3. den na UTZ jen dvě folikuly, je šance k odsátí?

babinka21
14. dub 2013

Mám vysoké FSH 16,4 A TAK SI PÍCHÁM STIMULACI 150RÁNO I VEČER + PRÁŠKY......BOHUŽEL 3DEN NA UTZ JEN 2 FOLIKULY :( Jsem nešťastná.....asi je to docela mizivá šance k odsátí ,že?

sisi137
15. dub 2013

já mívám 6. tý den stimulace běžně 2 folikuly a vždy jsem z nich měla 2 krásné embryjka. Záleží i jak jsou folikuly velké...ještě bych nic nevzdávala.

babinka21
autor
15. dub 2013

děkuji...ted už tam mám 4ři 🙂 ve čtvrtek jdu na odsátí 😉

babinka21
autor
18. dub 2013

Tak jsem to přežila 🙂 Sice jen dvě vajíčka odsáta..tak snad budou zralá,ale jsou velká jak říkal soused embriolog 🙂...ty další dvě naprd...moc malinký...Narkoza v poho...pak mě teda bolel hodně čípek tak mi dali injekci no a pak už jsem byla jako laňka a jsem stále 🙂) No a personál v Sanusu fakt super...

babinka21
autor
19. dub 2013

mám dvě oplodněné a vypadají ok..jedno super jedno dobře..

chrisula
12. lis 2013

@babinka21 ahooj,byla jsem take na ultrazvuku a mm tam jen 3 folikuly,jen ty 2 ale jsou vetsii,bojim se ze v nich nic nebude...zitra mi opet reknou zda od pondeli porostly..

chrisula
15. lis 2013

@babinka21 ahooj tak jak se dařii?jdu take na odsati folikulu v nedeli,mam jen 3,tak snad nejake vajicko bude

babinka21
autor
12. zář 2014

koukám,že jsem tu dlouho nebyla...holky tenkrát se povedlo....je mu 8měsíců a je to miminko za odměnu.... 🙂 jsem na ty moje děti fakt hrdá...