3. IVF skončilo opět neúspěchem. Co dál?

soniela
8. únor 2013

Ahoj! Po sedmi letech snažení a třech IVF se nám stále nepodařilo otěhotnět. Jste tu ještě někdo se stejným osudem? Jak jste postupovali dál? Jak se vyrovnáváte se stálým neúspěchem? Už jsem bezradná a zničená. Pojďte si popovídat a poradit!

mikula77
5. kvě 2013

@kessinkaa Jojo,nejhorší věta na světe,to se stává,mrzí nás to,ale tolik jako Vás ne!!,.Do smrti uslyším hlas velmi empatické doktorky jak to říká ☹ Hysterek mám za sebou několik,a nic 😝

petulinkaaaaa
14. kvě 2013

@lucina100 ahoj, můžu se zeptat do jakého CARu chodíte? 🙂

lucina100
15. kvě 2013

@mikula77 Tak toto prožívá každá..... My čekali 15 let a transféru mám za sebou 4 a jen 1 se povedlo. Nyní jdu do dalšího pokusu. nejdůležitější je se v tom nepiplat, zaměstnat hlavu něčím jiným. Já třeba začla chodit do školy a měla plno starostí ze školou a ono to pak po 15 letech konečně vyšlo. A to jsme po Et za 2 dny jela autem do školy, bylo zkouškové období, tak tělo se soustředilo na školu a nevšimlo si, že by mělo vypudit mimiska 😀.
My třeba přešli z CAR, nevěřila jsem jim do jiného OL FA a tam hned na to šly jinak a ikdyž jsm eměli jen 5% naději, tak to u nich hned vyšlo a ještě o čvrtinu levnější, jelikož je to státní.....

mikula77
15. kvě 2013

@lucina100 Co máš na mysli tím "toto prožívá káždá" ?Asi nechápu.

molla
15. kvě 2013

@soniela. Ahojky také mam Pcos a za sebou i změnu caru. Musím říct, ze tedy se tam cítím o hodně lip a paní doktorka mi doporučila nosifol. Zkus ho opravdu je výborný a v kombinaci s metforminem ted začínám ovulovat sama a hlavně důležité imuno vyšetření u nás byl problém právě v tomhle.a ne v pcos jak mi tvrdili doktori🙂 nikdo mi ho nechtěl nikdy udělat a já tak promarnila skoro 3 roky.

lucina100
16. kvě 2013

@mikula77 No ty neúspěchy, co jiného bych myslela 😀 . My to taky nesli těžce, čekali jsme 15 let, to snad málokdo. ale dočkali se....
molla, jak věříš caru, tak to už dělá hodně. Psychika je hodně důležitá. My v prvním caru po ET jsme ležela a hned věděla, že to nevyšlo, to samé při těch KETECH. Pak přešla a po ET jsme byla tak spokojená, že jsme si řakla s amnželem, že kdyby to teď nevyšo, tak už to vzdáme, nebo udělali vše a když ne teď, tak nikdy. A vyšlo. Embryoložka mi volala pořád, měli volno a přesto přišly s doktorkou na Et, že když tak dlouho nic, tak teď to musí vyjít.
Tady jedna paní píše, že jim to nevyšlo a pak spontálně otěhotněla a o to měla jen 1% naději. Myslím, že když ti nahoře chtějí, tak to výjde časem každé. Nám to vyšlo a přitom to mohl být už vnuk 😀 . uvidíme zda se nám povede sourozenec. Protokol mám už napsaný lrátký, tak příští týden snad už pojedu pro ně.....