1. IVF v listopadu, prosinci 2011. Přidejte se také

rehonka
23. říj 2011

Zdravím... Na přelomu 11/12 2011 se chystáme na IVF. První s mým současným partnerem. Mimo to mále za sebou 1IVF a 1KET s prvním manžílkem a a 5 IUI s tím současným. Připadám si už neuvěřitelně vyčerpaná.... Chodíme na Fertimed Olomouc. Napište....

bruni
16. pro 2011

@anina32 Supér , je to vidět, neboj 😀 parádní čárky 😉 Kolikátý je to den od ET?

jarka67
16. pro 2011

@anina32 Jsou tam, 🙂 tiše závidím ale přeju ti to! Máš už nějaký příznaky, já jsem začala včera špinit ale ůplně malinko,není to jasná krev,tak snad to nevadí. Na test je ještě brzy,to až tak příští týden,když jsem měla v pondělí ET 5denní blastocysty 2. 😒

bruni
16. pro 2011

@jarka67 to je tedy opravdu brzo na počátek ms, a na zahnízdění zas pozdě 😨 to je zajímavý. Držím pěsti ať je to zavrtání 😉

bruni
16. pro 2011

@zuzanka26 Jak je? Je to lepší? 😉

zuzanka26
16. pro 2011

@bruni Ahoj, není :( dneska jsem zase byla na prohlídce kvůli tomu syndromu, ten lepší je, ale jinak jsem dnes 5+5 a gestační váček odpovídá 5+0. Dr. říkala, že to nemám řešit, ve středu zase jdu, ale ten váček je zatím prázdný a já to začínám vzdávat. 😢

wwenndy
16. pro 2011

@zuzanka26 neblázni, to je ještě čas. Nic nevzdávej. Který DC jsi byla na OPU a kolika denní jsi měla kultivaci?

jarka67
16. pro 2011

@bruni Taky jsem četla že to může bít zahnízdění a některá prý špiní dlouho a pak je,no musím doufat že vyjde aspon´jedno. 😔

zuzanka26
16. pro 2011

@wwenndy měla jsem 5ti denní kultivaci, transfer 24.11.

wwenndy
16. pro 2011

@zuzanka26 já jsem byla na ET 22.11.,taky s pětidenní kultivací. Na kontrolu jsem se vnutila 😉 ve středu - a měla jsem taky jen váček a protože včera jsem začala krvácet, tak jsem jela k doktorce a viděla plod i se srdíčkem. Na příští kontrole už ho uvidíš taky

anina32
16. pro 2011

@bruni
@jarka67 tohle je desátý den, už šestý den jsem měla ducha ale byl tak slabý že jsem mu nevěřila, osmý den už byla krásná slabá čárka a dneska je ještě silnější. Zaváděli mi dvě morulky po čtyřdenní kultivaci, vůbec jsem to nevěřila že by z toho mohlo něco být, je to naše první IVF. Nemám žádné příznaky, akorát mě trochu pobolivají prsa. Ale nemám ani příznaky na mrchu, normálně bych touhle dobou už měla začínat, takže paráda🙂

anina32
17. pro 2011

Dnes 11. den od ET 😉 😉 😉 😉

martinka87
17. pro 2011

@anina32 krasny test,gratuluji!!! 😉

verun85
17. pro 2011

@anina32 Ohromná gratulace !!! 😀 😀 😀

jarka67
17. pro 2011

@anina32 Taky gratuluji . 😵 😵

kacenka1977
17. pro 2011

@anina32 gratuluji 😵 😵
u nás bohužel špatná zpráva - 14. dní po ET HCG 1366, 21. den po ET HCG 15000 a váček a za další týden zase jen váček a bez srdíčka, takže v pondělí jdu na revizi, ach jooooooooooo ☹ ☹

anina32
17. pro 2011

@kacenka1977 to mě mrzí☹

kvetinka84
17. pro 2011

Ahoj holky, můžu se přidat? Všem, kterým se to povedlo moc gratuluji. Příběh bruni mi vliv trochu optimismu do žil, že zázraky se dějí. Moc přeju, aby bylo všechno v pořádku. Já jsem druhý den po OPU a bohužel výsledek jen 2 vajíčka. Jsem z toho moc špatná. Je to moje 2. IVF a při 1. IVF jsem měla 7 vajíček, bohužel ani ET ani KET nevyšly. Nechápu, proč jsem teď reagovala tak špatně. Teď čekám, jeslti vydrží. Bojím se, že bylo všechno zbytečné a na ET ani nedojde.

kvetinka84
17. pro 2011

Folikolů jsem měla dost, ale zralá vajíčka jen dvě. No a taky mi zareagoval jen jeden vaječník. Jak je možné, že jeden zareagoval, i když málo, a druhý vůbec? Navíc mi včera bylo po OPU děsně zle, moc mě bolelo břicho a šly mi hrozné bolesti do zad. Je to normální?

bruni
19. pro 2011

@zuzanka26
@kacenka1977 ježišmarjá holky co mi to děláte ☹ to není možný, to přece nejde takhle aby to skončilo, kde je spravedlnost 😠 já už věřila že zázraky se na vánoce dějí. Jsem z toho moc moc smutná. Já vůbec nic nevím, protože jsem ještě na utz nebyla. Ach jo 😔
@kvetinka84 a měla jsi stejné injekce i protokol? a jak rychle po sobě jsi stimulovala?

kvetinka84
19. pro 2011

Ahoj bruni, měla jsem dlouhý protokol v obou cyklech, stejné léky v obou cykles, právě, že jsem poprvé dobře reagovala, tak mi doktor říkal, že není důvod nic měnit, když to minule šlo tak pěkně. Měla jsem dokonce mrazáčky a tentokrát takový propadák☹

kvetinka84
19. pro 2011

Jo a druhá stimulace byla až po 7 měsících. Ale hned měsíc po posledním neúspěšném KETu. Ale to mi říkali, že nevadí. Myslíš, že by to mohlo být tím?

bruni
19. pro 2011

@kvetinka84 to ne, Ketem to nebude. To je divný 😕 Je vidět, že tělo na tom není po celý rok pořád stejně, asi kolísá hladina hormonů, těžko říct. Já měla sice u dvou naprosto stejných protokolů taky rozdíl ale jen z 11 zralých vajíček na 8 zralých ve 2.IVF. Teď u třetího IVF jsem měla jiný protokol a měla jsem 7 zralých. Je to prostě celé loterie 😝

jarka67
20. pro 2011

Ahoj, 8.den od ET // i když slabá ale je tam na dvou odlišných testech 🙂 🙂

petrufa86
20. pro 2011

@jarka67 potichoučku gratuluji. 🙂

bruni
20. pro 2011

@jarka67 tak to asi bylo hnízdění 😉 paráda 😵 Ty jsi měla PICSI?

jarka67
20. pro 2011

Díky,já jsem to zkoušela už před dvěma dny a byl tam duch,tak jsem to ještě nepsala,ale dnes už ta slabá čárka. Bruni: PICSI? ´Promin´ale přesně navím co myslíš?

anina32
20. pro 2011

Holky 14. den HCG 310, není to málo??? Sestřička říkala že to je individuální, ale já mám strach. Chci se zeptat, komu se to povedlo, kolik jste měli HCG?

safarikovap
20. pro 2011

@anina32 Ahoj. Já jsem byla na krvi v pondělí - 16. den po ET - 2405 jednotek (ale zaváděli jsme 2 embryja po 5-denní kultivaci). Tvoje HCG je podle tabulek O.K., takže bych strach neměla 😉

bruni
21. pro 2011

@jarka67 PICSI je metoda, kdy ti spermie vyberou pomocí takové kyseliny a pak je vpíchnou do vajíčka. To jsi asi neměla, když to neznáš 😉 Platí se za to dost peněz navíc 😝
@anina32 když se podíváš do tabulek, tak jsi zcela v normě, neboj 😉

jarka67
22. pro 2011

bruni -tak jsem našla ve zpávě od doktora že to bylo ¨PICSI
Jinak holky kde to vázne ?