2. dítě po IVF přirozeně - vyšlo to některé z vás?

kotcheva
5. bře 2014

Ahoj holky, mam prvni holcicku po ivf (na 4. pokus), ted ji bude rok a premyslime o druhem miminku. Zbyva nam uz jen jeden pokus IVF hrazeny pojistovnou, tak jsem trochu nervozni, aby to vyslo. Chtela jsem se uz objednat na konzultaci do CAR, ale manzel me presvedcuje, at to jeste chvili vydrzime a zkusime pocit prirozene (tj. programove v dobe ovulace😉. Ja jsem zdrava, manzel ma horsi spermiogram. Je tu nektera, ktera se to podarilo? Pocala jste prirozene i presto, ze prvni tehotenstvi se podarilo az s pomoci asistovane reprodukce? Dekuju!

frufrunka
5. bře 2014

Ano, podařilo, zcela neplánovaně, navzdory všemu a všem. Viz můj článek v blogu... 🙂 Tak držím palce!

kachen
5. bře 2014

Mne ne, ale znamym ano. Holcicku maji po IVF a chlapecka zcela planovane normalne 😉

donnald
5. bře 2014

@kotcheva My jsme naštěstí také ten případ 🙂. 1. dcera je po ivf, pak jsme plánovali další, měli jsme za sebou i konzultaci v caru, kde jsme domluvili min.stimulku, takže jsem vyfasovala clostík s tím, že v dalším cyklu začínám baštit a už k tomu nedošlo 🙂. Asi pohoda a klídek na rodičáku tomu pomohli 🙂.

marhulinka
5. bře 2014

Kluka máme po IVF a holka se povedla né úplně plánovaně napoprvé 😀

lv
6. bře 2014

Stalo se to třem známým rodinám: jedni maji kluka po ivf v lednu a v prosinci se mu narodil bracha, další dvě otehotneli když minimum bylo 7m, jedna i pres kojení.

ange_de_la_morte
6. bře 2014

osobní zkušenost nemám, ale kamarádka se snažila otěhotnět 7 let - pak jim wyšlo IWF ( newím kolikáte) a druhé dítě se powedlo přirozeně - asi se nějak nastartowalo tělo .... ale záleží kde byl problém u wás, pokud je to například špatným spermiogramem tak šance že se to powede přirozeně se asi nezměnila

kotcheva
autor
6. bře 2014

Holky, diky vsem za odpovedi🙂 jeste tomu dam chvili sanci.... Konec koncu staci jedna "kvalitni" spermie, ne?🙂

jahodnice
6. bře 2014

U nás je problém u partnera,dle dr.šance na přirozené otěhotnění mizivá, nepovedlo se mi otěhotnět po dvou ET, teď jsem těhotná přirozeně, vůbec jsem tomu nemohla věřit....