2. IVF. Podpořme se

ywushka
18. lis 2008

Ahojky holky,je tu nekdo takovy,co budete zacinat dalsi cyklus IVF snad v prosinci?? 😉 Muzeme prece jedna druhou trochu podporit

madla28
12. pro 2008

Radunko mě bude za dva týdny 43 a jsem od Jihlavy. Tak ty jsi taky samoplátce? To se ani nedivím, že jdeš do fostimonu. Jedna krabička 10x75iu stojí asi 3400. Vlastně ne, ty to ještě do 39 stíháš.

raadunka
12. pro 2008

nene Madlo ja uz 39 mam v lete budu mit 40 ale VZP to hradi zenam do 40. Tak snad to stihnu jinak na to budo moci zapomenout. Nemam tolik penez abych to dala jako samoplatce. Kolik te celkem vyslo jedno IVF

ywushka
autor
13. pro 2008

Ja si mam dat jen dnes nejakou tabletku dostinexu-to nevim na co je....

renap
13. pro 2008

Ahojky,dlouho jsem tu nebyla,jsem po ETu ve čtvrtek tak čekam co se bude dít zatim se mi nezdá že by se zakusovaly 😀 Yvush-ten Dostinex mi dali kdysi na snížení hladiny prolaktinu,ale než jsem to stihla začít brát tak zjistili že to bylo od štítný žlázy a po Euthyroxu se to srovnalo.

ywushka
autor
13. pro 2008

No ja jsem si ho dala,ale jeste pred chvili jsem myslela ze umru,okamzite se mi chtelo spat a zvracet zaroven...!!!Voalal jsem si i na Ibilnak,ale doktorka byla zrovna na ultrazvuku,takze si mam zavolat az v pul desate...!!Ale uz je mi mnohem lip,chvilku jsem si lehla a ulevilo se mi!!!

renap
13. pro 2008

No to mi doktorka říkala že to někdo nesnese eště že jsem to nebrala já nesnesu ani Utrogestan polykat,jednou jsem si dala 2 najednou a uplně jsem vytuhla nemohla jsem ani zvednout ruce fakt jak po opici

ywushka
autor
13. pro 2008

Utros kdyz jsem mela par dni po tom prvnim IVF,tak jsem ho taky nesmela ani polknout,hned se mi chtelo spat!!!Mamka kdyz me ted videla,jak ted vypadam,okamzite me zahnala si lehnout,ze mam pry silenou barvu-jsem pry uplne zelena po tom dostinexu!!Ale me nebavi porad lezet,to mi rikaji i v nemocnici,abych odpocivala...ze mam velke vajecniky a ze se nesmim namahat

m24
13. pro 2008

Ahojky všem,
je renap tak to jsme na tom stejne, ja mela ET taky ve ctvrtek a budou i mrazacky, jen nevim kolik.

madla28
13. pro 2008

Radunko, já myslím, že VZP to platí do 38let+364dny. Celé mě vyšlo na Obilním 65tisíc a v Repromedě 100tisíc. Ale už jsem ti to určitě psala.
Radši si to ještě zjisti, ať pak nejsi zklamaná. A nechceš se připojit k nám mezi čtyřicátnice? Tam by jsi dostala od holek taky nějaký rady.

raadunka
13. pro 2008

Madlo opravdu to VZP jako jedina pojistovna hradi do 40let coz mi jeste vyjde jedno IVF

madla28
13. pro 2008

Radunko, tak to máš dobrý.

miky123
13. pro 2008

Radunka: s tou VZP je to fakt,ja jsem u HZP a sestřiška mi říkala že je na tyto věci nejlepší nejlepěí právě VZP 😉

miky123
19. pro 2008

Holčiny ,tuž kde ste!!!!!
Já jsem měla ve středu opu a měla sem 30 vajuch,dneska mi to nedalo a volala jsem do centra jak to s nimi vypadá ,ale ve 12hod už tam ta moje embryoložka nebyla ☹ ,tak nevim zase nic 🙄 .Mám si počkat do neděle,tak dlouho 😖
ywuska:jak to dopadlo u tebe?,už máš mimiše u sebe??

m24
19. pro 2008

miky123 ty jo taková úroda, a co hyperstimulák, když jich bylo tolik?? Každopádně blahopřeju k takové úrodičče. Určitě to bude dobrý, mysli na to že kdo si počká ten se dočká.

miky123
19. pro 2008

m24:a kolik si měla vajuch ty?,a kolik ti jich zavedli?
Mi u 1ivf zavedli 2,a ujalo se jedno
Na OHS sem se hned ptala,když mi řekl že jich bylo 30 ,tak se ptal kollik sem měla u 1ivf. a já že 19 vajuch.Tak mi vysvětlil že někdo k tomu má už vlohy,když jsem měla po prvé 19 a OHS nebyl tak nebude ani ted.A měl pravdu nic mě nebolí je to ok.
Taky říkal že OHS muže mít i ten kdo má třeba jen 8 vajuch,že OHS není dán počtem,to sem ted chytrá 😎 😀

renap
19. pro 2008

Cau m24 tak jak ještě jsi netestovala?Já jdu dneska na noční tak se asi necham nabrat,v krvi by už něco bylo,ale mam pocit že to nevyšlo takový tušení neboco. 😢

choco
19. pro 2008

renap: Ty pracuješ jako sestřička? A kolikátý jsi den po ET? S tím tušením to je těžko říct. Většina holek tuší, že se to nepovedlo, nebo to tak alespoň píše, a některá se trefí, a jiná ne. já minulé ivf od et tušila, že to vyjde, po pěti dnech se probudila stím, že to nevyšlo, pak sama sebe přesvědčila, že jen panikařím, no a o pár dní později bylo jasné, že to nevyšlo. tak nesmutni, na ty pocity asi člověk nemůže tolik dát, dokud někdo neprokáže opak, máš naději! 🙂
miky 123: páni, o takové úrodě si mohu nechat jen zdát. Gratuluji! a kdy bude ET?
m 24: A ty bys už taky měla brzy testovat, ne?

já byla na et včera, mám dvě embryjka a čtyři dokonce na zamražení. hurá! minule nám nezbylo žádné.

ywushka
autor
19. pro 2008

Ahojky holky,z osmi vajicek zustaly ctyri a dnes mi daly dve morulky,ty dve zbyle nebylo vhodne ani na zamrazeni!!!Takze dnes jsem po ET kontrola HCG 31.12

renap
19. pro 2008

Jo jo jsem dětská sestra na ET jsem byla 11.12.. minule po KETu jsem prostě cítila že tam jsou ale těd nic,ale kdyžtak jich máme 5 v mrazáku tak snad se něco chytne 😀

m24
19. pro 2008

miky123 ja mela 9 vajuch, ale oplodnilo se jich 7, dve krasne zavedli a neco zamrazili ale nevim kolik.

choco mi jsme s renap meli ET stejny den, minuly ctvrtek

renap me zacalo dneska pobolivat bricho jako na ms tak jsem zacala panikarit 😒 ale porad si rikam, ze dokud nekrvacim tak musim verit.

ywushka ver ze se z tech dvou zadari. Urcite 😉

ywushka
autor
19. pro 2008

dekuju

choco
19. pro 2008

ywushka, a jak zvládneš vánoce? už máš vše zařízeno? nebo rozdělené úkoly? 😀 nebo to nemíníš s tím klidem moc přehánět?

ywushka
autor
19. pro 2008

No protoze jeste do jara budeme bydlet u mych rodicu,tak necham vsechno na mamce a segre ktera se vratila na vanoce z anglie🙂 at se hezky staraji!Neco napecene mam a zitra at upece segra,ja ji budu dirigovat ze zidle!!!

choco
19. pro 2008

tak to má být 🙂 u nás to odskáče manžel, bydlíme sami. už teď se těší na zítra, čeká ho totiž úklid celého bytu 😀 já minule chodila po et normálně do práce, ale byla jsem z toho trochu nervní, takže tentokrát se budu raději víc šetřit!

ywushka
autor
19. pro 2008

ja jsem od rijna doma na neschopence od prvni stimulky!!!!

choco
19. pro 2008

já si teď brala dovolenou, čtrnáctidenní neschopenka by mne stála polovinu toho, co celé ivf ☹ a když nevím, jak to dopadne,raději šetřím peníze na další pokus. Ty máš fyzicky těžkou práci, nebo nějaké komplikace?

ywushka
autor
19. pro 2008

fyzicky tezkou praci-zdravotni sestra na oddeleni,kde jsou skoro vsichni lezici

choco
19. pro 2008

tak to nemáš na výběr. alespoň jsi v klidu 🙂

ywushka
autor
19. pro 2008

no jsem🙂 a uz jsem si na to dost zvykla🙂 ze me to zacalo i bavit!Mam o 2tis kc min nez kdyz jsem v praci (ktere stejne projedu autem a podobne)

miky123
19. pro 2008

choco:et bude v pondělí ,pak už mají v centru dovolenou až do 4.1,tak musím čekat tak dlouho než pujdu na krev 😒
A jak to máte holky přes svátky máte volno,já sem měla mít volno hlavně ted v pondělí,a mám jít do práce ,tak přemýšlím jak se z toho vykroutím 😖