2. IVF. Podpořme se

ywushka
18. lis 2008

Ahojky holky,je tu nekdo takovy,co budete zacinat dalsi cyklus IVF snad v prosinci?? 😉 Muzeme prece jedna druhou trochu podporit

luzza
21. lis 2008

ahoj kami 😅 😅 😅
myslím na tebe často a doufám,že se v těhotenský poradně u černý brzy sejdeme 😀 😀
moc budu držet palce 😉 🙂

dckami
21. lis 2008

ahoj Luzz, díky. 😉 Jak ti je, ještě je ti po ránu blbě?

luzza
21. lis 2008

kami
vůbec ne 😅
trvalo to sotva týden 😅 jinak mám pohodičku 🙂
v pondělí jdem na ultrazvuk,s jirkou i s domčou 🙂 🙂

dckami
21. lis 2008

Jé, ty se máš. Tak přidej nové fotečky, ať vím, jak vám mrňousci rostou.......

Já se musím pochlubit - dostala jsem od manži dárek k narozeninám - po novém roce jedeme na týden na dovolenou do Francie lyžovat, Elí bude u našich. Poprvé po několika letech jedeme bez ní. 😉 Tak snad si tam pěkně odpočineme a potom hurá do ivf 😀 .

kapunka
22. lis 2008

ahoj holky koho čeká ET nebo KET před vánoci?????????????????????

ywushka
autor
23. lis 2008

meee🙂Na zacatku prosince zacinam stimulovat🙂,takze nekdy tesne pred vanoci me ceka odber vajicek🙂

kapunka
23. lis 2008

aho ywushka - já jdu před vánoci na KET...a ničeho se neboj, injekce nebolí, píchneš si je v pohodě sama..a odběr ja taky v pohodě..držím moc palečky!!!!!!!!!!!!!!!! a proč jdeš na IVFko??

ywushka
autor
23. lis 2008

Ja uz budu mit druhe IVF!Nebojim se tech injekci,jsem zdravotni sestra,takze nemam ani stzrach si je pichat...ale spis se zase bojim co pak bude nasledovat po odberu,zase me to urcite bude nejakou chvilku mrzet,kdyz to bude neuspesne!!!

renap
23. lis 2008

Ywu,to je náhoda já jsem taky zdr. sestra,teda dětská,tak si klidně štochnu i injekci do zadku. Jinak jdu zítra na sono a pro injekce,v sobotu bych měla dostat MS teda plus mínus několik dní a od 2.dne bych měla začít stimulovat takže kolem 12.12. OPU a pak ET za 2 dny, takže 24.si po noční necham nabrat HCG a bude Ježíšek nebo taky ne 😀 😝 😝

kapunka
23. lis 2008

je holky to máte výhodu - já jsme první píchnutí zvládla tak tak ale ty perqa jsou bezvy . stříkačkou bych se asi nepíchla..

ywushka
autor
23. lis 2008

renap :Ja do prace chodit nesmim jsem na neschopence uz od 1.IVF,delam na interne kde je vetsina lezaku,takze se nesmim s nikym tahat a mela jsem kvuli tomuto v praci i problemy,takze me na neschopence porad ¨drzi!!!!

dckami
24. lis 2008

ahoj,
kdepak jste? Nechci tady trpět samomluvou 😕 .
Hlásím že mě dneska dostala mrhca hnusná červená, tak jsem se objednala do Pronatalu na 3.12. na utz a možná zkusíme IUI 😉 . Pokud to nevyjde, tak v lednu IVF a potom sand konečně // a konečně 😀 .

ywushka
autor
24. lis 2008

Ahojky my dnes byli na genetice,jejda to bylo teda🙂!!!Brali nam krvicku,ale ten rozhovor,no hruuuza!!!!Ale 2.IVF muzu zacit zacatkem listopadu,cekam jen na mrchu,s radosti ji tentokrat ocekavam,tak snad uz to bude ta posledni....

renap
24. lis 2008

Ywushka.proč jste mělli genetiku,nas tam neposlali i když jsem se na to ptala po tom ZT v červnu,prý se stejně nic nezjistí ani imuno nemáme akorát jsem si v práci sama ativně nechala nabrat trombof.profil jinak v CAR mi ted před 2.IVF nabrali kultivaci a hormony.A dneska jsem vyfasovala Puregon Menopur a ten Orangutan 😀 a z toho pera mam hruzu to jsem minule neměla se bojim že s tim blbě otočim a vystříkne mi to všechno a 2OOO budou v pr....

myskyva
24. lis 2008

ahojte
ywushka a kdy budete mít výsledky tý genetiky? tak snad mrcha dorazí brzo a naposled 😉
dckami ahoj 🙂 už jsme se potkali v hodně tématech,snad už se brzo budem setkávat na těhulích 😉

dckami
25. lis 2008

Myskyva, ahoj 😀 . Kéž bys měla pravdu.

ywushka
autor
25. lis 2008

renap: ty mas ted taky kratky protokol,zeee???No ja jsem na to zvedava,me zustalo spoustu leku jeste z 1.IVF!!!Mela jsem malou spotrebu pri prvni stymulce!!!Tak jsem zvedva co me ceka ted,pry je u kratkeho prokolu jeste nejake pero navic!!!
myskyva:az za 2 mesice!!!Vysledky trvaji dlouho!!!Ale snad to nebude zadna hruuuza!!!

Snazim se na to nemyslet,soustredim se ted na nas domek co stavime,aby mi to jinak utikalo!!!🙂

musilka
25. lis 2008

ahoj kami 😵 já jsem dneska 28 DC myslím že mrcha dorazí tak ve čtvrtek agolutin jsem si píchla minulou středu. jsem z tý práce tak otrávená vůbec mě to tu neba 😅 už se vidim na dovče o vánocích asi budu stříhat metr 😀

dckami
25. lis 2008

Musilko,
já jsem na tom stejně, v práci mě to nebaví, už jsem se viděla doma, ale nevyšlo to 😖 . Tak snad příště. My jedem 3.1. na dovolenou do Francie na lyže, poprvé bez holky, musí do školy a budou jí hlídat naši, mamča jde naštěstí do důchodu, tak to půjde. Já se těším,že si to užijeme - aktivní odpočinek miluju 😝 a potom hurá v lednu do stimulace a IVF.
V neděli jsem si užila miminko, mám malého synovce, je mu 14 dní, tak mě řádně poblinkal. Ale je rozkošnej, uže se těším, až se nám to všem podaří a budeme se radosta z malého uzlíčku. 😉

musilka
25. lis 2008

dckami mě takhle minulý týden kamarádky ďáblík nablil sunar za výstřih 😅 takovej křest no 😀 😝
Francii Vám závidím my nejedeme nikam ale zato v únoru budou konečně many na chodbu tak jí doděláme a tím pádem bude už celý domeček v cajku hotovej a taky zbyde něco na poplacení malých dluhů a už nám zbyde jen ta hypoška a taky doufám že už v tý době budu šťastně těhulit 😀 když to vyjde jak má tak poslední týden v lednu už budu vědět jak jsme při prvním KETu dopadli

dckami
25. lis 2008

Tak to je fajn, já koncem ledna si půjdu na ivf, pokud bude mrcha pravidelně, tak přijde asi 19.1. +- pár dní, potom stimulka atd, tak ty už budeš vědět // 🙂 či / 😢 . Budeme si vzájemně držet palečky. 😵

musilka
25. lis 2008

dckami jasný ten kolotoč se stimulí ti teda nezávidim stimulka mi nevadila ale zažívat to celý znovu jsi holka statečná mě by z toho ranila mrtvice 😅

dckami
25. lis 2008

Musil, já měla dlouhý protokol, a vzhledem k tomu, že mi uzrálo pouze 1 vajíčko, jsem neměla žádné bolesti, nic. Stimulaci mi dr. zastavil a nešla jsem ani na OPU. Měla jsem gonal, ten mi píchal manžel a celkem v pohodě. Teď nevím, jaké si vezmu léky, to se domuvím až v lednu, ale budu mít krátký protokol.

musilka
25. lis 2008

ten krátký je si myslím lepší teda já nevím já neměla dlouhý měla jsem kraťase a píchala jsem Puregon ale zas jsem měla přesně opačný problém nežli ty tak pak si vyber 😅

dckami
25. lis 2008

Mám vybráno - chci mimčo. 😀

m24
25. lis 2008

Čauky holky, tak já hlásím, že mám po kontrole a už zase píchám puregon, tak snad se brzo dozvím jak reaguju a jestli folíci dobře rostou 🙂 Jsem teď velůký optimista, i když se brzdím v nadšení, kvůli minulému zklamání, ale musíme věřít, že to tentokrát vyjde, jinak by to přece nemělo cenu zkoušet 😉

ywushka
autor
26. lis 2008

Ahojky holk,¨tak ja mam poslednich 6 tabletek antikoncepce a pak budu cekat na MS!!!!Jsem strasne zvedava!!!Ted jsem si cetla na diskuzi z obilnaku-tam jedna pani vcera dostala do briska uz dve morulky-tise jiii zavidim!!!Mela uz treti IVF,tak ji drzim palce!!!A co my???Kdy zacneme holky??🙂

myskyva
26. lis 2008

ahojte
m24 musí to vyjít.budeš první průkopník 😉
ywus...což o to,já bych začala klidně hned 😀 😀 no vidíš,za chvilku bude MS a hned na to stimulka...... 😉

ywushka
autor
27. lis 2008

myskyva:jo to ja taky,nejak potrebuju trosku zmenu,jsem na nes¨chopence porad,takze cely den porad neco vymyslim,pres vanocni vyzdoby,vence az po uklid¨a vareni🙂) potom po tomto vsem usnu pred osmou a pak jsem v pul seste vzhuru🙂)

myskyva
27. lis 2008

ywus....vánoční šílenství? 😀 co to je,jsem pořád v práci takže to se mě netýká,já bych pro změnu nějakou PN už uvítala 😅 jestli máš dlouhou chvíli nechceš přijet k nám????tady bys měla prostoru pro fantazii 😝 😝 😀