5. den po ET příznaky žádné, jste na tom podobně?

sykorka12
25. čer 2012

ahoj holky,jsem dneska 5 den po ET,priznaky zadne,jen trochu tlaci bricho,tak jestli jste na tom nektera podobne 😕

hanickas1
24. zář 2015

@mrshka v to doufam taky 🙂 ale vite jak to je 😀 a dneska taky nic.Ape je to tim,ze se clovek moc hlida 🙂)) myslim,ze mi hrabne

helenkastepankova
26. zář 2015

Tak devcatka u me se chyli konec hospitalizace v nemocnici. Po me zkusenosti budte fakt na zacatku desne opatrne cokoli vzit so ruky tezsiho. Nezda se to, ale i pitomy kastrol po vareni neco vazi. Hematom se mi po 2 mesicich v nemocnici postupne rozpousti abodkrvaci pryc. Budte opatene jsou to fakt hodne velke nervy aby to neutrhlo pri krvaceni miminko a ivf je diky estrimaxu na to jako stavene. Me uz snad v utery pusti. Miminko roste jako z vody ma 6 cm a hematom se zmensil v 13x8x7 nakonec na 4x1. Byly to 2 mesice nervu, krvaceni a boju s leky. Davejte na sebe pozor nic za to nestoji. Jo a u nas zakaz sexu absolutni. I pri orgazmu se pri prokrvene deloze muze hematom vytvorit. Moc Vam drzim palecky. 🌸

katerinakrizova
9. říj 2015

Ahoj holky,
jsem 9 den po embransferu a dneska jsem rano zkusila test a zatim mi to ukazuje pouze 1 carku.Nevim zda jsem si koupila spravny test kvuli citlivosti.Na testy z krve mam jet ve stredu 14.10 a rano si mam udelat test,ktery jsem dostala v Gennetu.Podle toho co jsem si tu cetla priznaky mam podobne od 7 dne jsem trochu spinila(coz mi bylo vysvetleno,ze se vajicko uhnizduje a porad me boli podbrisek.Tak jsem z toho zmatena a uz jsem zazili 1 potrat.Tak jsem z toho hodne nervozni co bude.Cekame na mimco skoro 5 let.Mate nejake rady?Dekuji moc.

janmike
12. říj 2015

Holky zdravím vás. Kateřina,také jsem 5. den po transferu a poboliva mě podbřišku. Nicméně si myslím,ze by to mohlo být ( u mě) Utrogestanem.měla jsem i slabé bolesti před transferem. Nemáte náhodou někdo Zkušenosti s Carem na Obilnaku? Díky

malinka6
12. říj 2015

@janmike Ahoj, s Obilňákem zkušenost nemám, já jsem byla v pátek na KET v Heliosu a taky čekám. Kdy se chystáš testova?

katerinakrizova
13. říj 2015

Holky ja jedu zitra na testy z krve.Mam za sebou 14 dni tak jsem rada,ze zitra uz budu vedet.

mrshka
14. říj 2015

@katerinakrizova tfuj tfuj 🙂

janmike
15. říj 2015

@malinka6 na krev jedu 20.10. - test si dělat nebudu. Ted jsem prodělala poslední KET z 1.cyklu a nechci teda předbíhat (být negativní), ale v sobotu mě tak nějak divně píchlo v podbříšku (stejně jako u minulých KETů, které nevyšly) a tak už se poohlížím po jiných CAR a tak jak jsi spokojená v Heliosu?

malinka6
15. říj 2015

Ahoj, já na krev nepůjdu pokud nebude pozitivní test. Zatím mě střídavě bolí pravý a levý vaječník, ale to bude tím Utrogestanem, jak do sebe cpu ty hormony.
S Heliosem jsem byla spokojená, stimulaci jsem zvládla na výbornou a měla dostatek vajíček. To, že jsme neměli geneticky zdravé embryo za to nemůžou☹. Dojižděla jsem až z Prahy, kde jsem byla dřív v Pronatalu, ale tam byla stimulace katastrofální. U tří vajíček náběh na ovariální syndrom. No, po každé je to jiné.

janmike
16. říj 2015

katerino, jak jsi na tom, všechny jsme na tebe myslely

zdenic
17. říj 2015

Ahoj holky, přidávám se k Vám, byla jsem na ket 12.10., je to už můj druhý , prodloužená kultivace, takže jsem napnutá jak kšandy. Při prvním ket mě ani nenapadlo, že to nevyjde, takže teď se pochopitelně více sleduji, což jsem poprvé vůbec nedělala, také s testem jsem počkala až na 14 den, bohužel byl negativní, stejně jako krev.
Oproti minulému ket mě bolí střídavě v podbříšku, ale jak píšete, myslím, že je to těmi léky, co do sebe cpeme.
Nejsem vůbec svěřovací typ, ale i když mám skvělé kamarádky, kdo tohle nezažije, prostě nepochopí. Kór když všechny otěhotněly skoro na první pokus.

capriola
18. říj 2015

Ahoj holky, já jsem dnes taky 5.den po ET a koukám, že tu k tomu je i téma. Mě bolelo břicho, ale to přisuzuju OPU, teď už mě nebolí nic a jediný, co jsem vypozorovala je, že se hlásí o slovo beďary a včera jsem měla náběh na migrénu, což u mě jsou předzvěsti MS :/ Dělat test nemá cenu, jelikož včera jsem měla za úkol píchnout si Pregnyl... Vzhledem k těm beďarům jsem spíš skeptik teďka no. Jsem o víkendu sama doma se psem, tak buď nakukuju na Koníka nebo chodíme ven, děs běs tohlecto čekání 😠

zdenic
18. říj 2015

Cekani je asi nejhorsi, jake prasky beres? Ja mela prodlouzenou kultivaci, co ty?
@capriola

capriola
18. říj 2015

@zdenic já měla taky prodlouženou a mám akorát zavádět Crinone a včera jsem píchala Pregnyl. A čekání... chodim do CARu půl roku a přijde mi, že od tý doby můj život řídí můj CYKLUS a hormony, pořád jenom čekám na nějaký výsledky, od stimulace jsem přestala chodit cvičit, takže si připadám rozkydlá a bez energie... pohybem jsem si vždycky vyčistila hlavu, ale teď minimálně do kontroly jsem to omezila na chození. Jak to po sobě čtu, tak je to pěkně depresivní příspěvek, dneska je trochu krize, přiznávám 😀 Doufám, že jsi na tom líp a žádný nervy! 🙂

zdenic
18. říj 2015

@capriola ja jsem zvykla cvicit kazdy den, jsem i instruktorka a ted nemuzu. Vzdy chvili cvicim, pak zase ne, je to hrozne. Jednou jsem zacala krvacet po lekci, kterou jsem odcvicila a pak potratila, takze vzdy kdyz se snazime, prestanu cvicit uplne. Sice jsem nepotratila kvuli cviceni, ale uz bych to neriskovala. Takze ted jsem rozkydla, zavodnena, nafoukla po vsech lecich a hormonech, o pleti ani nemluvim, to je katastrofa. Na kosmetiku chodim kazdy tyden 😢 ale stejne je to bida, nedovedu si predstavit jak bych vypadala, kdybych tam nechodila. Ja beru 4* utrogestan, 1* medrol, 2*estrofem a picham si 1* clexane. Takze jsem malatna cely den, fakt mazec. Kdo to nezazije, nepochopi. Proste musime vydrzet a myslet pozitivne 🙂

malinka6
18. říj 2015

Ahoj holky, tak u nás se zázrak nekoná. První test jsem si dělala v pátek, to bylo 7 den po KET. Překvapivě jsem našla ducha, ze kterého jsem byla hodně překvapená, protože fyzicky tomu nic nenasvědčovalo. Prsa, výtok nic. Myslela jsem si, že to bude dobré překvapení, bohužel druhý den ráno byl už test negativní a je i dnes. Asi to byl jen pokus mimina o zahnízdění. Jsem z toho sice smutná, ale přála jsem si, že pokud bude geneticky špatné, prosila jsem ho v duchu ať se nezahnizďuje. Nechtěla jsem jít na revizi. Zažila jsem to už párkrát a nic moc. Letos jsme žádné geneticky zdravé miminka neměli. Tak doufám, že se na nás šťastí usměje příští rok. Teď momentálně na další pokud nemám myšlenky, budeme to zase zkoušet sami. Všem přeji hodně šťěstí, moc ho potřebujeme.

zdenic
18. říj 2015

@malinka6 Psala jsi, že na krev nepůjdeš, pokud nebudeš mít pozitivní test, ale v Gennetu mi speciálně kladli na srdce, že i když test bude negativní, ať nevysazuji léky a dojdu na krev. Teprve krev rozhodne, takže bych ještě neházela flintu do žita. Krom toho kolikátý jsi den od ET? Já mám dělat tt až za 14 dní (po et) a jít na krev.

capriola
18. říj 2015

@zdenic tý jo, to toho bereš nějak víc než já, mě nějak odbyli Crinonem a nazdar 🙂 Taky si připadám jak bedna rosolu, nadopovaná hormonama, nic moc zdravého to asi pro tělo není ☹ Ty to máš ještě o to horší, že tě cvičení asi i živí, viď? No musíme doufat a udržet si klidnou mysl 🙂 Mě pořád pobolívá hlava, příznaky, o jakých tu psaly holky nemám vůbec žádný, takže já se fakt bojim, že to v nejbližších dnech dostanu...

@malinka6 já vím, že asi člověk si nechce dělat plané naděje, ale mně taky řekli testovat až za 14 dní (to jdu i na krev)

zdenic
18. říj 2015

@capriola Já mám za sebou 2 potraty, tak možná proto ty léky. Můj problém je, že mimi nedokážu udržet, mám prý velmi vyvinutý imunitní systém, takže beru léky na jeho oslabení, plus ještě pár dalších věcí a jsem napráškovaná koule 🙂 Když jsem četla manželovi jednotlivé vedlejší účinky, smáli jsme se fakt dost. Jedny prášky vyvolávají deprese, druhé sebevražedné sklony atd. Nad tím se člověk fakt musí povznést a doufat. Musím říci, že minule po Et jsem neměla žádné příznaky a nic, teď mě bolí střídaně v podbříšku, co ty? Pociťuješ něco?

capriola
18. říj 2015

@zdenic tak snad ty léky zaberou na to, na co mají a už ti to konečně vyjde, po takovým trápení! To aby tě doma radši hlídali 😀 Ty účinky mi trochu připomněly moje prášky na migrénu, kde je jako možný nežádoucí účinek migréna...
Já právě že nepociťuju vůbec nic, kromě těch mých příznaků věštících ms 😒 Břicho mě nebolí, ani si nemůžu řikat, že se embryo zavrtává, jsem z toho nějaká skeptická, je to moje 1.IVF a doufala jsem, že by to mohlo vyjít. To bude teda týden, tohleto 😨

zdenic
18. říj 2015

@capriola ty jo, bolest hlavy ti vůbec nezávidím, tak hodně pij. Já mám pořád žízeň a pak chodím pořád čůrat 🙂 Jak procházím diskuze, tak každá je jiná, příznaky nepříznaky, takže budeme vědět výsledek až po krvi.
Skeptická nebuď, já si pořád říkám, co se má stát, stane se, musíme věřit, že to dobře dopadne. Pro mě je nejlepší práce, nemám čas pak myslet 🙂 , takže pracuji pořád 🙂
Proč sis dělala tu prodlouženou kultivaci?

capriola
18. říj 2015

@zdenic no je fakt, že to projíždění diskuzí paradoxně na klidu taky nepřidá, člověk se pak moc pozoruje. Ale zase díky bohu za internet, protože já to jinak nikomu neřikám, ani rodiče nevědí, do čeho jsem se pustila. Muž není doma a o gynekologických tématech si s ním moc nepokecám 🙂

Mám vzhledem k věku poslední rok, kdy mi IVF "hradí" pojišťovna. Měla jsem málo vajíček, do toho chlap nic moc spermiogram, tak vyčkávali, jestli se povedou oplodnit a jak se budou vyvíjet. Pátý den mi zbylo jedno dobrý embryo. Jedno zaniklo a jedno bylo sice pomalejší, ale nakonec ho zmrazili (takže mám zatím jednu šanci na KET, kdyby to teď nedopadlo)

zdenic
19. říj 2015

@capriola Já o tom také s nikým nemluvím, nesnáším lítost. Manžel je sice úžasný, ale tohle je tak trošku ženský boj.
Já mám za sebou 1. IVF a teď jsem byla na 2. ketu. Mám ještě jedno embryo, ale vykazuje nějakou chybu, která nebyla uzavřena, takže pokud bych ho chtěla použít, musím to probrat s genetikem. Pokud by to teď nevyšlo, asi bychom to zkusili přirozeně a po novém roce další IVF :(
Nikdy by mě nenapadlo, že budeme mít takový problém s početím. S manželem hodně cvičíme, zdravě jíme a celkově se o sebe dobře staráme. Je vtipné, že jsme poučovali ostatní přátelé a všichni mají děti v pohodě, jen my ne. Tláskají se bůčky, pijí colu na litry, nebo vůbec nejí a jen kouří, pijí dost alkohol, necvičí, jsou pod stresem a v pohodě. Takže chápeš, že s nimi to probírat nemůžu. Moje kamarádky nechápou, že to může být problém, za což jsem moc ráda, nikomu tohle nepřeji, ale nemůžu s nimi pak své problémy probírat a upřímně ani nechci. Kolik ti je let? Jak dlouho se snažíte?

capriola
19. říj 2015

@zdenic no přesně, když o tom nikdo neví, tak pak aspoň nebudu muset vysvětlovat, že to nevyšlo a proč a ušetřim si haldu otázek. Taky mě nikdy nenapadlo, že skončim v CARu, ale u mě to je i věkem, je mi 38 a věk v tomhle ohledu člověk fakt neokecá, přestože jsem si myslela, že když sportuju a zdravě jím, tak přece musim mít vlastně "mladší" tělo a pak bude stačit vysadit HAK a bude dítě... a ono prd (něco přes rok zkoušíme, ale zjistili, že asi mám i anovulační cyklus). Kamarádky v mým věku už maj děti pomalu v pubertě 🙂 Jenomže bohužel, když byl ideální věk, tak zas nebyl potencionální tatínek. Někdy mám strach, že se mi to fakt nepovede a děti (spíš teda dítě) mít fakt nebudu... to nevim co bych dělala, pravděpodobně i muž by šel jinak, páč je mladší. Ježiši, další depresivní příspěvek 😀 Nejradši bych celej tejden prospala 😠 A kdy máš jít na krev? Já 27.10., když se nic nestane.

alishaa
27. říj 2015

@zdenic; @capriola ahoj holky, omlouvam se, ze vam vstupuji do diskuze. Jak jste dopadly? Moc držím palce.. Ja jsem dnes 11 den po ET a řeším asi to stejne.. Oba se s manzelem snažíme žít zdrave, sportujeme a o miminko se snažíme uz vice než dva roky, mela jsem anovulacni cykly občas, tak jsem si říkala, ze to upravíme praskama a bude to dobry, nakonec jsem mela špatne vejcovody a o oba jsem přišla, bylo mi hrozne..ale manžel ma výborný spermiogram, tak alespoň neco..pustili jsme se tedy jak jen to bylo mozne do IVF..první stimulace zatim dobry, ale to čekání je mucivy.. Podbrisek bolí jak pred MS, je to citlivější i po te punkci..no jsem zvědavá, jestli se bojovnicek chytí..ale nevim nevim..pořad jsem strašně nervózní, ale ne to téma dávkama utrogestanu..strašně mi chybí cvičeni, ale nechci vubec nic riskovat, ale to boj 😨 🙂 někdy me prepada hrozny strach, ze snad ani neni mozne, aby se to vsechno za dařilo..a jestli vubec budu vy toužebně miminko někdy mit, nic jiného než IVF uz mi ani nezbývá..ale alespoň, ze je aspoň nějaká možnost.. Nejhorší je, člověk jim to sice přeje, akorat to nemusím mit na očích, u všech okolo to jde uplne snadno, nikoho ani nenapadne, ze to muže byt problem.. No musíme bojovat! 😉 držím palce..

capriola
27. říj 2015

@alishaa u mě se embrijku nelíbilo, včera jsem dostala hodně silnou ms a dnes na kontrole (jak se dalo čekat neb i tt jsem měla negativní) hcg = 0. Jsem z toho docela přešlá, i když jsem to čekala, ale přece jenom, když si vzpomenu, jak jsem si opatrně a hrdě vykračovala po transferu z nemocnice, tak je mi teda sakra smutno 😔 Držim ti palce a napiš nám jak jsi dopadla.

alishaa
27. říj 2015

@capriola tak to me moc mrzí ☹ Ale mas jeste zamrazeny, ze? Třeba vyjde prave to! Budu ti moc držet palce!! Někdy se zadari prave z těch zamrazenych.. A půjdete hned dalsi cyklus? Drz se a dej pak vedet☺️

capriola
28. říj 2015

@alishaa já jsem si ani nemohla promluvit s doktorkou, volala jsem na výsledky krve, mluvila jsem se sestřičkou a prý mají hodně lidí a kontrola až v prosinci 😕 Myslela jsem, že i po nevydařeném ET mě budou chtít vidět, dostanu nějaké instrukce a domluvíme co dál, byla bych klidnější než čekat přes měsíc. Na optimismu mi to moc nedodalo. Mrazáčka mám jediného, ale nevím kdy by byl možný KET, když mi nic neřekli. A jak je? Zkoušela jsi už test nebo vydržíš?

zdenic
28. říj 2015

@alishaa
@capriola

Ahoj holky, já mám tt pozitivní, ale zase mám nízkou hodnotu hcg, tedy takovou tu hraniční, nad 100 jednotek gratulují k těhotenství, pod 100 musíš jít na kontrolní testy ještě jednou. Já mám 106,2 hcg, takže musím raději na kontrolní odběr, přece jenom měla jsem prodlouženou kultivaci i s ▓ PGS. Jelikož do sebe láduji různé léky, tak je to samozřejmě lepší, než být vynervovaná do kontroly.

Na krev jdu zítra, takže výsledky zjistím nejspíš ve čtvrtek odpoledne.

Jsou to nervy, ale bohužel s tím člověk nic neudělá :(

@alishaa S tt bych počkala až předepsanou dobu 14 dní, já si dělala tt test od 8 dne, 13 den mi vyšel pozitivní, 14 den (tedy den odběru) negativní, takže když jsem šla na krev, měla jsem už mrákoty. Teprve když jsem dorazila domů, tak jsem si všimla, že na testu x hodin po testování se objevila čárka. Nejdůležitější je fakt asi ta krev.

Kdy na ní jdeš? Držím ti moc palečky.

capriola Já šla na 2. Ket hned další měsíc, takhle ti to zbytečně protahují. 😒

alishaa
28. říj 2015

@capriola tak to věřím, taky bych s nima chtela mluvit co nejdříve, ale pokud maji plno, tak se tam asi neprobojujes.. to je skoda ☹ , ale tak zase třeba si to tělo stihne víc odpočinout ted po te stimulaci, ale jsou to nervy, ja vím 😒

@zdenic Tak moc držím palce! Hlavne se drz a moc přeju, at hodnota stoupá! 😉

jsou to nervy a čekání, kdy člověk nic neví a jeste je pod hormonama je boj, ale musíme věřit..☺️

Ja jdu na krev v pondělí..s testováním se zatim pořad držím, mam strach, ze me to jeste víc zbytečně sejme.. Dneska jsem 12 den po Et (kdyz nepočítám den Et)..tak snad vydrzim, no..