16. den po ET a test je negativní. Je ještě naděje?

jajda2011
25. pro 2011

Ahoj holky jsem 16 den po ET a udělala jsem si test a byl negativní. Myslíte,že je ještě naděje za 2 dny mám jít na krev. Jo a ještě včera ze mě ve sprše vypadlo cosi malinkatého průhledného s hnědou tečkou uprostřed,může to být emryjko. Měli jsme jen jedno ☹

jmisa
25. pro 2011

16 dní po ET by na testu něco muselo být.
Embryo mělo nejmíň dva dny, takže nejméně 18 dní po oplodnění, pokud byla prodloužená kultivace, tak ještě víc.
😖

jajda2011
autor
25. pro 2011

Tomu nerozumím? Embryo mi zavedli 4 den.

zoditka
25. pro 2011

@jajda2011 Jajdo nechci být zlá, ale 16 dnů po ET a negativní test... myslím že je to jasný ☹ . Je mi to moc líto ☹ . To průhledné s hnědou tečkou uprostřed - jsem přesvědčená, že to embryjko nebylo, to je přece moc malinký, ne?
Fakt mě to moc mrzí, vím jaké to je, nevydařených pokusů máme za sebou nespočetně... ale nezoufej, příště to vyjde 😉 !!!

jajda2011
autor
25. pro 2011

@zoditka Ne nic se neděje. Já jsem ráda za upřímnost. nemám zkušenosti tak se ptám.Děkuji

eimmy
25. pro 2011

@jajda2011 taky si myslím že to nevyšlo... ☹

len089
26. pro 2011

Ahoj, taky si myslim že to asi nevyšlo. Jedině že by byl vadný test ale to nevim nevim ☹ Bohužel mě vždycky test taky nevyšel a na krvi taky nic.
Embryjko je tak maličký že je vidět jen pod mikroskopem.
Hodně štěstí při příštím pokusu 😉

cuddle
26. pro 2011

@jajda2011 vsechny testy jsem mela pozitivni uz tak 7 den po ET, KET, testujeme dle naseho caru oficialne 10 den , pri 5ti denni PK, pokud mas test s citlivosti 10 musi ti ukazat uz tyto dny vysledek, pokud 25 citlivost treba kolem 10 teho dne, ale 16 ty den by uz HCG bylo hodne vysoke, pokud by bylo vsechno v poradku - takze hodne stesti na pristi pokus.... 😉 na vety typu , ze jsou zeny, ktere nemaji tehu testy pozitivni a krev pak ano, ja osobne moc nedam, je to jen mala pomocna nozka.....holt zivot je nekdy krutej, a ano krasny pozitivni testik s // ti nezaruci, ze to dobre dopadne... ☹

jajda2011
autor
27. pro 2011

Tak to nevyšlo :(,teď nevím máme se objednat na další konzultaci,ale zopakovat se to dá až asi za 3 měsíce že?

jajda2011
autor
27. pro 2011

@cuddle Tak to nevyšlo :(,teď nevím máme se objednat na další konzultaci,ale zopakovat se to dá až asi za 3 měsíce že?

cuddle
27. pro 2011

@jajda2011 v mrazaku uz nic nemas? bylo jen na ET?
ja mela 2 embrya, 1 ET , 1 zamrazene, takze jsem sla hned dalsi mesic na KET
ale mezi stimulacemi je potreba myslim ty 3 mesice , aby si telo dachlo a nacerpalo sil

jajda2011
autor
28. pro 2011

@cuddle Ne měli jsme bohužel jen jedno. No tak si budeme muset počkat. Tak snad jaro bude mnohem lepší než teď zima. A vám to vyšlo?? a na jaký pokus pokud ano.

cuddle
28. pro 2011

@jajda2011 no vyslo to hned 2x, 1x po ET 1x po KET, ale neradovala jsem se dlouho, 1x potrat v 6tt a 1x v 5tt, takze za posledni rok 2x IVF, 2x ET, 1x KET, 2x tehu, 2x potrat.... ☹ takze ted si davam v unoru na mesic lazne a pak se uvidi.....

jajda2011
autor
28. pro 2011

@cuddle Aha tak snad se to povede,je to hrozná beznaděj. Musíme jen věřit nic jiného nám nezbývá 😉

dancaa
28. dub 2012

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jsem 10. den po embryotransferu a test je negativní. Je ještě ňáká šance? Děkuji za odpovědi.....

mufinka26
28. dub 2012

@dancaa a jakým testem si testovala? nejlepší je mamatest 10 ten je nejcitlivější, pak taky záleží jak si měla stará embryjka 😉

dancaa
28. dub 2012

@mufinka26 ahojky 🙂 měla jsem Mamatest a embryjka mi dávali po 5-ti denní kultivaci. Obávám se, že je to ztracený viď? No ve čt mám jít ještě na krev

dancaa
28. dub 2012

@mufinka26 abych byla přesná zaváděli jedno....ale břicho mě bolí od převčerejška, ale spíš jako na MS ☹

mufinka26
28. dub 2012

@dancaa hele ještě třeba neni nic straceno, mě taky zaváděli jednoho broučka 😉 a jeden den mě tak bolelo břicho, že sem myslela, že to každou chvilkou musím dostat, zkus testnou ještě zítra a uvidíš, ono záleží na tom, kdy se tam brouček zavrtal 😉 ještě nestrácej naději

dancaa
28. dub 2012

@mufinka26 mockrát děkuji za podporu 🙂 jak já Ti závidim 🙂 koukala jsem, že máš dceru Danielu, moc krásný jméno, taky ho nosim 😉 Já už se testnout bojim, počkám už asi do té krvi. krom toho, že mě bolí břicho a sem tam mě dloubne po stranách mi opravdu nic neni.......tak budeme doufat. Nevíš za jak dlouho se tak začné od transferu zavrtávat?

mufinka26
28. dub 2012

@dancaa to je právě individuální 😉 Neboj taky se dočkáš štěstíčka, na nás se to druhý usmálo po osm letech, kdy sem si řekla dost a zašly sme do CARu, aby nám pomohly a až na čtvrtý transfér 😉

dancaa
28. dub 2012

@mufinka26 Ty bláho....no uvidíme, hlavně, že je kdyžtak ještě ňáký ten pokus 🙂 Přeji hodně štěstí a ať jste v pořádku 😵