3. IVF - tentokrát dlouhý protokol

fanunka
8. srp 2017

Ahojte Ženy, za měsíc bych měla začít dlouhý protokol a následně další IVF. Předchozí IVF byla neúspěšná :( první odběr 4 vajíček všechna oplodněna ale 3. den bez vývoje, 2. zvýšení dávek hormonů celkem 10 vajíček, ale povedlo se odebrat jen 4 do jednoho vaječníku se jim nepovedlo dostat :( nechápu!!! 4 oplodněna ale opět 3. den bez vývoje. Nyní mám jít na dlouhý protokol, ale četla jsem že se používá spíše u mladých dívek :( kdežto mě je 37 pryč :( a že hrozí hyperstimulační syndrom :( achjoooo Oba jsme zdraví nikdo neví proč nám to nejde :( hrozná bezmoc :(

fanunka
autor
23. pro 2017

@tergal jak si dopadla se stimulaci a odberem vajicek?

evawest
23. pro 2017

@fanunka Ja jsem mela ctyri cykly s dlouhym protokolem. 👍

fanunka
autor
23. pro 2017

@evawest a kdy jsi (ne)mela dostat menstruaci po punkci? Ja jela temer mesic bez menstruace tak ani nevim kdy by se mela dostavit

evawest
23. pro 2017

@fanunka Mne pokazde zacala 15-16 dni po odberu vajicek. Melas cerstvy transfer nebo jdes na KET?

jezz1e
23. pro 2017

Já měla dlouhý protokol a dostala jsem MS cca16 dní po punkci, den po vysazení utrogestanu. OPU jsem měla ale až 20 den simulace,tj. celkem MS přišla 49 dní od předchozí.

fanunka
autor
24. pro 2017

@jezz1e
@evawest dekuji mela jsem 4denni morulku jedina z 12 oplodnenych vajicek ostatni 5-den to vzdali . 10. Den po ET pozitivni test.zitra jsem 21. Den po punkci. Tak jsem se desila jestli treba nemuze cervena potvora dorazit

evawest
24. pro 2017

@fanunka Me na klinice rikali, v pripade pozitivniho testu v den 15 udelat test znovu v den 21, aby se to potvrdilo. Tak kdyztak zkus taky, ms by prijit nemela, ale jinak krvaceni muze znamenat spoustu veci, ne hned ztratu embrya. 😉

fanunka
autor
24. pro 2017

@evawest ja byla na krvi 10. Den a tam jsem mela 179 ted nevim tu zkratku hormonu

evawest
24. pro 2017

@fanunka Ja tohle vubec nevim, tady se krev nedela, jen testy a pak ultrazvuk.

fanunka
autor
24. pro 2017

@evawest ka si na krev zajela sama jako samoplatce. Tem testum vubec neverim

tergal
15. led 2018

@fanunka ahoj ještě nevím,teprve stimulují.

koudelka82
7. říj 2019

Ahoj holky, já dnes začínám s dlouhým protokolem? je tu někdo stejně jako já?

fanunka
autor
7. říj 2019

@koudelka82 já mám po dlouhém protokolu 14m miminko. Držím palce

adenka84
7. říj 2019

@koudelka82 I u nas byl treti pokus IVF diky dlouhemu protokolu uspesny. Nechali jsme si tehdy zavest tri embrya. Vznikla z toho nase statsi dcera. Snazili jsme se o ni 4 roky. Druha dcera se zadarila po roce na treti pokus IUI. Letos v cervenci jsem po 12 letech snazeni poprve prirozene otehotnela. Ale bohuzel jsme o miminko prisli a nechybelo moc a prisla jsem o zivot i ja.
Drzim palecky.. hodne stesti... a trpelivosti.

koudelka82
7. říj 2019

@fanunka
@adenka84 hokky dekuju moc. Dodaly jste mi trochu optimismu 😊 já jsem dnes 20.dc cyklu a píchla jsem si 1.dávku decapeptylu. Uplne se toho dlouhého protokolu děsím 🙄 ale věřím, ze to uteče.
@adenka84 s tím miminkem me to hrozne moc mrzi 😢 Hlavně, ze jsi v pořádku.

adenka84
7. říj 2019

@koudelka82 neboj ono to utece.. pro me vzdy bylo nekonecne cekani na vysledek.. to byli vzdy nervy.. hlavne at ti to vse dobre dopadne...

koudelka82
7. říj 2019

@adenka84 dekuju moc 😘

fanunka
autor
8. říj 2019

@koudelka82 držím palce a informuj nas!! Kdybys měla na cokoliv dotaz ptej se.

koudelka82
8. říj 2019

@fanunka určitě budu! A dekuju hrozne moc za podporu. Jsi hodna 😘

fanunka
autor
10. říj 2019

@koudelka82 vůbec neděkuj držím ✊