2 dny po ovulaci - pozná doktor na UTZ, že byl folikul?

ivekr
21. únor 2013

Dobrý den, nevím, zda můj dotaz zařadit sem, ale chtěla bych se zeptat na názor...v sobotu jsem měla šílené bolístky v levoboku jako při OVU i hlen jsem si říkala že tomu nasvědčoval a byla jsem 13tý den, v pondělí 15.den jsem jela do CAR na kontrolní folikulometrii a tam mi doktor sdělil, že nic nevidí, že prostě tento cyklus folikul není.......ale já se nezmínila, že v sobotu jsem měla pocit že ovu je....no truhla jsem, otázky mě napadají, až opustím ordinaci 😒 😅 . Ale nemáte někdo informaci, zda by 2 dny po ovu jako poznal, že tam ten folík byl a už není a to vajíčko už třeba putuje dál?

barakara
21. únor 2013

No myslim si, ze ovu probehla a doktor ho proste uz nevidel neb prasknul ne? Vzdycky kdyz mam takove bolesti, co popisujes, tak vim, ze ovulace probehla. Tobe neukazuje na ultrazvuku na obrazovce jak je meri ty folikuly? Ja sem se na to vzdycky koukala s doktorkou na obrazovku a pocitala a merila s ni 😀

slaboska
21. únor 2013

ahojky,tak tohle stejny jsem měla take.Dr.pozna,že tam folikul nebyl,on by viděl jak to vajičko sestupuje.bohužel tohle mam i ja proto jsme šli na ivf,protože takhle bych mohla čekat život jestli otěhotnim,když nevim jestli tam zrovna ten folikul je nebo neni.

aktaka
21. únor 2013

Mně v caru několikrát říkali, že ovulace proběhla, takže nějak to poznají určitě.

lucypuky
21. únor 2013

Mne doktorka řekla že nelze spatne rozeznat jestli ovulace probehla nebo neprobehla.. To proste nejde videt jenom pred OVU

evitaa
21. únor 2013

Chodila jsem také na folikometrii, během růstu mi dr. říkal, že tam mám 6 folikulů. Po ovulaci mi řekl, že vidí, že proběhla a že vidí, že z těch 6 folikulů byly 3 vajíčka. Takže to vidí určitě.

ratatooy
22. únor 2013

me teda vždycky řekli že probehla ovu už třeba před 3dnama