2. dítě znovu přes IVF, povedlo se rychle?

barthia
3. zář 2013

Povedlo se rychle? Po jak dlouhé době jste šli? A jak jste vše zvládali?

dagina
3. zář 2013

@barthia Chtěli jsme s maželem začít, když bylo první dceři cca rok a půl, počítali jsme s tím, že když to dobře půjde, tak do roka snad otěhotním.... . V roce jsem vysadila antiko, aby si tělo trochu odpočlo a připravilo na další dávku hormonů 😖......., no za druhý měsíc takové překvápko 🙂, těhotná přirozenou cestou 🙂. O první dceru jsme s pomocí mudrů usilovali3 roky a druhá teda byla dar 🙂

barthia
autor
4. zář 2013

@dagina Tak to vám zavidím, já ani antiko neberu a asi už nikdy brát nebudu. Manža má hodně špatný spermio, a první dítě bylo přes IVF s ICSI. Takže se teď modlim, aby se mu to trochu zlepšilo, aby nemusel na MESA/TESA a hlavně, aby se nám to druhé rychle povedlo. Máme poslední šanci na pojištovnu a pak by jsme se asi nedoplatili. Tak nějak doufám, že když se povedlo první, tak že to druhý snad taky dopadne. 😒 No naší holčičce teď bude rok, a já si říkala, že dva roky rozdíl by byl super. Doufám, že to budu s tou naší holkou zvládat, ale ona je moc hodná a není to náročné dítě, tak snad jo, navíc máme babičky. 😀

mufinka26
3. říj 2013

Ahoj, tak malýmu je 15měsíců a včera sme byly v caru, kde sem rovnou dostala hormony a rozpis a jdeme do 2.IVF, byla to rychlovka, volala sem si v polovině září a objednali mě hnedka na 2.10 😀 Myslela jsem, že to bude jenom konzultace a ono rovnou toto 😀

barthia
autor
11. lis 2013

@mufinka26 Jak vám to dopadlo? Nás to teď brzo taky čeká. Taky jsem se divila, jak to šlo rychle. Máme poslední šanci. Tak snad to vyjde. Pořád přemýšlím zda zavést 2 nebo 1.

mufinka26
11. lis 2013

@barthia já sem musela odložit stymulaci, jelikož sem dostala angínu ☹ takže jdu v pátek do caru dohodnout se, že začneme stymulovat v lednu, vánoce si nechám v klídku 😀

mufinka26
11. lis 2013

@barthia budu moc držet palečky, aby to dopadlo dobře, já už ted vím, že budeme zavádět jenom jedno, jako sme zaváděli u prvního IVF 😉

barthia
autor
11. lis 2013

@mufinka26 Taky jsem chtěla jedno, ale doktor mi říkal, že by dal dvě. Kort, když je to naše poslední IVF. Ale já pořád váhám. Říkal šance s jedním 36procent, se dvěma 46procent. A u dvouch prý je jen každé páté těhotensví se dvěma. Prý se většinou chytá jen jedno. Ale člověk nikdy neví. Já bych dvojčata nechtěla, ale asi se nechám ukecat. Mamka říká pořád lepší dvě, než nic. Ale my už jedno dítko máme...no je to těžké rozhodování. Kdyby bylo aspoň neco do mrazáčku, ale to my nikdy neměli. A kam chodíš do CARU?

mufinka26
11. lis 2013

@barthia já budu muset jen jedno, protože kdyby se chytli obě, byl by to u mě problém, mám zasebou dva císaře. Já chodím k Apolináři v Praze 😉 Byla sem tam moc spokojená, jinak sem teda zvědavá, zda budeme mít zase mrazáčky, jako sme měli poprvé, kéž by, mi máme ještě tři IVF na pojišťovnu, tím, že sme nechali poprvé zavést jednoho, tak nám pojišťovna proplácí ty 4 pokusy, ale doufáme, že tentokrát nedojde ani na ty mrazáčky a zadaří se na první dobrou 🙂

barthia
autor
11. lis 2013

@mufinka26 Držím palečky. Když už se jednou zadařilo, tak snad to vyjde rychle znova. Taky v to doufám. Je super, že máte ještě 3 pokusy a tím pádem nemusíš tolik nervovat. My už máme poslední na pojišťovnu. Takže holt to bude buď a nebo. Ale denně děkuji aspoň za toho našeho prcka, co už máme. Je to náš vymodlený zázrak. 😀