1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

luca77
20. lis 2011

Ahoj,tak včerejší druhá injekce už byla citlivější,věděla jsem o ní 😉 ..dnes pravá strana a o jednu ampulku méně (3amp.) ale to zase až večer po práci ...tak doufám,že se tam něco děje 😉

anina32
20. lis 2011

ahoj, tak dnes rano první napíchnutí Puregonu, cekala jsem ze to bude horší 😕 , ale zvladla jsem to 😀, tak ted kazdy rano 200j, a vecer 100j. a ve stredu na utz, doufam že vše bude v pořadku 😉

ismet
20. lis 2011

@jahodnice Ahoj Tino, mrzí mě, že vám to nevyšlo. Já vím, jak je to psychicky náročné, už jsem objednaná k psycholožce. Máš za sebou teprve jeden pokus, rozhodně neházej flitnu do žita, kromě KET to můžete zkusit ještě dvakrát a pak jsou tady nativní cykly (IVF bez stimulace). Držím Ti palce.

cuddle
20. lis 2011

@zuzanka26 neboj po OPU je pobolivani normalni....do ET se srovnas 😉

cuddle
20. lis 2011

@luca77 tak super , ze uz jsi zacala......carka sili, ale vcera jsem zacala citit hodne podbrisek, jako na ms, hnede jsem spinila, dnes od rana lezim, protoze spinim hodne vic nez vcera a mam desny strach, cetla jsem ruzne moznosti, spoleham na bobiska , ze je to bojovnik a nezvda se a je to jen nejaka komplikace na zacatku, jak se zahnizduje.....

cuddle
20. lis 2011

@jahodnice hlavne ty nervy, o financich ani nemluvim , my si rekli, ze to 2 IVF je ted nas posledni pokus, mame podanou zadost od zari o adopci, jako zadni vratka a ten 3ti pokus si pripadne schovame za 2 roky az budu mit telo zklidnene a vsechno srovnane....

jahodnice
20. lis 2011

@ismet
Já vím,že možností máme ještě hodně. Psychologii mám vystudovanou,takže naštěstí nikam nemusím 🙂
pro mě je nejhorší, že pracuju s dětmi, u nás v domě jsou všude miminka, každý den mě budí mimčo od sousedů,prostě hrůza. Po Vánocích zkusíme další ket,ale tentokrát budu normálně chodit do práce, být na marodní každý měsíc to by asi spolupracovníci a říďa nevydýchali...jednou to vyjít musí.Jediné co mě trošku tlačí je věk, je mi už 37

jahodnice
20. lis 2011

@cuddle
do adopce nepůjdeme,na tom jsme se oba shodli. U mě je to asi profesionální deformace, mám vystudovanou psychologii

ismet
20. lis 2011

@jahodnice To dneska není žádný vysoký věk, nedělej si s tím starosti. V létě jsem četla knihu Zdravá žena od americké gynekoložky Christiane Northump a ta tam na několika místech zdůrazňovala, aby si ženy, které chtějí dítě, nedělaly nic ze svého věku a neohlížely se na předsudky. Psala tam, že v nějakém indiánském kmeni ženy rodí v 50 i 60 letech, protože jim to nepřipadá divné a nikdo jim po 25 neříká, že už stárnou. Tak se tím také snažím řídit (je mi 34 let) a dokonce jsem si nechala narůst dlouhé vlasy a nosím minisukni, i když před pár lety mi to už přišlo nevhodné. A manžel i kamarádky mě chválí, jak mladě vypadám 🙂.

zuzanka26
21. lis 2011

Ahoj

@cuddle děkuji, zatím se to teda nelepší, docela to bolí, ale snažím se fngovat normálně a nebrat si to tak.
Dnes mi řekli, že ve čtvrtek bude transfer.

@ismet krásně řečeno, asi je to pravda. myslím, že i do 45 je to tak nějak ok, pokud je dobré zdraví. 😉

jerryna
21. lis 2011

@lucie.hasmanova Ahojda, jak se cítíš? Co bříško? Ještě jsi netestovala?

lucie.hasmanova
21. lis 2011

@jerryna Ahojky ted asi dva dny mě břicho nebolí ale zato jsem měla o víkendu bolesti hlavy že už jsem chtěla volat do Pronatalu zda si můžu něco vzít. Nakonec to nějak odeznělo. Ale jinak je mě dobře a co ty? Jak ty se cejtíš? S testem zatím čekám popravdě se bojím ho udělat ale do 30tého to nevydržím takže čekám že ve středu a nebo o víkendu na něj dojde.

jerryna
21. lis 2011

@lucie.hasmanova Mě přestalo bolet břicho v pátek, od té doby necítím vůbec nic. Dneska jsem to neustála a testovala. Je tam strašně slaboulinká druhá čárka. Moc tomu nevěřím. Je fakt strašně slaboulinká a přeci jen už je to 10.tý den. Měla by být silnější. Spíš se obávám, že se opakuje minulý pokus. ☹

lucie.hasmanova
21. lis 2011

@jerryna Neboj určitě jěště zesílí. Budu moc držet palečky aby to tak bylo 😉 . Tak já jsem dneska 8den tak jěště počkám.

jerryna
21. lis 2011

@lucie.hasmanova Jestli ti to nervy dovolí, tak vydrž až do konce. Já to opět nevydržela, doufala jsem, že se to aspoň rozsekne buď tak a nebo opak. Jenže zase mě to nechalo na vážkách. Uvidíme v pátek.

lucie.hasmanova
21. lis 2011

@jerryna V pátek máš testovat? No nevím ale už ted mám nutkání ho zkusit ale zatím se držím navíc nevím zda 8 den není jěště málo. Tak uvidím ale pokusím se to vydržet.

jahodnice
21. lis 2011

@ismet
tak v krvi naprosto nic,v lednu jdeme na další KET

jerryna
21. lis 2011

@lucie.hasmanova Nene, testovat mám v pondělí, ale v pátek už bude jasno. Aspon se s tím budu moci přes víkend porovnat.

bruni
21. lis 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem byla na ET 🙂 , mám u sebe dvě embrijka třetí den kultivace, na zamražení nic nezbylo, takže už potřetí nebude žádný KET. Je to na palici ale i tak jsem štastná, že mám ty dva, minule nebylo nic a to je na mašli ☹ Testovat mám za 14 dní ale tak se bojím, že snad nebudu vůbec a ni nepůjdu na krev, mám panickou hrůzu že nebude nic. Počkám na mrchu nebo na porod 😀

jerryna
21. lis 2011

@bruni Ahoj bruni, tak super, dva embroušci u tebe v bříšku, krásně se zavrtávají. Držím palečky. 😉

anina32
21. lis 2011

@bruni Hlavně žadný strach, mě to teprve čeká, včera jsem začala stimulovat, ale co jsem o tom četla tak nejdůležitější je být v klidu a žádný stres, takže to PROSTĚ VYJDE a hotovo 😉 Mysli na něco jiného, já mám třeba v úmyslu během těch dvou týdnů čekání poslouchat koledy a napéct hromady cukroví 😀 Držím palce aby to vyšlo 🙂

bruni
22. lis 2011

@anina32
@jerryna Díky 🙂 Chodím do práce, tak snad nebude tolik času přemýšlet. Je mi úplně fajn, nic necítím. Tak uvidíme, teď už je to na přírodě, pomohli jsme jí jak se dalo 😀

luca77
22. lis 2011

Ahoj,tak dnes jsem byla na UTZ po 4denní stimulaci Fostimonem,..14dní před stimulací píchnut Decapeptyl. Zatím tam nic nemám,endometrium do 5mm...říkal dr.že to je normální...sestra mi pak říkala,že to většinou tak bývá a že se to teď vzpamatuje,doufám 😒 ...takže pokračuji v píchání tří ampulek a v pátek opět na UTZ.Dnes nám brali s přítelem krev (HIV,žloutenka) a já jsem ještě šla na EKG. Tak se necháme překvapit zase v pátek.

bruni
23. lis 2011

@luca77 Já měla taky dlouhý protokol jako ty. Ale byla jsem na utz 5.den a bylo tam pár malých kuliček. Tobě tam neviděli žádné folikuly? Já teda měla od injecke Decapeptylu 3 týdny než jsem začala stimulovat Merionalem, možná to taky hraje roli. Máš poprvé dlouhý protokol?

ismet
23. lis 2011

@bruni Ahoj, to je hezky napsáno 🙂 . Přeju ti, ať se dočkáš spíš toho porodu 🙂 .

bruni
23. lis 2011

@ismet díky 😉 byl by to zázrak 🙂 po tom všem, vždyť to tady všechny známe 😝

ismet
23. lis 2011

@bruni Ale zázraky se dějí! A obzvlášť po uměnlém oplodnění! Všechny tomu tady věříme. Mně už se jeden zázrak stal, bylo to neuvěřitelné, dívat se na ty // a pak sledovat rostoucí bříško...Mnoho dalších pokusů pak nevyšlo a i kdyby to tak už zůstalo, tak za ten jediný úspěch budu celý život vděčná 🙂 . Tak ať to brzy také poznáš!

bruni
24. lis 2011

@cuddle ☹ je to k pláči i k vzteku Věřila jsem, že blastocysta a ještě po PGD je tutovka. Já už to nechápu. Příroda si stejně dělá co chce, na ni jsme stále krátký 😒
@ismet Taky doufám, že aspoň jeden zázrak na mě čeká 😉

cuddle
24. lis 2011

@bruni jak vidis tak bohuzel ani toto vsechno uspech nezaruci, zakopany pes muze byt jeste nekde jinde.....budu patrat dal a necham otestovat vse co pujde a co mi jeste neudelali......

bobulinka74
24. lis 2011

Ahoj holky, snad se můžu přidat, ikdyž to není moje první ivf. Mám za sebou dvě minimálky, prvni biochem. těhu, druhá úspěšná do 9tt, pak přestalo bít srdíčko. Vyčkala jsem samovolný potrat a ted' bych v prosinci chtěla jít do třetí minimálky. Podle toho, kdy to dostanu, protože pak mají v centru dovolenou. Ale mělo by to vyjít 🙂. Tak zdravím všechny a musím vás ještě dočíst, at' něco o vás vím.