce nebo k doktoroj Lojkovi? Je pravda ,ze veskerou lecbu s IUI jsem snasela dobre ,ale oproti IVF to bylo malo leku,ale presto doufam ze to bude dobre,jinak me desi,ze by nastaly nejake problemy....
JInak mrska se dostavila a zitra budu volat do centra na objednani na kontrolu po zoladexu a pote mi daj dalsi leky.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru