1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

cuddle
23. říj 2011

@rehonka ahoj me uz ceka 2 IVF - ale klidne se pridam 😀

rehonka
autor
23. říj 2011

Budu držet pěsti!!! Kam chodíte???

marci
23. říj 2011

Já se teda taky přidám🙂 - 1. IVF - Repromeda Brno

cuddle
23. říj 2011

@rehonka Helios, Brno

holino
23. říj 2011

Ahoj 🙂 ....nás za pár dní z kraje listopadu čeká 1 IUI 🙂 ....a pak se uvidi co dál 🙂

rehonka
autor
26. říj 2011

My jsme před lety chodili do Unica Brno. Ale teď jsme ve Fertimedu Olomouc.
holino: držím pěstičky 🙂)))

rehonka
autor
26. říj 2011

Dnes jsem se objednala na 9.11. na nafasování léků. Prý je to už dneska méně invazivní... před lety to bylo necelých 200 bodanců do břicha, teď jsou to nosní spreje. Jsem ráda, že to nebude tak moc bolet 🙂)))

cuddle
26. říj 2011

@rehonka tak ja mam injekce a jsem rada, mam horsi problem si neco vpravit do nosu nez pichnout do bricha, uz v tom mam praxi, je to 3ti stimulace za pul roku....

versuska
31. říj 2011

ahoj, ja doufam, ze nas taky brzy ceka IVF-ICSI v Repromeda Brno. Doufam, ze vyjde prosinec.

cuddle
31. říj 2011

holky ja byla dnes na ultazvuku, mam asi 15 foliku od 10 -13mm a dalsi ultrazvuk mam ve stredu a OPU patek nebo sobota....

mpetula
31. říj 2011

Ahoj, můžu se také přidat? 🙂 Máme před sebou první IVF, čekám až dorazí mrcha (dle plánu dr. by to mělo být příští úterý, tak jsem zvědavá jak to vyjde, mám nějaké prášky na úpravu) a ve čtvrtek 10.11. si jdu pro rozpis stimulace a naučejí mě píchat včeličky. Jsem z toho všeho docela nesvá, všechno je to tak nové a neznámé...

cuddle
1. lis 2011

@mpetula ahoj vitej a pokud te neco zajima klido se ptej 😉

rehonka
autor
1. lis 2011

Ahoj!!! Zdravím po týdnu 🙂
@cuddle. To je docela zápřeh... za půl roku jste toho ale stihli ☹ Přeji štěstí... Určitě se teď už musí zadařit!!!!
všem ostatím přeji také štěstí...
my dnes ovulujeme... naposledy před stimulací přirozeně... v úspěch nevěřím, ale bylo by to legrační 🙂))

cuddle
1. lis 2011

@rehonka no jo tak vzali jsme to hopem, ale tak ted uvidime, zatim jsme rozhodnuti, ze toto IVF je zatim nase posledni , takze to proste vyjit musi 😉

rehonka
autor
1. lis 2011

@cuddle: to je mi řeč!!! Taky to tak chci vidět... Ale současně se strašně bojím. Neúspěchy velice zle přijímám... Když nevyšlo IVF ani KET, tak jsem byla úplně mimo. Teď IUI jsem brala o kapičku líp, ale slzy jsou vždy ☹
Pokud vše půjde jak si myslím, tak budeme testovat okolo štědrého dne... To budou ale Vánoce 🙂

bruni
2. lis 2011

Ahoj holky, tak já se taky přidávám. V neděli začínám píchat Merional, mám dlouhý protokol a jdu na 3.IVF, ovšem k ET došlo zatím jen jednou a to jen jedno embrio. Snažíme se již přes 3 roky, máme za sebou všechna možná vyšetření a problém nenalezen, jen já mám slabou endometriozu a možná ne vždy ovulaci. Budu mít PICSI.

holino
2. lis 2011

ahojky
tak unás IUI se zatím nekoná ☹ pondělní UTZ nic moc vajíček dost jen žádný dominantní folík ☹
takže v uterý repete a pokud ani pak nic tak nejspíš neraguji na clostilbegyt a bude se čekat na další cyklus kdy teda bych asi měla clostiku brát víc
....jsme z toho docela doma rozhození no uvidime .....ale letos s nějakým uspěchem raději moc nepočítám

bruni
2. lis 2011

@holino jo jo, já když loni v září šla na IUI tak jsem ještě nevěděla, že za rok už půjdu na 3.IVF 😒 Je to běh na dlouhou trať kromě pár šťastlivců, kterým se to povede hned napoprvé. Je zajímavý, že teď po 3 letech už jsem si nějak zvykla a nejsem tak nedočkavá jako dřív. Nesu to čekání mnohem líp.

cuddle
2. lis 2011

@holino ja na Clostyl nereaguju vubec....bych se nedockala zadneho foliku, museli mi dat stimulacni injekce ...a ani tehdy to na IUI nestacilo, pac mam slabou reakci na tu davku co muzou dat na IUI, takze IVF to jistilo, a nyni pri 2 IVF jsem zase reagovale lepe nez u 1 IVF...takze mozna se to poctem pokusu zlepsuje....

cuddle
2. lis 2011

OPU mam 4.11 folici dorostli jeste o neco, kolem 15ti jich tam bude - tak uvidime kolik bude zralych vajicek, dnes v 20:15 picham pregnyl, ale nasel mi tam u sliznice cystu, mrcha, jeste v pondeli tam nebyla a dneskatam byla, bojim se at tam neudela nejakou neplechu............ 😠

sal80
2. lis 2011

Sice jsem i v jiné diskuzi, ale patřím i sem, páč jsem měla ET včera...a to už byl listopad 😀

bruni
2. lis 2011

@cuddle
@sal80 Tak doufejme, že listopad bude pro nás šťastný měsíc 😉 Už bych taky chtěla mít ET za sebou, minule ani k němu nedošlo takže se samozřejmě bojim bojim ☹ Mám teď dlouhý protokol, teď jsem v umělém přechodu po injekci Decapeptyl a musím říct, že jestli takhle bude vypadat můj pravý přechod až nastane, tak se vůbec netěšim. Mám návaly horka, strašně unavená, furt bych spala, a psychicky teda taky nic moc. Máte někdo zkušenosti po této injekci?

cuddle
2. lis 2011

@bruni taky mam decapepthyl nebo dipherelin to je jedno stejny princip a ja spis sem nafoukla jak balon, a mam porad chut na sladky.....takze chapu ze v prechodu vsichni kynou......a sem porad unavena

sal80
2. lis 2011

@bruni Ano...já. Decapetpyl je bomba ☹ To, co si se mnou vytrpěl můj muž.... 😀 Ale klid....už ho neberu (jen dnes, druhý den po ET) a stav stále trvá 😀

cuddle
2. lis 2011

@sal80 a jeste to chvilku bude doznivat a pak zacnes byt litostiva a mit tehu stavy a plakat i u vecernicku, me vsechno dojimalo a vsechno se me osobne dotykalo - je to pruda, no jestli by to trvalo 9 mesicu manzel si zaslouzi svatozar, nemluve pak o 6ti nedelí 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
2. lis 2011

@cuddle Lítostivá jsem až hrůza. Ani nemusím na nic čekat 😀

lucie.hasmanova
2. lis 2011

Ahoj holky mohu se také přidat 🙂 od neděle pícham injekce na stimulacu a v neděli mám první ultrazvuk. A pak budu jen čekat na odběr. Je to moje první IVF

cuddle
2. lis 2011

@lucie.hasmanova jasny ze muzes , neptat se a psat 😀 😀 😀

cuddle
2. lis 2011

@sal80 no to jsou stavy co , někdy bych se nakopala někam, ale zase na druhou stranu mají to jednodužší, odevzdají ten vzorek do kelímku a ted se snaz ty, stimulace, snůška vajec, zase zpátky, testování, všechno kolem, tahání se s břichem , porod, šestinedeli a oni co hup, hup do kelímku, a pak nějaká ta spářka at je to zdraví, takže beru, že je to jejich povinnost to tolerovat a starat se o nás i když jsme protivné a lítostivé 😀 😀 😀 😀

vannilie
2. lis 2011

ahoj holky