17. den po IUI malý duch, užívaly jste dál Utrogestan?

dolfina
3. led 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda jste některá měla 17 den po IUI pouze malého ducha. Menstruace nikde a zda jste pokračovaly v užívání Utrogestanu a nakonec těhotné byly?

sofie333
3. led 2014

Do potvrzení hcg z krve bych utrogestan nevysazovala. Aspoň tak mi to Dr. říkala. Já jsem ho vysadila hned když jsem začala špinit na MS, myslela jsem, že asi nic a doktorka byla naštvaná a říkala mi, že jim v to dělám binec. 😒

suzik161
3. led 2014

@dolfina určitě nevysazovat, já to samé podstoupila minulý měsíc a v žádném případě jsem neměla vysazovat, ba naopak, když jsem se objednávala na krev, tak se mě sestra ptala jestli budu mít ještě prášky!!!!!!!!!!!!! U mě to bylo biochemické, ale určitě je ber dál

medakote
3. led 2014

Mě se pozitivní test po IUI objevil teprve asi 16. den. V případě pozitivního testu nevysazovat, já Utrogestan myslím brala až do třetího měsíce.

minaoo1
6. led 2014

Ano utrogestan se bere do 12 týdne těhotenství. 😉

dolfina
autor
6. led 2014

Napsala jsem jednomu gynekologovi do poradny a ten mi doporučil spíše vysadit a že uvidím, protože Utrogestan může oddalovat menstruaci, takže pokud by ho člověk bral nepřetržitě, tak by zřejmě nemenstruoval, nebo s velkým zpožděním.