1. KET v roce 2012

sammaelka
10. dub 2012

Ahoj, je tu někdo, kdo má za sebou nebo se právě chystá na první KET? Ráda bych si s někým vyměnila zkušenosti a ukrátila nejdelší čekání 🙂
Dnes jsem 3tí den po transferu dvou jedničkových třídenních embryí a stále čekám. První IVF v lednu letošního roku se nám bohužel nevydařilo.

jika10
18. kvě 2012

@winterska No praci a zabavu jsem si nasla .... Jen ted me opet polozilo, ze mi nevysel dalsi pohovor ☹ 😔

winterska
18. kvě 2012

@jika10 no s prací to je mizérie 😔 nezávidím ti to a držím palečky, at ti to vyjde!!! 🙂

mpetula
20. kvě 2012

@jika10 Ahoj, na zítra moc držím palce 😵 😉 Pak dej vedět. Já jedu ráno na utz, tak jsem zvědavá co mi řekne 😒

jika10
21. kvě 2012

@mpetula Ahoj, tak jsme doma se dvema brouckama a ted uz je to na osudu 😉

mpetula
21. kvě 2012

@jika10 Paráda, tak moc držím palce 😵 a také přeji pevné nervy 🙂 Nám jestli se rozmrazí, tak si pro ně jdu v pátek 🙂

jika10
22. kvě 2012

@mpetula Neboj, rozmrazi se.... Presne takove myslenky jsem mela taky a podivej mam u sebe 2 prdolky ... Drzim vsechno co mam. Jo a jinak nase prdolky dostali zaracha a muzou se opovazit opustit maminku driv nez pristi rok v lednu nebo v unoru .... To si to pak vypijou 😀 😀 😀 😀 😀

mpetula
25. kvě 2012

@jika10 Ahoj, tak jak je? Něco nového, nějaké příznaky 😀 Já si dnes byla pro ty naše dvě, tak uvidíme. Nevím, jestli už jsem rezignovala nebo čím to je, ale připadá mi to celé takové jiné, moc to neřeším. Tento týden jsem zaměstnávala hlavu novou věcí a přiznám se, že jsem na to ani nevzpoměla, až jsem se včera trochu zastyděla a bobánkům se v duchu omlouvala, že na ně nemyslím 😀 😀 Teď si o víkendu dám odpočinek, ale v týdnu bych se už chtěla věnovat více jiným věcem 😉 Prostě dělat jako že nic 🙂 ale samo tak rozumně.... Jinak dnes zase zážitek, ten plný močák na transfer je děs, ale byla jsem pochválená, že jsem napitá oprvdu dobře, ale mě bylo ouvej 😀 😀 😀

jika10
25. kvě 2012

@mpetula No tak priznaky nevim, ale boli me bricho jako na MS, tak se bojim, bojim. Nasim embrouskum je dneska 7 dnu, teda, jestli se krasne vyvijeli i dal. A priznam se ti, ze ja jsem ted nohama taky na zemi a vic v klidu, nebo spise az do vcera jsem byla 😝 Ted s tema bolestma uz na to nejde nemyslet 😒 Jinak ti mooooooc gratuluju k prdolkum v brisku, hned jim dej zaracha na 9 mesicu 😀 😀 😀 No a ja zase dostala od dr tak trochu vynadano, ze nemam plny mocak a to jsem na zachode byla naposledy pred transferem v 11 a na radu na transfer jsem sla az o pul druhe a do ty doby vypila rybnik. Tak se ta voda asi ze me vyparila 😅 Ale snad to ten krasnej a prijemnej primar zvladl na jednicku s hvezdickou 😉

mpetula
26. kvě 2012

@jika10 Na bolest jak na MS se vyprdni. Mě po prvním IVF bolelo a nic a teď po minulém KETu mě nebolelo a také nic 😝 tak podle toho těžko něco soudit 🙂 Ale je pravda, že když jse byla těhu, tak mě bolelo jak při MS. Tak uvidíš, hlavně pevné nervy 😉 Bobani zaracha dostali, tak doufám, že nám je udělai poslušné 😀 😀 😀 Já při prvním transferu dostla také vynadáno, že nejsem napitá. Ale to byla trochu pravda, nečurala jsem sice asi čtyři hodiny, ale ai moc nepila... Na záchad se mi už chtělo, ale nebylo to nic hrozného, tak jsem si říkala, jak jsem nad tím vyzrála a ono nic 😅 Minule už to bylo dobré a včera jsem si musela jít jště při čekaní i trochu upustit, jinak bych to nedala 😀 Mladeja krásnej primář, jo 😀 tak to bude určo dobré 😀 😀 😀

jika10
26. kvě 2012

@mpetula No nasi bobani taky zaracha dostali, ale jestli jsou po me a po manzelovi, tak to stejne nepomuze 😝 Ja vim, ze tezko soudit, co je spravne a co ne, kazdej ma priznaky jiny, tisic lidi tisic priznaku. Vim, ze pri prvnim pokusu me 8 den hrozne bolelo jako na slepak a vsichni mi hned rikali, ze to je jesny, ze se embrouskove zavrtavaji a ono prd a vorech ... Ja jsem asi vyjimka, co potvrzuje pravidlo 😝 Spis me tak napadlo, jestli moje telo vubec umi bejt tehotny. Ono vlastne ani nevi, co to je, zatim tehotny nebylo. Jo jo, mladej a krasnej, uz jsem i vcera koukala, ze ma taky svoji soukromou ordinaci 🤐 🤐 No, clovek nikdy nevi, kdy to bude potrebovat, ze jo 😀 😀 😀

jika10
27. kvě 2012

@mpetula Ahoj, tak ti mam takovy pocit, ze na me neco leze, je mi nejak divne a navic jsem asi nekde prochladla, protoze chodim cca 2-3 hodiny curat 😒

mpetula
27. kvě 2012

@jika10 Ahoj, a neleze na tebe náhodu těhu, co?!?!! 🙂 Kdy budeš testit?

jika10
28. kvě 2012

@mpetula Ahoooj, no testit se bojim, chtela jsem toho 30.5. to mam moje mamca narozky, ale nehchci ji je kazit. Uvidim, nejspis vydrzim do soboty, to uz je zachvilku, to mam dostat MS

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Tak to chápu. Já minule chtěla vydržet opravdu až do toho čtrnáctého dne. Ale pak jsem testla desátý den, to měl mm svátek, tak jsem si myslel, že by to bylo hezké překvápko a byl z toho akorát probulený večer... Tak ještě vydrž 😉

jika10
28. kvě 2012

@mpetula No prave, uz kvuli tem narozkam to vydrzim ... Taky jsem si rikala, ze by bylo hezky mamce poprat k narozkam a rict ji babicko ... Ale radeji neee, co kdyby to dopadlo spatne 😅 Pokud maji byt na testiku //, tak mi do soboty neutecou a pokud ne, tak usetrim korunky za test a zklamani

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Přesně tak a člověk si prodlouží tu naději, že to třeba vyšlo 🙂 A co, už je líp? No lepší by bylo, kdyby líp nebylo 😀 a byly by to těhu příznaky 😀 To jsem to vymyslela 😀 A jseš doma, nebo chodíš do práce?

jika10
28. kvě 2012

@mpetula No, ono co je lip ... Rano jsem se musela donutit vstat z postele, ach jo .... Jinak bych tam klido vydrzela. Ted jsem se najedla, ale mam divny knedlik v krku, tak snad to rozdejcham. No jinak ja jsem doma, jsem doma uz od 27. ledna a to z toho duvodu, ze sef me oznacil za cuzu .. Tak jsem rikala, ze to mi fakt za to nestoji a s tema nervama v praci bych nikdy neotehotnela. Takze i navic jsem ve fazy odchodu na dohodu, kdy dohodu teprve pilujeme a hledam si jinou praci. Je to trochu slozitejsi

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 To jako fakt?! Tak to je dobrý, já jsem doma od 27. ledna 😀 V práci jsem jim řekla, že tam čtrnáct dní nebudu a proč, chtěla jsem s nima jednat fér, a oni mojí upřímnost ocenili tím, že přišli, ať jim podepíšu dohodu. Když chci být těhu, tak pro ně nejsem zajímavá.... To jsem fakt nečekal, nějaký ten rok už jsem tam byla, vždy jim vyšla vstříc a oni pak takhle. Teď ještě marodím a když to nevyjde ani teď, tak ukončím neschopnost, podepíšu dohodu a bude... 😒

jika10
28. kvě 2012

@mpetula Tyyy jo, chces mi rozjet nejakou schyzu 😀 😀 Tak to je husty, skoro stejny prubeh jako u me, jen u me nevedi, ze tehotnime 😀 Ale chteji to ukoncit z toho duvodu, ze kdyz bude v kancelari ten blbecek, tak tam nemuzu byt ja a on je majitel firmy, tudiz ja mam byt odejita. A mluvis mi z duse, ja tam byla 7 let, makala od rana do vecera, kdyz bylo potreba tam zustat dele treba do deseti nebo jedenacti do noci, tak jsem tam byla ja a bez jakychkoliv ulev a oni se mnou takhle zametou. Taky jsem to necekala. No a co jinak, zkousela jsi uz hledat nejakou praci??? Ja jo, ale vsude narazim na to, ze mi je 32 a jsem vdana a bezdetna, takze s tim hledanim to bude trochu slozitejsi

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Jo, tak na to už jsem také narazila... vdaná, bezdětná.... Práci hedám, ale nechci jedit do Prahy, to už mám za sebou a stačilo (mám to cca 60km jednu cestu) 😝 No uvidíme, zatím mě to moc netrápí, manžel je rád že jsem doma 🙂 v práci jsem dělala krátký/dlouhý do 21hod tak domu jsem jezila po půl desáté, víkendy... tak teď konečně fungujem jako normálí rodina 🙂 jen ještě ty dětičky 😉 No uvidíme, ale rozhodně se teď nestresuji tím, že nemám práci. Samo, že k tomu jsem došla postupně a za podpory manželela, v lednu mi z toho bylo docela mizerně, depkovala jsem, že budu muset na prácák atd. ale teď se snažím být v klidu.... 🙂 No ale jestli to teď nevyjde, já to budu muset ukončit a opravdu na ten pracák, tak to ai užtak v klidu nebudu 😠 Je to složité....

jika10
28. kvě 2012

@mpetula No tak ja jsem v Prahy a teda zadnej zazrak z praci. To cestovani z prace a do prace je asi nejhorsi. Manzilek si taky libuje, ze jsem doma, protoze ma navareno a tak. A taky jsem si k tomu dosla, v lednu kdyz me tak krasne ten sef nazval, tak jsem probulela asi 2 dny a kdyz mi pak volal na mobil asi po 14 dnech, tak jsem se manzelovi zhroutila, jsem se cela rozklepala a zacala jsem hrozne brecet a to jsem mu ten telefon ani nezvedla. No a ted jsem rada a rikam si, ze to jsou fakt svine, jak se ke me chovali. Navic tam maji misto me nejakou holku, ktera nema vubec zadny zkusenosti a dali ji nastup 45 tisici. COz je samo o hoooodne vic, nez jsem mela ja a to jsem tam delala sekretarku, fakturantku, vedousi sekretariatu, udrzbarku a advokatni koncipientku 😠 😠 😠 Ja porad doufam, ze si praci najdu a pracak me mine

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Přesně tak, u nás navařeno, napečeno 😀 I když s tím pečením už jsem zase pomalu přestala, manžel si dal vždy večer a bylo, ale já jak jsem doma, tak jsem to užírala pořád a to bych za chvilku byla jak koule 😀 Asi to není jednoduché nikde s prací... Ty jo, ale to je docela síla, jak si to vůbec muže dovolit, někoho takto urážet?! A to ti řekl jako přímo? To já bych asi nevydržela být slušná a poslala ho někam. To si přeci nemůže dovlit.....

jika10
28. kvě 2012

@mpetula Jojo, pozval si me na koberecek, tam jsme probirali fungovani kanccelare po nastupu nove kolegyne a pak mi rekl, ze kdyz dole na recepci sedi takovahle cuza .... atd. Takze jo, rekl mi to do oci. No a poprade jsem volala manzelovi a on mel nahnano, protoze manzel pro me prijel do prace a on se radeji uklidil, protoze vedel, ze manzel je v tomhle rapl. Dokonce kdyz prisel na kontrolu k nam domu, jestli jsem opravdu doma, tak prisel z kolegou, protoze se bal ze bude manzel doma, tak aby nedostal mezi dverma pres drzku 😀 To von je to takovej hajzl vis, to ja bych ti mohla vypravet co provedl svoji bejvaly manzelce, se kterou ma trojcata

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Jo, tak to bude nějaký prima chlap 😠 😠 Ach jo, tak se tím hlavně nenervuj a mysli na bobánky 😉 Bereš nějaké léky?

jika10
28. kvě 2012

@mpetula Ha ha, prej nestresuj ... No ted uz rozhodne ne, na jednu stranu se strasne smeju, jak jsou ubohy a na druhou stranu si rikam, ze ja krava mela odejit uz driv a davno .... Jo jo beru utrogestan 2-2-2, ale polykam ho, nesnasim, kdyz je tam dole blaticko 😅

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Hm, tak to já k tomu ještě mám prednison a estrofem. Také jsem nejdřív říkla, že budu utroš polykat, také mi vadí, když to pak jde ven 😅 ale někdo říká, že je lepší zavádět a hlavně mi bylo po něm špatně, tak zavádim. Jsem doma, tak to tak nevadí...

jika10
28. kvě 2012

@mpetula No tak to jsi skoro fetak 😀 Ja jsem sice taky doma, ale kdyz chci jit ven, tak nechci, aby mi to teklo po nohavici 😀 😀 😀 Navic, pri prvnim pokusu jsem poctive zavadela a stejne to nedopadlo a muj dr rika, ze moc neveri v zazracnej ucinek utrogestanu. Tak uvidime

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 A pak se říká, že by se v těhu neměli léky a já to tam našim bobanům cpu pěkně hned od začátku 😀 😀

jika10
28. kvě 2012

@mpetula Jo jo a cpes to tam horem i dolem 😀 😀 😀 Sem si ted rikala, ze bych sla nakoupit, ale ono je venku takove spravne spaci pocasi, tak ze bych se natahla 😀

mpetula
28. kvě 2012

@jika10 Tak, tak 😀 No já na chvilku ven vyrazím, vysmradit se 😀 Povaluji se tady od oběda....