1. KET v roce 2012

sammaelka
10. dub 2012

Ahoj, je tu někdo, kdo má za sebou nebo se právě chystá na první KET? Ráda bych si s někým vyměnila zkušenosti a ukrátila nejdelší čekání 🙂
Dnes jsem 3tí den po transferu dvou jedničkových třídenních embryí a stále čekám. První IVF v lednu letošního roku se nám bohužel nevydařilo.

mpetula
30. kvě 2012

@nikoza Právě, ale zvládají to ostatní, zvládly by jsme to taky 😉 To manžel by je bral hned, až mi někdy připadá, že si to neumí ani představit. Já tedy taky ne 😀 ale jinak. Ale to že budem dávat dvě, když budou, pro nás bylo jasné hned od samého začátku. Bych byla asi brzo fit a namakaná 😀 bydlíme v patrovém baráku a do bytu to máme dvoje schody, by byla posilka než bych dva bobany donesla 😀 Občas jsem k nám nesla synovce, tak mám ozkoušené s jedním 😀

nikoza
31. kvě 2012

@mpetula mi bydlíme taky v paneláku ve 4. patře bez výtahu takže taky asi fuška. Že bych měla konečně svaly 😅

nikoza
31. kvě 2012

Jak se dnes cítíte?

mpetula
31. kvě 2012

@nikoza Ahoj, my bydlíme v rodinném domě, ale až nahoře, tak jak malej panelák 😀 Já se cítím uplně normálně, tak nevím jestli je to dobré znamení 😒 chtěla bych alespoň nějaké malinké příznaky 😀 Dnes si jednu k dr. pro recept na estrofem, až do testu a případně dál, bych s tím co mám nevystačila.

nikoza
31. kvě 2012

@mpetula Ahoj já se taky právě cítím normálně, bolelo mě v pdbřišku a dnes vůbec nic. Je to hrozný jak si to tělo zahrává. Trošku mě to děsí a pak na to nemá myslet. Tak to se aspoň trošku zabavíš a projdeš 🙂 . Já se plánuju odreágovat na víkend tak snad to pomůže. Pojedem asi na chatu ale má být zrovna ošklivě 😖

jika10
31. kvě 2012

Ahoj holciny moje, chci Vam neco ukazat. Ted jen doufam, ze se neco neposere a v sobotu neprijde MS

darazv
31. kvě 2012

@jika10 zatial potichučky gratulujem 😉

nikoza
31. kvě 2012

@jika10 Ty jo 🙂 taky potichoučku moc gratuluju!!!!! 😀 😀

mpetula
31. kvě 2012

@jika10 Ahoj, no práda 😵 Také tichounká, ale velkááááá gratulace 😵 😵

jika10
31. kvě 2012

@darazv
@nikoza
@mpetula Holky moje, moc dekuju. Ja se potichu s manzelem taky radujeme. Snad MS v sobotu neprijde

nikoza
31. kvě 2012

Nejradši bych si ten test asi taky udělala, hrozně mě to láka ale je ještě asi brzo. 😅

mpetula
31. kvě 2012

@nikoza Tak to jsme na tom stejně 😀 Já měla za to, že tady mám ještě krabičku testů z minula, ale nemůžu je najít. Tak podezřívám manžela, jestli je někam neschoval (tvrdí že ne), protože ten mi včera říkal, ať netestuji. Kdybych je dnes měla, tak testnu 😀 Ale jako fakt nevím, kde jsou 😖 jsem přesvědčená, že jsem to nechávala u léků... No nevadí, ale o víkendu testovat určo nebudu, to už by jsem měla strach, že to co tam vyleze bude pravda. Takhle kdyby tam byla jen jedna, tak bych byla v klidu, že je ještě brzo a kdyby tam byl náhodou duch, tak by mě to trošku uklidnilo... No neni to jednoduché 😀

mpetula
31. kvě 2012

@jika10 Budu džet palce, ať pěkně dlouhooo nedorazí 😀 Ale určo ne, neboj 😉

jika10
31. kvě 2012

@mpetula No rposim te, muj tehu priznak je asi zravost. Ted jsem sporadala pulku kurete, manzel jenom cumel a taky jsem se vazila a uz mam kilo navic. To ze me bude pekna koule a ja nechci ....

mpetula
31. kvě 2012

@jika10 😀 Kdy jindy se takhle pěkne cpát než v těhu 😉 Jen si dej, ať si bobánci pošmáknou 😉 A za pár týdnů/dnů ti může být třeba blivno a bude po dlabání - jako néé že bych ti to přála, to néé....

jika10
31. kvě 2012

@mpetula Hele pokud tam ty mimca jsou a mela by se mi WC misa stat nejlepsi kamoskou, tak to vydrzim. Blivno je mi vetinou cele dopoledne, to mam hlad jak vlk, ale do jidla se musim nutit 😝

mpetula
31. kvě 2012

@jika10 Tak vidíš, a to je to o čem mluvím 🙂 Tak když je pak chuť, tak si dej kuře klíďo celé 😀 ať máš zásobu na dopo 🙂 🙂

jika10
31. kvě 2012

@mpetula Kdyz ja nechciii, manzel si z tady ze me dela srandu 😝 A ja nechci byt zadnou koule, ale pripadna krasna tehulka 😅

mpetula
31. kvě 2012

@jika10 Neboj, to budeš 😉 Hodně si toho vezme mimís a ty budeš mít krásné bříško 🙂 A když to budou mimísové, tak bude jen o kapánek větší, no 😀 😀 😀

jika10
31. kvě 2012

@mpetula No myslim, ze podle carky na tehu testu to mimisove nebudou, protoze dvojcatkove tehulky maji ty carecky hezci. Ale co, alespon jedno at je. Je mi to jedno beru jedno i dve

mpetula
31. kvě 2012

@jika10 Co ty víš, třeba jo. Ale jak píšeš, já bych také brala i jedno i dvě, hlavně nějaké 🙂 Ty jo, ti normálně závidím, ale samo že v dobrém 😉

jika10
1. čer 2012

@mpetula Nezavid, nezavid ... Nevim, jestli je vubec co, dnesni testik nani ani o pod tmavsi, takze se bojim porad. Pres vikend jsem si zakazala testovat, takze dalsi testik az v pondeli, teda pokud driv neprijde MS

mpetula
1. čer 2012

@jika10 Hele, žádné černé myšlenky, jasný! Trochu jim věř. Májí ještě čas. Já vím, mě se to teď radí, ale až jednou najdu já zase //, tak budu strachy bez sebe.... A jak píšeš zkus testnou až v pondělí a uvidíš ten rozdíl. Myslím, že tady na MK jsem četla, že by se mělo testovat obden. Je to ještě hodně brzo, tak třeba hcg nestoupá tak rychle...

jika10
1. čer 2012

@mpetula Ja vim, ale blba zkusenost te pouci. No a taky si to rikam, ze bych nemela testovat kazdy den, ale ono ti to proste neda. Jak tam jednou ty dve carky uvidis, tak pak uz jedes

nikoza
1. čer 2012

@mpetula Ahoj tak co nepropadla jsi testu? 😀 já stále odolávám ale bojim bojim 🙂

mpetula
2. čer 2012

@nikoza Ahoj, zatím odolávám, pokusím se vydržet do středy, možná až pátku. Uvidíme 🙂 ale bojim, bojim...
@jika10 Ahoj, tak jak je? Doufám, že ms v nedohlednu!!! 😉

jika10
2. čer 2012

@mpetula Ahoj, no MS zatim nikde a doufam, ze tam i zustane 😝

mpetula
3. čer 2012

@jika10
@nikoza Ahoj holky 🙂 Tak co, jak je po víkendu? 🙂 Já na sobě nic necítím, tak vůbec nedokážu odhadnout, jak by mohlo testování dopadnout, ale bojím se, že negativně ☹ No ale ještě počkám...

jika10
3. čer 2012

@mpetula Ahojky, u nas vikend v pohode a s testovanim jsem nevydrzela. Tak posilam fotecku a meeerkni na to

mpetula
3. čer 2012

@jika10 Noo, tak to je velice slušné, gratuluji 🙂 🙂 Kdy jdeš k dr?