12. den po ET špinění, má někdo zkušenost?

kcvrcekz
18. kvě 2012

Ahoj všem jsem dnes 12 den od ET a včera jsem začla mít takový nahnědlý výtok. Beru utrogestan 4-0-4 a ten výtok mám hodně vždy po zavedení a jak ze mě vychází. Včera měla dojít ms. A od 9. Den jsem zkoušela test, 9. Den se ukázal duch po limitu a 10. A 11. Den byl v limitu, ale slabší než ten z 9. Dne. Mám se bát nejhoršího nebo to může být? Poraďte prosím.

zikinka
12. zář 2012

Ahojky, v Tvém případě je nejlepší zajít si na krev do Tvého CAR, kde Ti dle výsledků řeknou, jak to vypadá. Co se týká špinění, nemusí to znamenat nic hrozného, pokud to není čerstvá krev a hodně. Špinění je celkem časté, ale jak říkám, těh. test pokud bude dušík, Ti moc neřekne. Z krve bude jasné, jak je vysoká hodnota a pokud bude odpovídat dni po ET, tak by to mohlo být na dobré cestě. Pak Tě vyzvou po pár dnech na další odběr a pokud bude opět hladina HCG vyšší, je to super, protože to má rostoucí tendenci. Já osobně začala 8. den po ET lehounce špinit, 9. den už trošinku krve a 10. den jsem šla na krev. Dopadlo to špatně. Při dalším IVF jsem nešpinila vůbec a teď čekám dvojčátka.

sonlove
9. čer 2017

Take jsem zacala 12.den spinit (nahnedly vytok), i presto, ze uz od 6.dne byl na testu duch.Bohuzel od 10.dne zacal slabnout a IVF pokus dobre nedopadl...Meli jsme jen dve vajicka obe prezily PK, v nejlepsi kvalite.Jedno ceka na KET, tak snad se zadari...