2. IVF na začátku roku 2013

jajda2011
18. lis 2012

Minulý rok na Vánoce jsme měli neúspěšné IVF ICSI ☹ a dosud pořád nejsem těhotná. Připadá mi to už jako věčnost. Byli jsme už na tolika vyšetření a nic. Bojím se dalšího neúspěchu. Mám dost psychicky náročnou práci, třeba je problém v tom.

naomi6
18. lis 2012

@jajda2011 Ahoj, to mě mrzí. Je pravda, že psychika je hodně důležitá. Ono to mimčo cítí, že nejsi v pohodě, proto k tobě ještě nechce přijít. Neuvažovala jsi třeba o alternativní léčbě? Mně hodně pomohla kinezioložka. Sice ne s otěhotněním, ale s jinými zdravotními problémy, které se objevily po porodu. Držím moc moc palce, ať se vše vydaří.

jajda2011
autor
18. lis 2012

@naomi6 No to jsem nezkoušela,ale od července zkoušíme tradiční čínskou medicínu. S tou psychikou to asi bude pravda.

absti
18. lis 2012

@jajda2011
ahojky, já jsem taky po neuspěšným IVF. Co máte za problém, že jste šli na IVF?

jajda2011
autor
18. lis 2012

No skoro 3 roky se snažíme o mimi a nic. Byli jsme i na IUI i na IVF ICSI a to se nepovedlo 😢 ,problém žádný nenašli jen u mého muže nějaký menší problém se spermiogramem,ale prý to není tak hrozné.Tak nevím

jajda2011
autor
18. lis 2012

@absti No skoro 3 roky se snažíme o mimi a nic. Byli jsme i na IUI i na IVF ICSI a to se nepovedlo ,problém žádný nenašli jen u mého muže nějaký menší problém se spermiogramem,ale prý to není tak hrozné.Tak nevím

absti
27. lis 2012

@jajda2011
no hele mi taky na IVF byli a nic.. Jak to budete řešit dál?

jajda2011
autor
27. lis 2012

@absti Ahoj, no poslali nás na vyšetření do Plzně k paní doktorce Galové-Ulčové a ta nám zjistila,že jsme v pořádku. Pořád tak nějak čekáme na zázrak a pořád nic :(, takže musíme našetřit a půjdeme do druhého IVF ICSI,které nás vyjde zas kolem 25 000 - 30 000 prý nějak podražili. Ty peníze jsou fakt problém,no ale co se dá dělat. Vidím to tak na únor. Manžel je ještě objednaný na urologii tak uvidíme jestli mu tam něco řeknou. Zkoušíme vše jen aby jsme zas nemusely platit takové peníze. Ne že by jsme to za mimi nechtěli dát,ale radši bych za to vybavila pokojíček a koupila kočárek 😉

japro
1. pro 2012

@jajda2011 ahoj , tak já se přidám na ivf pujdu na konci ledna jestli vše pujde jak má..... ty jo to je korunek nák moc ne? já jsem šla na doproručení do Prahy k Apolináři a hlavně něco co je státního ne soukromé tam se vše moc platí a je to přehnané někdy.....

jajda2011
autor
1. pro 2012

@japro A vy jste měli jen IVF nebo i něco na víc. My jsme si museli připlatit ICSI tj. asi 15000,-(vstříknutí zdravé spermie do vajíčka) a pak nějaké zvětšení mikrocopem ani nevím jak se to vše jmenuje a to bylo 5000,- + léky. A co vy??

japro
1. pro 2012

@jajda2011 ahoj no Nás teprve vše čeká ale jdem do státní a né sukromé tak snad to nebude tak šílené , jsou svátky tak se to nechává na leden....

japro
1. pro 2012

@jajda2011 ale tuším že ty ceny se mění podle množství vajíček jako málo středně a pak moc.....

dashi
28. led 2013

@jajda2011 ahojky já začínám s čísnkou medicínou od února, mám 1.vf, 2xket vždy neúspěsně. Pomáhá Ti tato léčba a byla jsi někde na konzulataci? díky za odpověď

l.u.c.i.e
28. led 2013

Ahoj holky, kdyžtak se můžete přidat k nám 🙂
https://www.modrykonik.cz/diskuse/asistovana-re...