2. IVF. Podpořme se

ywushka
18. lis 2008

Ahojky holky,je tu nekdo takovy,co budete zacinat dalsi cyklus IVF snad v prosinci?? 😉 Muzeme prece jedna druhou trochu podporit

m24
18. lis 2008

Ahoj ywushka , nevím jestli sem patřím. 😅 Já už začala s přípravou. Mám naplánovaný dlouhý protokol a pokud půjde vše tak jak má, tak bychom měli IVF stihnout v prosinci.

ywushka
autor
18. lis 2008

Ja ted jdu na kontrolni UZV ve ctvrtek,jak vypadaji vajecniky po tom prvnim neuspechu-mam ted antikoncepci a potom by jsme dvacaty den taky zacali stimulku sinarelem,taky mame dlouhy protokol!!!

myskyva
18. lis 2008

ahojte
tak jestli můžu hlásim se k vám,počítám snad půlka ledna 2IVF 🙂

miky123
18. lis 2008

Hojte,
já si mám příští týden zavolat jestli mi pojištovna odsouhlasila ivf ,o pak příjít 1 den pro leky,takže to tak vidím na začátek prosince,už aby to bylo 😉

ywushka
autor
19. lis 2008

Vite co,ale ja si ted uvedomuju,ze ja jsem si nic na svou pojistovnu nenesla!!!To se musi nejak ohlasovat??Me nic nedavali!!!

myskyva
19. lis 2008

ywushka,mě to posílali z caru....asi to tak dělají všude 😉

musilka
19. lis 2008

krásné ránko snad k vám můžu nejdu na IVF to už mám za sebou v říjnu teď v lednu mě čeká KET tak snad mě nevyhodíte 😅

musilka
19. lis 2008

ywus já jsem při svém IVF taky na pojišťovnu nic nenesla všechno to zařizoval můj doktor elektronicky 😉

ywushka
autor
19. lis 2008

Jo to me prave zajimalo!Ja jsem taky v rijnu-zacatkem listopadu po neuspesnem IVF,takze ted budeme zacinat jiz druhe!!Zitra mam UZV konrolni,jak to vypada a pak bych 20.den zacala stimulovat!!!

musilka
19. lis 2008

já jsem jen po OPU ET mi odložili protože jsem bojovala s obrovským OHSS. Máme 11 embrýsků v mrazáku.
Takže máš dlouhý protokolo? Já měla krátký mám jen jeden vaječník a na něm jsem měla 25 folíků a z toho 19 vajíček. všech 19 jsme nechali oplodnit ICSI a pak s těma co přežili šups do mrazáku. Já doufám že nám vyjde KETík na druhé IVF už bych docela nerada po tom utrpení s OHSS. 😅

ywushka
autor
19. lis 2008

No ¨ja jsme mela 49 folikulu,ale jen 2 vajicka,jelikoz jsem strasne reagovala na hormony,ale bali se OHSS u me,tak jsem mela 2 dny pauzu a nic jsem si nesmela pichat,takze mozna to vzniklo i tim!!!Ted mam ANTIKONCEPCI na urovnani hladiny hormonu,papkam nejake vitaminky a piju cajicek,tak snad to pomuze!!!Obe dve vajicka se nam prestaly vyvjiet po ctyrech dnech,tesne pred transferem!

myskyva
19. lis 2008

musilko....z tolika mrazáčků určitě otěhotníš a 2IVF nebude třeba 😉
ywus....ono právě to 1IVF bývá zkušební,protože nikdo dopředu neví jak budeš reagovat 😒 při tom dalšim už to ohlídaj a dopadne to líp 😉

Já měla 10 vajíček,7 se oplodnilo ale jenom 5 vyvíjelo tak jsem měla při ET 2 embria,pak KET 2 embrií - biochemické těhu,teď před vánocema uvidíme jestli přežije rozmrazení to poslední embrio a když ne jdem po novym roce do IVF znova

musilka
19. lis 2008

ywus 49 folíků fíííha a OHSS jsi neměla??? Já bych ho nepřála ani nevětšímu nepříteli byl to fakt humus. Musela jsem dvakrát na punkci ascitu a už to nechvi nikdy zažít. Už z prontalu jsem se po OPU plazila po čtyrech 🤐

myskyv třeba zrovna to poslední embrýsko bude to vyvolené budu ti držet palce 😉

ywushka
autor
19. lis 2008

To je holky upne na prd,vzdycky rikam,ze holky,ktere se fakt snazi,nvsechno dodrzuji,tak neotehotni,ani kdyby se zblaznily,ale ty,co kouri,flamuji a ani to nechteji,tak na ty se to uplne lepi!!!

musilka
19. lis 2008

ywush přesně. Bohužel mám dvě takovýhle existence v rodině prděj děti jak o závod jen kvůli přídavkův choděj špinavý a rostou tak akorát pro kriminál.

luzza
19. lis 2008

ahoj musil 🙂
chtěla jsem tě jen pozdravit 🙂 🙂

luzza
19. lis 2008

platí v lednu KETík?? 🙂
jestli jo,tak to máš už za chvíli 😉

musilka
19. lis 2008

ahoj luzz ty žiješ jsem tě neviděla už ani nepametám 😅 6. ledna budu cca 12 DC a pojedu na UZ před Ketíkem takže tak nějak kolem poloviny ledna snad bude transfer. Utíká to jak voda vždyť vy už jste vlastně ve čtvrtém měsíci to je síla jak to letí. Moc na Vás košeny zářijový mslim. Sladuje tebe kay jmisku prostě všechny a moc Vám fandím jste strašně statečný 😉

ywushka
autor
19. lis 2008

luzza :Mozna opozdene,ale gratuluju k tehu🙂

ywushka
autor
19. lis 2008

Ja zase od rana uklizim,uz mi z toho magori!🙂Ted jsem varila🙂

ywushka
autor
19. lis 2008

Dnes nejspis trpim samomluvou🙂 😀

dckami
20. lis 2008

ahoj holky,
můžu se k vám přidat? Chodím do Pronatalu v Teplicích, 1.IVF jsem měla mít v září - dlouhý protokol, ale tělo nereagovala na stimulaci, měla jsem pouze 1 folík, tak jsem nešla ani na OPU. Mrcha přišla až za 2 měsíce 😖 , dr. konstatoval, že Zoladex mě uspal jako Šípkovou Růženku. ☹
Teď jsem domluvená, že při cyklu v lednu začnu se stimulací a krátkým protokolem. Tak snad to tentokrát vyjde. Už by bylo na čase po těch letech......

kapunka
20. lis 2008

ahoj holky - já mám po první neůspěšné IVf v říjnu a na KET se chystám těsně před vánoci..máme 10 nanučků, tak snad to vyjde...
papám calibrum baby plan a piju kontryhel, snad to k něčemu bude...

mám jen jeden vejcovod, proto ivf - a co vy??

ywushka
autor
20. lis 2008

U nas je problem u manzela,u me jen takovy ze mam bujnejsi vajecniky a reaguji tvorbou folikulu,ale minimum vajicek!!!Ja jsem dnes byla na kontrole a stimulovat zacinam zacatkem prosince,mam kratky prokol,pry je vic agresivnejsi,tak uvidime

renap
20. lis 2008

Ahoj chtěla bych se k vám přidat,na začátku prosince bych měla začít stimulovat na 2.IVF,při 1.cyklu v červnu jsem měla ZT.Budu mít krátký protokol,tak když to pujde dobře tak na štědrý den bych měla znát výsledek.Jinak už máme 17 letou dceru,příčina neplodnosti žádná 😒 A jsem z Plzně a chodíme do Natalartu.

myskyva
21. lis 2008

ahoj
tak se tu začínáme rozrůstat....snad bude teda ten prosinec/leden plodnější 😉
ywushka....tak to už máš za chvíli 🙂 vypadá to že když to dobře dopadne tak dárek k vánocům už s manželem máte 😉

u nás je problém taky u manžela

ywushka
autor
21. lis 2008

renap :Ahojky zacinas teda jako ja!!!No kdyz to dobre pujde,tak uz by mohlo byt nejake to embrijko v brisku na vanoce,alespon budeme mit dostatek casu se setrit!🙂
Ja uz se bojim jakekoliv negativni zpravy ted!!!Ja vim,ze je spousta zen,co se snazi i nekolik cyklu po sobe a bez efektu,ale proste kazda spatna zprava me pak mrzi!!!
Ja jsem koncila prvni cyklus na zacatku listopadu a ted zacinam teda druhy!Nasadila jsem si i vitaminky!!!Tak uvidime!!!Docela se bojim,ale co nadelame!!!

dckami
21. lis 2008

hezké ráno,
u nás je pčíčina zatím neznámá, snažíme se od 6/06, ale moje dr. se mnou celých 18 měsíců nic nedělala a tak jsem se před rokem objednala do CARu - v diagnoze mám - sekundární sterilita. Manžel má spg na 1*,ale mě při laparoskopii zjistili v březnu chlamydie, manžel je měl také, tak jsem brali antibiotika. Mě vyšla z hormonálního profilu alergie na sperma a porucha štítné žlázy. Takže chodím na endokrinologii ( beru Letrox) a 3 měsíce jsme měli sexík pouze s ochranou. Po kontrole za 3 měsíce mi HP vyšel zcela v pohodě. Takže od léta bychom měli být oba zdraví, ale stejně se nám mimi nedaří 😢 . Zkoušeli jsem 4x IUI, ale vzhledem k věku už nechci čekat na zázrak a jdeme do IVF. 😉

musilka
21. lis 2008

ahoj kami tak se potkáváme zase ? 😅 Snad pro nás už toto snažilkovské téma bude poslední 😉 Nejdřív bramborářky pak IVF září 😅 Už máme nárok jít o skok dál 😀 Jak to s tebou vypadá jdete v tom lednu ?

dckami
21. lis 2008

ahoj Musil 😀 ,
už by nám to konečně mohlo vyjít, že? U nás je to tak že mechu čekám koncem měsíce, takže to potom vychází i na konce ledna a to začnu se stimulací. Teď jsem byla minulý týden na utz a jsem s dr. domluvená, že nám přijet v prosinci kolem 10.-12. dne cyklu a pokud tam něco bude, zkusíme ještě IUI nebo domácí snaženíčko s pregnylem. V lednu okolo 22.dne cyklu mi udělají nějaké stěry a vyzvednu si stimulaci. 😵 Doufám, že se nám tantokrát zadaří a dotáhneme to do vítězného konce a brzo uvidíme //.
Teď nám krásnou motivaci, jsem poprvé teta - švagrová porodila 12.11. kluka Jonáše 4,15 kg a 53 cm tak snad mu brzo pořídíme sestřenici či bratrance, nebo dvojčátka 😕 .... Doma to má stále: "mamí, já chci miminko, já chci ségru". Je těžké porvňáčkovi vysvětlit, že to nejde 😢 .