2. IVF. Podpořme se

ywushka
18. lis 2008

Ahojky holky,je tu nekdo takovy,co budete zacinat dalsi cyklus IVF snad v prosinci?? 😉 Muzeme prece jedna druhou trochu podporit

ywushka
autor
28. lis 2008

myskyva:sup na neschopenku a budes mit casu habedej!!!Kdy zacinas stimulovat???

dckami
28. lis 2008

holky,
také začínám blbnout s vánocema.... Dneska máme sraz z bývalého zaměstnání, tak to nic nestíhám,ale zítra se chystám na okna a chci udělat větší úklid a vánoční výzdobu v bytě. Neschopenka by se hodila, ale musím si na ní počkat ještě 2 měsíce 😒 .

renap
28. lis 2008

Nazdar,tak hlásim že jsem včera dostala MS a dnes začínám píchat Puregon a menopur tak bych měla mít 8.12. OPU akorát jsem to dostala dřív tak mam blbě napsanou dovolenou takže po OPU jdu na noční tak snad bude klid.Tak budu tady asi první,co

myskyva
28. lis 2008

ahojte
ywus.....už aby ta PN byla 😀 ....ale nějak mi to zatim nevychází,dneska jsem byla na UTZ a moje tělo se rozhodlo stávkovat - nízká sliznice malej folikul,takže ode dneška estrogen a ve čtvrtek další UTZ a pak otázka jestli se embrio na KET rozmrazí 😒
dckami....a nechceš přijet na okna i ke mě??? 😀 😀 😀 mám jenom 2 😅
renaptak ať to je mrcha poslední 😉 a proč hned po OPU na noční?Jako přímo ten den?myslíš že to zvládneš?

renap
28. lis 2008

Já jsem si musela termín dovolený napsat v listopadu když vrchní psala služby a já to dostávam spíš dýl než o dva dny dřív takže jsem se netrefila a není to s kym vyměnit je nas tam malo a to slouží i vrchní kdyby se mi to povedlo a zustala bych doma tak se to tam zavře prostě katastrofa jako ve všech menších špitálech-neplatí-nejsou sestry.

ywushka
autor
28. lis 2008

renap:tento problem je i u nas v nemocnici,jenze u nas nechteji pribirat sestry!Ja jsem ted na neschopnce,proste to neresim!!!A kdyz jsem videla svou posledni vyplatu rijnovou,tak jsem si rikala,ze to muzu byt radeji na neschopence nez odchodit vsechny sluzby porad dokola a jeste za to nemit zade penize!!!

renap
28. lis 2008

No tak u nás by brali všechny i bez registrace ale niikdo tam nechce,včera tam byla jedna mladá se podívat a když jí řekli nástupní plat tak řekla nashledanou, v továrně budu mít o 6 tisíc víc a čistou hlavu a žádný nervy.Takže se ted všichni modlí aby mi to nevyšlo-doktorky teda,holky mi to přejou protože 2 jdou do duchodu a ta třetí už má něco jinýho ale oni to eště neví

dckami
30. lis 2008

ahoj holky,Kdepak jste celý víkend?
Hlásím, že mám umytá okna a hotovou vánoční výzdobu. Tchýně mi vyrobila pěkný adventní věnec. Odpoledne jsem šli na procházku, počkali jsemne náměstí na rozsícení stromku, poslechli jsem si pár písniček Janka Ledeckého a šli jsme domů. Dala jsem si tam akorát svařáka, mňam, ale všude byli hrozné fronty. 😝
Přidala jsem pár nových fotek. 🙂
Koukám,že jste tady samé sestřičky, já dělám ve státní správě.

m24
1. pro 2008

ahojky, tak se hlasim ze to u me vypadalo na preruseni stimulace, ale protoze v Iscare jsou skveli lekari tak se nedali odradit slabou odezvou na stimulku a zkusili nasadit dalsi lek a ten uz zabral, takze pokracujeme v krasojizde 😉 Doufam, ze tentokrat uspesneji nez napoprve

dckami
3. pro 2008

ahoj,
tak jsem byla dneska na utz a jsem domluvená, že v pátek přijedeme na IUI. Takže poslední pokus a jinak v lednu začnu se stimulaci na ivf. Tak doufám, že by z toho mohl být nádherný ježíšek 🙂 .

ywushka
autor
6. pro 2008

dckami:drziiim pesticky!Ja jsem zacala stimulovat vcera na druhe IVF

renap
6. pro 2008

Ahoj tak já jsem včera píchla poslední a v pondělí OPU HURááááá

choco
6. pro 2008

Ahoj holky, přidávám se k vám 🙂 od středy stimuluji na 2. IVF (gonalem), první (říjen) nevyšlo a neměli jsme ani žádné mrazáčky. ET by měl být necelý týden před štědrým dnem...

ywushka
autor
6. pro 2008

To tak vychazi i me,stimulju od patku!!To budeme na tom stejne temer!Ja jsem mela gonal pred tim,taky v rijnu,ale ted mam puregon!

miky123
6. pro 2008

Caute,ja stimuluji na druhe ivf od včerejška mam gonal picham si davku 225,a ješte mi Dr. řekl že větší davku už mi nemuže předepsat prý je to už nebezpečné pro organizmus.Holky mate s tím někdo zkušenost ???

m24
6. pro 2008

ahojky, tak ja uz mam po opu,a nevypada to vubec spatne, ale radsi to nebudu jeste rikat, pac minule to taky vypadalo a nakonec to nedopadlo

ywushka
autor
7. pro 2008

miky123:Ja jsem si nikdy tak velkou davk nepichala!Ja mam vzdycky na zacatku 150 a minule uz mi to ani nezvysovali-jen snizovali kvuli vysoke hladine hormonu v krvi!

choco
7. pro 2008

dobré ráno 🙂
ywushka: jj, já zase nejprve puregon, a teď gonal. ale i doktor říkal, že to je v podstatě stejné, myslím, že to změnil spíš pro pocit, že se něco děje jinak, když to poprvé nevyšlo
miky 123: já mám gonalu 112,5, zítra jdu na kontrolu, tak jsem sama zvědavá, jak budu pokračovat. Minule jsem začínala na 150 Puregonu a pak mi to musel dr. snížit na 100 a nakonec 75
m24: už víš, kdy bude ET? a kolik máš vajíček/embryí?

ywushka
autor
7. pro 2008

choco:to mi taky rikali,ze je to to same,jen pry jina firma a nazev!!!Jen se to pry lepe koriguje-myslim tim ty davky!U me minule hrozilo OHSS!

choco
7. pro 2008

mně to právě snižovali taky kvůli hrozbě OHSS, to s epovedlo a nakonec z toho bylo 10 vajíček. Proto tentokrát doktor o té dávce tolik polemizoval. mám prý PCO, takže buď hrozí, že budu přesti mulovaná, nebo vajíčka nestihnou dozrát. najít nějaký zlatý střed je komplikovanější, ale věřím mu! 🙂
taky jsem se ptala na to proklamované pití 4_5 litrů vody, ale říkal, že jako prevence to nemá žádný účinek, pouze v případě, když už OHSS máš, tak kvůli ledvinám.

m24
7. pro 2008

tak holky vajíček bylo 12, oplodnilo se 9 tak doufám, že vydrží, mám prodlouženou kultivaci, takže ET asi ve středu nebo čtvrtek. Zatím dobrý, první pokus byl 7 vajíček ale oplodněné jen 2 a nevyšlo to, tak doufám, že to tentokrát bude lepší 😉

choco
7. pro 2008

ahoj m 24, a napoprvé byl ET, nebo ne?

miky123
7. pro 2008

ywuska,choco:upřímně se musím přiznat že jste mě vyděsili když jste vy měli tak malou davku a ještě snižili.Zitra sem obědnana na 8.00hod.,na ultrazvuk tak jsem zvědava co bude dale??

choco
7. pro 2008

miky 123: neboj. já mám tak nízké dávky kvůli PCO. zítra jdu taky na kontrolu, tak jsem zvědavá, co dál. dneska mne už docela píchá na levém vaječníku.

miky123
7. pro 2008

choco:a kdy jsi začla stimulovat??
Já od pátku,v gyn. centru kam chodím maji od 20.12.dovolenou tak nevím jestli mě tak hodně stimulují i kvuli toho.

m24
7. pro 2008

choco - poprvé byl ET ale nechytli se proste....... no nebylo nám dáno, ted snad uz jo, doufám

m24
7. pro 2008

miky123 - ja mela pri prvnim pokusu puregon zezacatku taky asi 200iu a nemela jsem zadne problemy, takze to neres, oni doktori vedi co si muzou dovolit.

dckami
8. pro 2008

ahoj,
m24 - to je pěkný, máte hodně vajíček, tak třeba budou i mrazáčky, myslím na tebe, aby to vyšlo 😵

kapunka
8. pro 2008

ahojky holky - já ted čekám na ms a pak koncem prosince na KET..máme jich v mrazáčku 10 😅 tak vám držím palečky!!!! 😀

choco
8. pro 2008

miky 123: stimuluji od středy 3. prosince. A toho, že by Tě stimulovali hodně, aby urychlili OPU, se neboj, mají to spočítané.
já dnes byla na kontrole, ve čtvrtek mne čeká další. zatím se to vyvíjí dobře, reakce je přiměřená. předběžný termín OPU mám v pondělí 15. prosince.