14. den od embryotransferu mám HCG 310, není to málo?

anina32
20. pro 2011

Jsem 14. den od ET, byli mi zavedeny dvě čtyřdenní morulky. Nepatrného ducha jsem měla na testu už šestý den a pak jsem se testovala obden a čárka pomalu sílí. Včera ráno byla silnější než v sobotu, ale ještě nebyli obě stejně silné. Dnes mi naměřili HCG 310, připadá mi to málo po tom co jsem to tu četla. Chci se zeptat, jaké HCG naměřili Vám a jestli to dobře dopadlo?

denousek
20. pro 2011

řekla bych že je to v pořádku .. zde máš tabulku výšky hcg , každý ma hcg jiné a ty seš v normě tak se neboj.... držím pěsti at je vše ok 🙂 http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/a...

aquila
20. pro 2011

Určitě to málo není, já jsem měla 15. den něco přes 200 a všechno dobře dopadlo. Důležitější než počáteční hodnota je, aby se zhruba ob den vždycky zdvojnásobila. Držím palce ať je všechno v pořádku!!! 🙂

nelynka
20. pro 2011

ja som mala HCG 14. den 132 a o ďalšie 3dni už 1230 :D
doležité je, že to bude stúpať tak ako má, nie aká je hodnota.
Držím palčeky 🙂

sysysy
20. pro 2011

HCG odpovídá jednomu miminku 😵
Mně zaváděly dvě 4 denní morulky a 14DC jsem měla hcg 297. Dr. říkal, že to bude s největší pravděpodobností jen jedno mimčo, neb s dvojčátkama bývá 14DC hcg přes 600.
Gratuluju🙂

mika2
20. pro 2011

já si myslím, že ta hodnota odpovídá a nemáš se čeho bát 🙂 já měla 14 dní po prvním IVF jen 22 hCG a taky to bohužel nedopadlo, nyní po druhém IVF to bylo přes 2000 hcg ale to bylo až 17 dní po ET a každá to máme jinak! každopádně ti moc gratuluju, bude to dobré, uvidíš 😉

crca
20. pro 2011

Při prvním zdárném těhu po IVF jsem měla 69 a to mě říkali,že nic moc,že se uvidí...za další 3 dny bohužel 86 což potvdilo zamlklé těhu.....Co tak vím,opravdu je hlavní,aby to rostlo 😉 Po dalším pokusu po Ketu čárka na testu již sedmý den-byť slabá a 14 den HCG 800 😀 no a byli tam dvě a taky zůstali.....Hcg máš krásné,teď si hlavně užívej a dáreček k ježíšku už máš v bříšku 😉 Držím palečky 😉

misanda
20. pro 2011

tak já měla 14tý den po ET taky takhle nízké HCG a jsou z toho dvojčátka..musela jsem opakovat krev a byla jsem z toho na švestku 😀 a věřila jsem, že tam je teda jen jedno miminko, když se to takhle mele...no a vida 😀

monika.tdm
20. pro 2011

já měla 286 a byly tam taky dvě!! 😉

ivazapisovatelka
20. pro 2011

Já měla 10 dnů po ET něco přes 200 a vše bylo naprosto v pohodě. A výsledek teď spinká v postýlce 😉 Držím pěsti, aby vše dobře dopadlo 😵

sabcav
20. pro 2011

já měla 14 dní po transferu 3 ks 5denních hatchujících blastocyst hcg 286, což odpovídá jednomu miminku a je z toho Andrejka 😵 . A s Terčou jsem začínala 1 den před očekávánou ms s hcg 27, ale tu máme přirozeně, ta k nám přišla sama 😅