5. den po ET příznaky žádné, jste na tom podobně?

sykorka12
25. čer 2012

ahoj holky,jsem dneska 5 den po ET,priznaky zadne,jen trochu tlaci bricho,tak jestli jste na tom nektera podobne 😕

sykorka12
autor
1. črc 2012

ahoj holky to je hrozny vedro nemuzu ani spat,dneska jsem zkusila zase testnout a vypada to ze carecka zatim sili tak by to mohlo byt na dobre ceste 🙂 uvidime,oficialne mam testit az za tyden,holky nebojte urcite se brzy taky zadari,moc vam to preju,nasemu synkovi je uz 5 let,znovu se pokouset o mimi jsme zacli pred 3 roky a rikam si ze ted po tech trech letech uz by to mohlo byt vsechno dobry ze to spatny uz jsme si vybrali,zatim vubec nejasam po tom vsem co se nam stalo mam hrozny strach 😒

silvie13
1. črc 2012

@sykorka12 tak to je bezva, že čárečka sílí 😵 😵 😵 . Já jsem včera taky zkoušela test,ale bílo jako v zimě ☹ ☹ Přestávám věřit na zázraky. Je mi léto, že už další pokusy nemáme 😢 😢 😢
Přeju ti ať všechno probíhá, jak má

sykorka12
autor
2. črc 2012

@silvie13 to je mi moc lito ze to nevyslo ale nevzdavej to,urcite se priste zadari,taky jsme ted museli podstupovat cele ivf

sykorka12
autor
2. črc 2012

@silvie13 ted jsem si teprve precetla co vsechno mas za sebou,je to hruza a chapu cim vsim sis musela projit a jestli do toho pujdete znovu moc moc ti preju at ti to vyjde 😔

ramdy
3. črc 2012

@sykorka12 Ahojky, taky mi doktorka zavedla dvě bublinky, dvě mi odebrali, dvě oplodnili a tak jsem si nechala dvě - teď v pondělí a z těch 14 dní mám hrůzu, aby se to povedlo. Taky Vám všem držím palce ať vám to vyjde.

simca31
3. črc 2012

@sykorka12 ahojky tak dnes sem 10 den a na tt malinkaty dusicek spis jen takovi stin tak doufam ze je to na dobre ceste 🙂

lenivoni
3. črc 2012

Ahoj Holky,jsem na tom nejak podobne,dnes jsem 6.den po transferu,taky mi zavedli dve a snazim se pozorovat na sobe jakekoliv priznaky,jestli to vyslo. Na krev jdu jiz ted v sobotu,coz bude 10.den,tak nevim zda mam pred tim testit sama. Poradte...

simca31
3. črc 2012

@lenivoni a jakou si mela kvaliti embrii?no ja myslim ze 10 den je brzo na krev ale pokud mas poradnou blastocistu tak je mozne vsechno ja mam zavedene dve osmibunecne a 10 den jako dnes mam na tt takovy stin druhe carky tak si myslim ze klidne muzes 10 den testnout

lenivoni
3. črc 2012

@simca31 ja jsem mela zavedou jednou perfektni blastocystu a jednu trosku pomalejsi blastocystu

simca31
3. črc 2012

@lenivoni tak to je pekne tak to by se na testu 10 den melo urcite neco ukazat drzim vsechno co mam aby to vislo 🙂

lenivoni
3. črc 2012

@simca31 ale myslis,ze mam testit sama pred tim nez pujdu na krev?

simca31
3. črc 2012

@lenivoni tak zalezi na tobe jestli ti vydrzis 😀 ja jdu na krev 9.7 a testila sem uz dneska sen nedockavec 😀 ale krev je nejjistejsi taky se jeste neraduju mam pidi dusika ale ja mela 3 deni osmibunky takze sme pomalejsi 🙂 ale krev je nejprokazatelnejsi 😉

sykorka12
autor
4. črc 2012

@simca31 je to by bylo skvele,tak jen tak dal at carecka krasne sili 🙂 🙂 🙂

sykorka12
autor
4. črc 2012

@ramdy moc ti preju abys tam taky nasla // budu drzet pestiky 🙂 🙂

ramdy
4. črc 2012

@sykorka12 díky moc, jj jsem ti vlastně chtěla ještě říct, že jsem taky bývalá Sýkorová 🙂

ramdy
4. črc 2012

nejradši bych si už udělala test, ale to je ještě brzy ☹ takže by mi stejně nic neřekl

silvie13
4. črc 2012

@sykorka12 ahoj, tak hlásím, že zázrak se nekoná 😢 😢 😢 a co bude dál to nevím, ale asi už nic!!! Nemá sílu a hlavně peníze cca 70.tis.na další pokus. Jsem strašně smutná a naštvaná zároveň na tu strašnou nespravedlnost.....

sykorka12
autor
4. črc 2012

@silvie13 tak to me moc moc mrzi ☹ a je hrozne ze to stoji takove penize,my uz by jsme si to taky nemohli dovolit 😒

sykorka12
autor
4. črc 2012

@ramdy to jo jeste chvilku s testem pockej,ale ja jsem si ho taky delala brzo-8 den,no kdo to ma vydrzet tu nejistotu porad 😲 ,ja normalne blaznim ja mam takovy strach aby to vyslo ze se vseho bojim,dneska me postipal komar a takovy tipky do bricha az mi to trochu nateklo tak mam strach aby to nak neovlivnilo tehotenstvi,ani nevim jestli si na to muzu neco dat,ach jo 😒

lenivoni
5. črc 2012

@sykorka12 a 8.den se uz neco objevilo,anebo az pozdeji?

ramdy
5. črc 2012

@sykorka12 tak jsem to nevydržela a udělala si ho, byla tam slaboučká růžová čárečka. Jj stále to nic neznamená. Na ty štípance si dej výtažek z levandule.

lenivoni
5. črc 2012

@ramdy takhle brzy? kolikat jsi den po transferu?

sykorka12
autor
5. črc 2012

@lenivoni 8 den jsem poprve testila a uz tam slaboucka carka byla 🙂

sykorka12
autor
5. črc 2012

@ramdy tak to potichounku gratuluji at carecka krasne sili,ja jsem testila dneska a uz se objevila pekne silna,priznaky snad zadne nemam jen citim podbrisek ale neda se rict ze boli ale jde mi to az do nohou,citim takovou slabost v nohou tak doufam ze to je k tehu a nesignalizuje to neco spatnyho,ted bych si prala donosit to az do kocarku

lenivoni
5. črc 2012

@sykorka12 tak to tiše gratuluji, at krev vse potvrdí. Já jsi myslím ze u mě to nevyšlo, do včerejška me pobolivala prsa a dnes uz nic

ramdy
5. črc 2012

@lenivoni ahoj, já byla v pondělí. Taky mi to přišlo brzy, ale malinko to tam je, tak snad bude sílit.

ramdy
5. črc 2012

@sykorka12 určitě to bude dobré, uvidíš.

sykorka12
autor
6. črc 2012

@lenivoni ahoj tak jak zkusila jsi testnout 🙂

lenivoni
6. črc 2012

@sykorka12 bohužel dneska dorazila mrcha takže u nas se na potřetí nic nekoná. Na krev stejne zítra půjdu, kdyby se nejakym zázrakem jedno uchytilo, a odešlo jen jedno. Ale bohužel na zázraky nevěřím.

sykorka12
autor
6. črc 2012

@lenivoni tak to me moc mrzi,budete se dal pokouset o mimi,treba jeste neni vse ztraceno