13. den po KET mám testy pozitivní, ale nesílí

rioko
12. říj 2013

Ahoj jsem 13 den po KET, počítám i den transferu, od 8 dne pozitivní testy, 11 den 79.3 podle doktorky v normě.Ale proč ty testy nesílí? Můžete mi někdo napsat svůj názor? Díky

majka43
12. říj 2013

@rioko Kup si jiný test, určitě máš mamatest a ty jsou teď špatný. Zbytečně se stresuješ. Mamatest neukazuje, hodím ti sem fotku.

rioko
autor
12. říj 2013

@majka43 jo jsou to všechno mamatesty, já jdu v pondělí na další krev tak budu vědět jestli to stouplo, vím že bych se neměla stresovat testama, ale jsou to fakt nervy a strach

majka43
12. říj 2013

Vrchní mamatest, spodní pregnant, dělaný v jeden den ráno ze stejný moče. Mamatest má špatnou i tu kontrolní čárku.

majka43
12. říj 2013
rioko
autor
12. říj 2013

@majka43 tak snad to bude fakt tím testem, já koukala na testy u Vojty, taky mamatesty a tam byly rozdíly vidět každé dva dny teda dost

majka43
12. říj 2013

@rioko Určitě jo, viděla jsem tady testy, jak to holkám vůbec nesílilo, tak jsem to schválně zkusila. Takže klid, v pondělí bude krásný HCG.

rioko
autor
12. říj 2013

@majka43 díky jsi hodná, mě přijde že to nikdo nechápe, hlavně kamarádky které otěhotněly v poho, furt mi říkají jak se mám z toho radovat, že to mám z krve potvrzené, že je ze mě cítit furt strach, ale fakt to nejde.Už jednou jsem měla pozitivní test a pak nic z toho. Ale to Ty znáš viď

majka43
12. říj 2013

@rioko No právě, že to znám a tak tě mooooooooc chápu. V pondělí dej vědět, jak jsi dopadla. Mě čeká příští pondělí NT screening, tak se taky nervuju.

majka43
12. říj 2013

@rioko Ale fakt to bude těma testama.

rioko
autor
12. říj 2013

@majka43 to bude určitě dobré budu na Tebe myslet, jo jo pozitvním testem ten strach nekončí to znám, celé těhu jsem se něčeho bála 🙂

auot
13. říj 2013

@rioko Já jsem taky po umělým a testy jsem měla úplně stejný jako ty jen slabou čárku a s překvapením jsem už v 7 měsíci takže můj názor je že i test z krve bude u tebe pozitivní.

rioko
autor
14. říj 2013

@auot díky za povzbuzení, já jsem měla krev pozitivní už ve čtvrtek 11 den po KET - počítám i den trasferu, měla jsem 79.3 což řekla doktorka že je v normě, ale bojím se aby stoupalo jak má.Ale snad opravdu testy nejsou tak důležité

rioko
autor
14. říj 2013

HCG 354, doktorka říkala, že je to krásná hodnota, zaradovala jsem se, ale asi za 15 minut studená sprcha, když jsem na záchodě zjistila, že trochu krvácím, krev na papíře. Od té doby pořád trochu špiním. Od zítřka ám neschopenku a zkusím víc polehávat, víc pro to udělat nemůžu ☹

majka43
14. říj 2013

@rioko Tak vidíš, že to byly ty testy. kup si ascorutin, taky jsem špinila a dokror mě ho doporučil a za dva dny mě to přešlo.
Brala jsem 3x dennně dva. Hodně holek ho tady bralo na špinění.

rioko
autor
14. říj 2013

@majka43 no to já ho brala jeden denně a doktorka mi dnes řekla, po tom co jsem jí psala o tom krvácení, ať ho vysadím. To mě teda překvapilo,protože jsem četla že ho berou holky na krvácení

majka43
14. říj 2013

@rioko To je teda divný, spíš ti měla říct, abys jich brala víc. Já bych ho teda nevysadila. Já ho beru ještě teď, ale snížila jsem si dávku na 3x1 . Prý je to dobrý i na žíly.

majka43
14. říj 2013

@rioko A bereš fakt ascorutin a ne třeba anopirin?

majka43
14. říj 2013

Anopirin je na ředění krve, to bych pochopila.

rioko
autor
14. říj 2013

aha anopirin jsem brala

lucavka
14. říj 2013

@rioko - mě se stalo něco podobného, 14. den po ket jsem měla krásné hcg 2 605 (čekám dvojčata) a 15. den hodně silné špinění. Ale fakt hodně. Ještě víc než když jsem v březnu o mimi po pár dnech štěstí přišla. Dost mě to vyděsilo, ale nakonec bylo vše OK. Zatím tedy je. Sme 11 týden. Držím ti palečky, určitě budete v pořádku.

rioko
autor
14. říj 2013

@lucavka děkuji za povzbuzení 🙂

mimika1973
15. říj 2013

@rioko a boli ta aj podbrusko ako na menzes? alebo len spinenie mas? ci slabe krvacanie? ruzove, cervene, ci bezove?

mimika1973
15. říj 2013

@lucavka ahoj to si mala silne cervene krvacanie? a co to bolo? vedia? a aj bolesti bruska ako pri menzese ci nie?

rioko
autor
15. říj 2013

@mimika1973 podbříšek mě pobolívá,ale ne moc, špinění dnes už nemám, o víkendu trošičku na papíře, spíš narůžovělý hlen, včera teda světle červená krev na papíře, ale jednou, pak párkrát zašpinění a dnes už úplně ok

mimika1973
15. říj 2013

@rioko aha, a beres aj utrogestan? ze ked spinis ci krvacis, musi se polykat a ne zavest tam dolu?

rioko
autor
15. říj 2013

@mimika1973 utrogestan beru 4 x 2 a doktorka naopak řekla raději i přes špinění zavádět líp působí

mimika1973
15. říj 2013

@rioko aha lebo mne praveze doki povedal, ze polykat ked spinim tak teraz nevim ako dalej a lepsie

rioko
autor
15. říj 2013

@mimika1973 to nevím každý doktor možná řekne něco jiného, já své věřím tak to dělám podle jejího rozhodnutí

lucavka
16. říj 2013

@mimika1973 - ahojky, ne nebylo červené, bylo to hnědé špinění. Nic moc mi k tomu neřekli, prostě se to stává a nemusí to nic znamenat. Co se bolesti břicha týče poprvé i teď jsem měla bolení jako na menses i takový jakoby bodání a i křeče. Záleželo v jaký fázi.

rioko
autor
16. říj 2013

@lucavka já jsem zase dnes špinila a byla to normální krev, světle červená na papíře, párkrát po sobě na wc, pak už zase nic.Hrozně mě to zneklidňuje, bolesti nějak velké nemám, taky spíš pobolívání jako na ms občas