1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

luca77
24. lis 2011

@bruni Ahoj...mám poprvé dlouhý protokol...naše 1.IVF ..

bruni
24. lis 2011

@cuddle Co ti ještě chybí? Máš imuno, hematologii a štítku? Já vše ok a taky to nejde 😝
@bobulinka74 ahoj, vítej. Já už jsem taky na 3.IVF 🙂 A jak to že máš minimálky, když ještě nemáš vyčerpané hrazené IVF? 😕 Chtěla jsi to tak sama?
@luca77 aha, tak to je teprve testovací, co se stane 😉

ismet
24. lis 2011

@luca77 Dneska mi napsala moje nejlepší kamarádka, že je těhotná. Moc jí to přeju, snažili se přes rok a měla mimoděložní těhotenství. Ale mrzí mě, když si představím, že jsme mohli být těhotné spolu...Ach jo, mám depku.

lucie.hasmanova
24. lis 2011

Ahoj holky, tak jsem dneska 11den po ET a včera jsem začala krvácet. Dneska ráno jsem udělala test a náznak čárky žádny ☹ . Chci se vás zeptat za jak dlouho se smí jít na KET?

cuddle
24. lis 2011

@bruni ja prave mam vsechno, dle hormonu stitka ok, funkce v poradku, ale holky z jine diskuze me upozornily, ze to co je ok pro bezne testy neni ok na odbornem vysetreni na endo.....ze tam se nato divaji mnohem obsahleji a predevsim kdyz vi , ze jsi potratila....., no a jeste pry mam chtit dalsi testy na hematologii, podrobne mutace krve, jestli neni problem v nejakych srazeninach nebo treba nizkem prolaktinu, copak ja vim, stejne tomu nerozumim, me rekli imuno ok, alergie na sperma neni, genetika nic nezjisteno ....

cuddle
24. lis 2011

@lucie.hasmanova ja byla hned v dalsim cyklu, jen musis mit v poradku sliznici....a KET se dela kolem 20 teho dne cyklu, teda aspon u nas

bobulinka74
24. lis 2011

@bruni ahojky, no já jsem nebyla v ČR pojištěná a klasiky jsem se bála, takže to bylo ok. Ted' už pojištěná jsem, ale chci jít zas do minimálky. Já se hrozně bojím hlavně toho hyperstimulačního syndromu. Ale musím přiznat, že pomalinku začínám uvažovat i o klasickém ivf. Jak dlouho se čeká na schválení? Myslím ale, že když mám proti něčemu blok, tak by to asi stejně nevyšlo 😕 , co já vím….
@lucie.hasmanova to je mi líto ☹

bruni
24. lis 2011

@lucie.hasmanova ☹ ach jo
@cuddle aha, to je teda divný 😕 laparo máš?
@bobulinka74 aha. na schválení se čeká 3 týdny až měsíc. Já myslím, že je úplně jedno co si kdo myslí, je to náhoda. Jedna holka psala že otěhotněl, když byla v nejhorším stresu a depkách. Každý to má jinak. Někdo věří a nic někdo nevěří a taky nic...

cuddle
24. lis 2011

@bruni ne nebylo to nikdy treba jen pruchodnost vejcovodu, ale ja stejne nemam ovulaci, takze je mi to na prd, pri IVF mi idsaji vajicka, takze vejcovody nepotrebuju, embryjko mi soupnou primo do delohy, kde se uz 2x ze 3 pokusu uchytilo, bohuzel vzdy ranny potrat, takze zakopany pes bude asi jeste nekde jinde.... ☹

lucie.hasmanova
24. lis 2011

@cuddle děkuju moc tak uvidíme co nám řeknou dál. 30tého tam budu volat a pak se uvidí co bude dál. Jinak mě moc mrzí jak to u tebe dopadlo a držím palečky at i ty se jednou dočkáš toho malého drobečka.
@bruni Tobě držím palečky at se těm tvým drobečkům u tebe líbí 😉

jerryna
24. lis 2011

Ahoj holky, přidávám se do klubu neúspěšných. 😔 Včera jsem začala špinit a dnes už mám test negativní. Takže se na chvíli chytlo a opět odešlo. Už je to třetí naprosto stejný průběh. Mluvila jsem se svým doktorem a ten chtěl, abych po dvou cyklech dorazila na KET. Tak jsem mu vysvětlila, že dokud nebudu mít udělána všechna kompletní vyšetření (genetika, imuno, atd...), tak do ničeho nejdu. Prý se mám tedy zastavit pro žádanky.

lucie.hasmanova
24. lis 2011

@jerryna to je mě líto i u mě to nevyšlo ☹

bruni
24. lis 2011

Holky co mi to děláte ☹ začínám být silně pesimistická 😝 bojim bojim
@cuddle Ještě můžeš mít endometriozu, která se pozná jen laparo, ale ta se stejně řeší IVF, tak to máš pravdu. Tak teď už je to jen o množství pokusů a jeden musí vyjít 😉 Tak jako já.

lucie.hasmanova
24. lis 2011

@bruni neboj u tebe to vyjde. Musí 🙂 i u nás se to jednou podaří jen si to dává pěkně načas 😉

hoper
24. lis 2011

Ahoj,četla jsem kousek vaší diskuze a přidávám se k vám. Už mám po odběru folikulů a zítra si volám na výsledky a pokud to dobře dopadne,tak jdu v sobotu na přenos embryi. Mám samozřejmě strach z neúspěchu. 😢

luca77
24. lis 2011

Ahoj holky,tak je mi od včera nějak divně,dnes budu mít večer 7 stimulační injekci..jakoby mě pobolívá hlava..návaly horka/zima..někdy mám studené nohy a cítím horkost v obličeji ,že by to bylo těma hormonama? Měli jste něco podobného?

luca77
24. lis 2011

@bruni a co by se mělo stát? 😉

luca77
24. lis 2011

@ismet Ahoj,vím,že to není nic příjemného,ale nebooj na tebe ta řada taky přece jednoho krásnýho dne přijde 😉 Já mám okolo sebe kamarádky...jedna čeká v únoru dvojčata..dlouhááá cesta k nim vedla a spousta peněz a pak další dvě kamarádky to od léta zkouší přirozeně a zatím nic..už ale každá jedno dítko přirozeně mají.

hoper
24. lis 2011

Já jsem si píchala injekce asi devět dní. Ze začátku mi nic nebylo,ale pak mi začalo být zle. Návaly,bolesti vaječníku a psychika taky nic moc.

petluska
24. lis 2011

Ahoj holky, jsem po dnesnim transferu dvou blastocyst. Pridavam se taky k vam 🙂
Jen jeste s otazkou: Jak vysokou jste mely sliznici pred transferem?
Myslim, ze tam bude nas zakopany pes...Jinak u nas 3. IVF !!!!!!

bruni
24. lis 2011

@luca77 jo jo to jsou hormony, mě bylo šíleně po zastavovací injejkci Decapeptyl, návaly, deprese. Po injekcích Merionalu i Gonalu nic. Je to individuální, každý to má jinak.
@hoper ahoj, vítej. A kolik máš vajíček z OPU? A vy nechcete prodlouženou kultivaci? A kolikáté IVF? 😉
@petluska to je krása, dvě blastocysty 😉 Já vůbec nevím, jakou jsem měla sliznici, nikdo mi to neřekl 😕 Ale vím že by měla být kolem 8mm ne?

petluska
24. lis 2011

@bruni Dekuju 🙂
Nemas to napsany v protokolu? No blystocysty jsem mela uz i pri druhym IVF a nic...tak jsem ted jeste navysila o asistovany hatching !!!! 🙂))

hoper
24. lis 2011

bruni ,já jsem teprve na prvním pokusu. V pondělí jsme byli na odběru a získali jsme 9 oocytů. 2 jsem nechla ivf a 7 icsi. Druhý den mi řekli,že žije 6 a to po icsi. Kultivaci prodlouženou máme,ale mám strach,ze zítřka. Budu volat,jestli se přenos uskuteční.

mpetula
24. lis 2011

@petluska Ahojky, já měla sliznici 9mm, doktor říkal, že je krásná. No ale zase jsem neměla vajíčka, tedy měla - jedno ☹

petluska
24. lis 2011

@mpetula
Dekuju ti...Ach jo....Kazda mame neco ☹((

anina32
24. lis 2011

@luca77 Já jsem teď pátý den na Purogenu, od včerejška příbyl ještě cetrotide, a dnes mě začalo píchat na pravé straně v podbříšku a hlava taky, ale to nevím jestli není z práce 😀 Připisuji to těm hormonum, ale zase na druhou stranu kdyby to přišlo někdy jindy a né při stimulaci tak bych o tom ani moc nepřemýšlela, teď se víc pozoruji. No uvidíme co nás čeká, je to naše 1.IVF 😉

bruni
25. lis 2011

@petluska Tak to přesně plánuju já, že pokud to teď nevyjde tak příště si dám AH. Nic víc už udělat nemůžu, to je poslední , co jsme ještě neměli 😕 V protokolu to napsaný nemám.
@hoper aha, tak dej vědět 😉

ismet
25. lis 2011

@luca77 Ahoj, já jsem se včera tak pohádala s manželem, že jsem si pak rovnou napsala žádost o rozvod. Nebylo to samozřejmě poprvé, co došlo k takové situaci, ale teď mi prostě už došla trpělivost. Jsem i přesvědčená, že nám to mimi nejde právě proto, že pořádně nefunguje náš vztah. Jenže je tady Martínek...a konec vztahu s dítětem je vždycky složitý.

Chtěla bych to ještě nějak dát dohromady, navrhnu mu párovou terapii, ale pokud to odmítne, jsem rozhodnutá poslat ten návrh k soudu.

bruni
25. lis 2011

@ismet ☹ s chlapama to není jednoduchý, kdo má doma fajn chlapa, tak ať ho nosí na rukou, protože takových je moc málo ☹

hoper
25. lis 2011

Ahoj,tak já už mám jeden rozvod za sebou a to i s dítětem. Hnus a zase hnus.
Dneska mi řekli,že nám stále žije 6 embryí a pět jich je moc pěkných.Sliznici jsem minulý pátek měla 10 mm,tak nevím,jestli je to ok. 😲