1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 to je bomba! určitě to není Pregnyl, ten by už neměl být. Udělej si prostě ještě jeden test a uvidíš. To je nádhera, buď ráda, že jsou čárky silné, to je mnohem lepší než slabé, ne? 😀 Kolikátý den jsi od OPU?

petluska
2. pro 2011

@zuzanka26
No Zuzanko ty se maaaaas!!!!!!!!! To je vazne skvela zprava !!!!!!!!!
Ja chci taky 😀

zuzanka26
2. pro 2011

holky když já právě nevím, jestli to není divný. Všichni píšou jak měly 10 den od ET slabou druhou čárku a já mám dvě silný 8 den po ET. měla jsem sice PK, takže nevím, jestli je to jakoby 13 den od spojení vajíčka a spermie? já prostě nevím,
jsem debil, že jsem zase tak brzo testovala. Pořád mě bolí břicho jako na MS, tak nevím, fakt jsem to u prvního neměla.

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni na OPU jsem byla 19.11, takže 13 den po.

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 Pregnyl to určitě není. Udělej ještě jeden test 😉 A dej sem fotku, my se pokocháme 😀

zuzanka26
2. pro 2011

určitě udělám další, jen je musím dnes nakoupit.
Fotky potom dám, ale radši až to bude jistější.
se asi zbláááááznim.

petluska
2. pro 2011

@zuzanka26
Fotku, fotku, fotku !!!!!!!!!!!!!!!! 😀
Zuzi mozna, ze se embryjko rozdelilo a jsou tam dvojcatka ! To se taky stava 😉

bruni
2. pro 2011

@petluska to by byl gól 😀

zuzanka26
2. pro 2011

holky nechte toho, já tady umírám strachy, budu se muset nějak uklidnit.
Testy jsem si dělala oba dva co byly v krabičce, ale jsou stejný.

petluska
2. pro 2011

@zuzanka26
No to jo, ty jsou vazne hodne silny, co budeme delat? 😀 😀 😀

zuzanka26
2. pro 2011

tak já se sklidním, budu počítat se vším, přestanu se na to soustředit a bude to paráda no ne? 😀

petluska
2. pro 2011

@zuzanka26
Zkus to 😀 😀 😀

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 to jsou teda nejsilnější dálnice, co jsem viděla 😀 to je paráda, moc gratuluju 😉 neboj, dva testy se nemohly splést 🙂 možná je to tím že je to blastocysta.

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni právě že je mi to divný. bylo to ale z ranní moči.
uvidíme. měla jsem testnout až v pondělí, prostě to vydržet, jenže to já nikdy neumím.

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 je dobře, že jsi testla, teď aspoň víš, proč se ti nafouklo břicho 😉 hlavně hodně pij a jez bílkoviny kvůli tomu OHSS 😕

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni zatím piju každý den ten nutridrink, s tím pitím je to horší, normálně vypiju asi sotva litr denně, tak se snažím do sebe lít co největší množství, ale furt lítám na záchod. A teď třeba potřebuju zajet si někam do města, tak tam nechci navštěvovat všechny záchodky, co potkám. 😀
Zatím nejásám. když budu mít za týden stejně hezky pozitivní test tak pak už ok. Pak už bude jen strach z potratu. 😔

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 na to je dobrý pít jen 2 dc za hodinu průběžně celý den, pak by jsi neměla tolik chodit na záchod. Když piješ nárazově, tak tělo si vstřebá zhruba ty dvě decy a zbytek jde ven 😉

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 teď jsem náhodně viděla fotky testů jedné holčiny z jiné diskuze a má takové dálnice už od 7. dne od ET taky. A má dvojčata 😀

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni děkuju. já jsem si teď skočila koupit cest s citlivostí 25 jednotek, udělala jsem si ho potom, co jsem pila čaj, takže ne z ranní moči, a hned mi to příjde víc v normě.
Takhle vyfocený to není moc vidět, ale je tam ta druhá, jen je slabá.

petluska
2. pro 2011

@zuzanka26
Proste jsi tehule, mam radost, ze ti to vyslo a moc a moc potichounku gratuluju 🙂

zuzanka26
2. pro 2011

@petluska kéž by to vydrželo a rostlo.
Já díky těm potratům předtím mám prostě strach.
Přidejte se někdo ke mě jo? 😉

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 to jsi asi jediná, která hledá test, kde bude čárka slabší 😀 nevím, jestli se přidám, dnes mám nějaké takové bolesti jak na ms už od rána a blbou náladu 😒 . to mám vždy před ms 😝 zatím nešpiním, ale může to držet utroš.

petluska
2. pro 2011

@bruni
Mne se taky testovat nechce...Ja se proste tech bilych testu bojim 😉
Bruni koukej na Zuzanku, taky myslela, ze MS je tady a ono je to miminko. Takze u tebe to je to samy, to je jasny !
Jen ja necitim vubec nic 😔

bruni
2. pro 2011

@petluska takových je taky dost, co necítily lautr nic a byly těhu 😉 je to prostě hop nebo trop 😝

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni tak po IVF přece nemusí být žádný PMS ne?
Tak jestli máš nervy, tak počkej ještě pár dnů a nebo testni a budeš vědět, na čem jsi.
Já jsem teď pomáhala kamarádce do autobusu s kočárkem, až pak mi došlo, že se nemají tahat těžký věci. 😖

zuzanka26
2. pro 2011

@petluska mě připadá že když necítíš nic, tak je to v pořádku. mě fakt u prvního nebylo nic, jen jsem tak nějak tušila a doufala, že to vyšlo.

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 co tady čtu na koníkovi, tak jsou všechny možné druhy pocitů po IVF. Podle mě se to nedá srovnávat s přirozeným otěhotněním, protože to nemáš v sobě ty napíchané hormony, utrogestan, prednison a za sebou narkozu, nešťouraj se ti před tím v břiše atd. Takže se to fakt nedá porovnávat. A pak holčiny psaly, že u každého těhu to měly ještě jinak. Je to jako s nevolnostma, někdo je má a někdo ne 😕 Moje mamka měla u holek nevolnosti a u bráchů ne 🙂 Asi budu muset testnout, nebo se zblázním. Někdy o víkendu ať to mám čas rozdýchat než půjdu v po zase do práce. Ale jak najdu odvahu to teda vůbec nevím 😝

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni Ale dnes už jsi kolikátý den? 11 nebo 12?

bruni
2. pro 2011

@zuzanka26 dnes jsem od ET 11. den. Myslím, že je tak právě doba abych to dostala. Ale nevím jak to je u dlouhého protokolu. Měl jste tady někdo dlouhý protokol?

luca77
2. pro 2011

@zuzanka26 tak to je super zpráva...joo a fotku sem dej...já už jsem si dělala takových testů v době,kdy jsme to zkoušeli přirozeně a nikdy jsem tam dvě čárky neviděla,tak se pochlub 😉