1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

luca77
2. pro 2011

@zuzanka26 jsem to dřív napsala,než jsem koukala...krásné máš čárky..držím palce 😉

luca77
2. pro 2011

holky,tak jsem zvědavá,jestli nám tady ukážete taky takové pěkné tučné čárky 😉

bruni
2. pro 2011

Dnes mi bylo celý den dost divně tak jsem sebrala odvahu a udělala test. Seděla jsem 5 min na záchodě se zavřenýma očima a v ruce držela test a modlila se. Bulim jako želva. Jsou tam //.Po třech a půl roce je to zázrak, který jsem myslela, že nikdy neuvidím. Nemůžu tomu uvěřit. Bouchli jsme s mužem pravé šampaňské, které jsem schovávala od léta z Francie. Jsem mimo, mozek mi moc nepracuje. 😵 😵 😵

petluska
2. pro 2011

@bruni
Ty blaho, starsne moc ti Bruni gartuluju !!!!!!!!!!!!!!!!
Jsi sikulka a odvahu obdivuju 😀
Jsem rada, ze jsi ji nasla, vyplatilo se 🙂

bruni
2. pro 2011

@petluska děkuju moc 🙂 taky ti moc přeju ať najdeš své // 😉

petluska
2. pro 2011

Jenze ja nevim, kde je hledt, ja tu odvahu nenajdu ☹
Ale dekuju ti, jsi hodna tehulka !!!

bruni
2. pro 2011

@petluska Mě k tomu dohnala až raní depka, kdy jsem měla pocit, že se to nepovedlo 😝 Pokud ti stále nic není tak je to pořád dobré znamení. Až se něco bude dít, tak odvahu třeba najdeš 😉

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni teď jsem nakoukla, no moc gratuluju! to je tutovka. 😵 😵 😵
škoda že si nejsem takhle jistá u sebe. 😖
Holky z jiné diskuze mi psaly, že je škoda, že jsem testla tak brzo, že to může být matoucí a ovlivněný ještě těma hormonama, no já už nevím.
Prostě musím být připravena na všechny varianty. 😨

zuzanka26
2. pro 2011

@bruni koukala jsem že jsi měla 3 denní kultivaci? máš moc pěkný testík 😉

zuzanka26
2. pro 2011

@petluska a kolikátý to byl tvůj pokus?
já jsem si ještě hned ráno myslela, že nebudu raději testovat, ale pak mě popadl nějakej amok a letěla jsem pro ten test, co jsem koupila v Pronatalu.
Ale že bych te´d měla klid, to se teda říct nedá. 😖

kacenka1977
2. pro 2011

ahoj holky, mohu se k vám přidat?
18.11. jsem dostala do bříška 2 embrya - manžel má od července 2011 diagnostikovanou azoospermii, takže ICSI byla naše jediná možnost, jak mít další dítě, měla jsem dlouhý protokol (cca od 17.10. jsem si píchala denně injekce) a dnes jsem si ráno udělala testík a je tam slabá čárka, pak jsem jela na kontrolu do NATALARTu a mám HCG 1366 - takže dodržovat klidový režim a nadále zůstat doma 😉 prý by to mohla být dvojčata, za týden mi budou dělat ultrazvuk, tak jsem na to zvědavá, co tam bude 🙂
@bruni blahopřeji ke dvěma čárkám - zejména, když je to po takové dlouhé době 😵
@zuzanka26 také blahopřeji ke dvěma čárkám
a všem ostatním přeju samé úspěchy 🙂

anina32
2. pro 2011

@kacenka1977
@zuzanka26
@bruni Holky moc vám gratuluji a přeji aby to všechno dobře dopadlo 😉 My jsme dnes byli na OPU, je to naše naše první IVF, máme 13 vajíček a zítra se dozvíme kolik se jich oplodnilo 🙂

zuzanka26
3. pro 2011

@anina32
@kacenka1977
děkuju holky a vám taky držím palce.

Bohužel já klid nemám, furt se nervuju, že to nedopadne. ☹

bruni
3. pro 2011

Holky děkuju moc 🙂 Jsem teď mimo, nemůžu tomu uvěřit. Když čekáme tolik let a měsíc co měsíc nic tak už jsem myslela že moje tělo neumí být těhotné, ale snad umí 😵
@zuzanka26 vůbec nepřipadá v úvahu, že jsou to hormony z léků. Jedna je už děsně dlouho po a jednak by byla čárka velmi slabounká. Naopak je to paráda a podívej se na jiné diskuze a čárky holek, určitě najdeš taky takové, co mají tak silné už tak brzo. Já našla. Někdo testuje i 5. den a má tam čárku. A ty jsi měla 5 dnů PK, že? takže jsi testovala jakoby v porovnání se mnou 10. den a ne osmý. Já mám taky docela silnou čárku. Tajně doufám ve dvojčátka 😵 Je to moje 3.IVF ale jen 2.ET. Minule jsem neměla žádná embria a předtím jen jedno.

zuzanka26
3. pro 2011

@bruni dekuju ja jsem proste straspytel a kdykoliv me boli bricho, letim na zachod jestli to neni ms. snad to dobre dopadne. ale divim se ze kdyz jsi nemela zadny transfer, ze ti to bylo pocitano jako pokus?

anina32
3. pro 2011

Tak ze třinácti vajíček jich bylo zralych deset, ty oplodnili, ale povedlo se to jenom u osmi a z těch osmi se čtyři zatím nevyvýjejí tak jak by měli a jedno se špatně rozdělilo. Mám zavolat zítra a domluvíme se na transferu. Chci se zeptat, kdo s tím máte nějakou zkušenost: Můžou se ještě zlepšit ty co se zatím nevyvýjejí jak by měli? A nebo naopak může odejít některé ztěch dobrých?

kacenka1977
3. pro 2011

@anina32 já měla 18 folikulů a z toho bylo prý jen 8 nebo 7 oocytů, ty oplodnily, a do 3. dne vydržely asi jen 4 ks a z toho 2 mám u sebe a to jedno 8 a jedno 7 buněčné a další 7 buněčné prý nebyly vhodné ani na zamražení - takže taky žádná sláva, ale kdyby vydržely alespoň ty 3 (jak jsem pochopila, že vydržely), tak to by stačilo 🙂

bruni
3. pro 2011

@zuzanka26 já to chápu, když máš za sebou ty nezdařené pokusy 😒 že se bojíš. To bych se bála taky víc. I tak se samozřejmě bojím, ale nepřipouštím si to, co se má stát, to se stane a já to strachem neovlivním. Je to moje 3.IVF ale kdybych šla na další tak ho budu mít ještě hrazený pojištovnou 😉

kacenka1977
3. pro 2011

@zuzanka26 já jsem se šíleně bála testovat, stejně jako bruni, ale rozhodla jsem se, že než půjdu na krev, tak doma ráno testnu a to bylo 14 dní po transferu, který byl 3. den od oplození, a byla tam slabá čárka, protože ty nervy, než bude výsledek krve, bych už asi nevydržela, přece jen ten 14. den už by tam neměly být žádné hormony ze stimulace - a taky se bojím, kdykoli cítím, že něco teče a to ten utrogestan pořád teče, tak mám nervy, že jsem dostala MS a že je vše v háji, pořád se chodím kontrolovat na WC - můžu říct, že tak od toho 12. dne od transferu jsem byla šíleně nervozní a pořád si říkala, mám nebo nemám testovat a samozřejmě jsem se bála toho, že test bude bílý jako už kolikrát byl 😔

zuzanka26
3. pro 2011

ja se prave bojim ze za par dni testnu a carka uz bude slabsi a pak ze to dostanu. ale jak pise bruni, strachem to neovlivnim 🙂

bruni
3. pro 2011

@kacenka1977
@zuzanka26 Já teda zatím pochybnosti nemám, páč mě je pěkně blbě už do pátka a to pořádně 😝 Vždycky jsem se těšila až mi bude blbě z těhotenství a teď už to tak růžově nevidím 😀 Jsem jakoby v trvalé kocovině, děsně mě bolí hlava a nemám na nic chut a špatně je mi jako bych jela autobusem a četla si knížku, jestli to znáte. Snad to pomine, nevím jak s tím zvládnu jít v pondělí do práce.
@anina32 co se týče vývoje vajíček tak se může stát cokoliv, můžou to dohnat a i naopak dobré skončit. Předem se to nikdy neví, je to loterie 😝 Držím pěsti ať jsou silná 😉
@petluska myslím na tebe, ještě je brzo viď? 😕

zuzanka26
3. pro 2011

@bruni tak to je presne ten spravny tehu stav, prosperujici tehotenstvi. me prave nic neni, nekdy boli bricho jak na ms a trochu se mi navalilo na zachode, ale jinak mam pocit jakoby mi zmekly prsa. asi testnu v utery pokud to do te doby nedostanu

😒

luca77
3. pro 2011

@bruni no ty brďo...gratuluji ke // čárkám 😉 Ten pocit neznám,ale jednou ho taky zažiju 🙂 Mám radost i za vás holky.

petluska
4. pro 2011

@bruni
Ahoj...Tak ja jsem nasla odvahu se slzama v ocich dneska rano a test je ZASE bily... Myslim, ze ty dve carky snad nikdy neuvidim 😕
No ale nehroutim se a jedeme dal...Jeste mam dva mrazacky a verim, ze tem se bude u nas libit 🙂
Musim te prece nejak dohnat, vid?
Ty si ty nevolnosti uzivje, vis jak dlouho jsi na ne cekala...
Preju vsem hezkou druhou adventni nedeli 😉

kacenka1977
4. pro 2011

@petluska to je mi líto a kolikátý jsi den po ET? třeba není ten test dost citlivý, já tomu teda vůbec nerozumím, ale měla jsem slabou čárku 14. den od ET na testu 20 IUI, a když jsem byla poprvé těhotná, tak jsem testovala až když jsem měla cca 3 dny zpoždění a byla rovnou pěkně silná ta čárka, tak kdo ví, třeba to bude ještě jinak

@bruni já teda nezvracím, ale mám citlivá prsa a je mi často na zvracení, ale že bych nejedla, to ani náhodou, mám chuť pořád, spíš se musím krotit, abych nebyla jako koule 😀 a momentálně jsem na neschopence, takže doma můžu pořád něco zobat 🙂

kacenka1977
4. pro 2011

@luca77 a jak jsi na tom ty? nějak jsem to asi přehlédla 😅

petluska
4. pro 2011

@kacenka1977
Ja jsem dneska 10 den po Et...
Jenze ja uz to Kacenko poznam.Bylo to moje 3. IVF, 4. transfer....I tak ti dekuju za podporu 🙂

bruni
4. pro 2011

@petluska ☹ ach jo. Je mi to moc líto, moc dobře do znám 😒 Snad zkus přště PICSI. Ale ještě máš mrazáčky tak máte šanci, to my bychom už zase nic neměli. Bylo to hop nebo trop. 😝

@zuzanka26 mě už je dnes mnohem líp, žádné nevolnosti ani nechutenství, naopak mám děsný hlad. Hlava už konečně nebolí. Takže neboj, fakt je spousta holek, co píšou, že vůbec nic necítí jako by nebyly těhu 😉 Co test, jsou stále silný čárky?

mpetula
4. pro 2011

Ahoj 🙂
@zuzanka26
@kacenka1977
@bruni Holky velká gratulace a držím palečky, ať máte krásné těhulkování 😵

@petluska To je mi líto ☹

Jinak já už přestala brát utroš, už to nemělo cenu. Mrcha mi pomalu končí, tak v úterý dojedu ukončit neschopenku a první pokus bude definitivně za náma a budem bojovat nanovo 😉

zuzanka26
4. pro 2011

Ahoj,
já jsem byla připojená přes víkend jen přes mobil, tak jsem posílala zprávy jak tatar.

@bruni ono je to každý den jiné, já jsem třeba blila tak jednou za tři dny, ale to teda byl potom kolotoč, nesměla jsem přijít na záchod, to se mi hned navalilo.
Zítra zkusím ráno zase testnout.

@petluska umím si přestavit, jaký to je to zklamání. Ale je dobře, že máte ještě zamražené a sílu bojovat!