5. den po ET příznaky žádné, jste na tom podobně?

sykorka12
25. čer 2012

ahoj holky,jsem dneska 5 den po ET,priznaky zadne,jen trochu tlaci bricho,tak jestli jste na tom nektera podobne 😕

zdenic
28. říj 2015

@alishaa Držím ti palečky, ono se také nic jiného dělat nedá, bohužel.

Mně také bolelo v podbříšku, myslím, že je to těmi léky. Také beru utrogestan, jsem po něm pěkně zfetovaná, co ty?

alishaa
28. říj 2015

@zdenic dekuju moc! Ja vím, nic jiného nemuzeme☺️
A kolik ho beres? Ja mam 3x2 a jak zfetovana si přijdu urcite..i mi prave přijde, ze diky tomu na sobě nic nepoznám.. Je to jak na houpačce, chvili v pohodě, pak jsem totálně podrazdena jak pri PMS, pak mam zas chvili depku, ze urcite nic a ze bych to jinak přeci musela podvědomě "cítit"..no, snažím se toho manžela vždycky ušetřit, ale ne vzdy se povede 😀

alishaa
28. říj 2015

@zdenic
Tak zázrak se asi nekoná, bolí me břicho a začínám špinit..mam strach, ze to dostanu..i pres ty dávky utrogestanu 😢 😢

zdenic
28. říj 2015

@alishaa to je mi lito. Drz se, treba ti praskla jen nejaka cevka.

zdenic
29. říj 2015

Hodnota hcg ukázkově stoupá, jsem na 613, teď to dotáhnout do konce, tak snad do třetice už nám to vyjde.
Holky, všem držím moc palečky.

alishaa
30. říj 2015

@zdenic Tak to je skvělá, zprava, moc gratuluju a držím palce at se vam oběma dari moc dobre a at krásne roste, urcite to zvládnete az do konce 😉

alishaa
30. říj 2015

U me jinak blby, dneska jsem byla na krvi, tak čekám na výsledek, ale asi vím, jak dopadne..krvácení se rozjelo, tak se zázrak opravdu nekoná..cítím se hrozně, ale asi jsem nemohla čekat, ze by to vyšlo na poprve.. ☹ ☹

capriola
30. říj 2015

@alishaa to je mi líto 😢 ale ještě vyčkej na výsledky, naděje umírá poslední

gacinka
30. říj 2015

Ahoj holky, já jsem dnes 15 den po ET, test negativní ☹ Mám prý počkat do pondělí, ale už nevěřím

alishaa
30. říj 2015

@capriola ahoj, výsledky uz mam a nic😔 ale bohuzel jsem to tusila..no, hrozné to bolí..vcera totální beznaděj, ale dneska uz je to o trochu lepší..musíme to zkusit znova, no..tak uvidíme, jak se s tim popere tělo a bude připraveny..mame jednoho mrazacka..tak snad vyjde to.. Ale je to očistec tedy..😔 držím palce, holky!

alishaa
30. říj 2015

@gacinka test nemusí byt vždycky spolehlivý, kamarádka mela negativní tt jeste ve druhem měsíci.. Neves hlavu, jeste to muže vyjít..uvidíš co krev.. Držím palce!

capriola
30. říj 2015

@alishaa tak to mě mrzí, že to nedopadlo, musíme doufat, že snad příště. Jsem na tom úplně stejně, máme jen jednoho mrazáčka. U mě už to je taky lepší, možná jsem spíš už taková otupělá. Tak se drž 🙂

iboseznam94
30. říj 2015

Holky kdyby jste někdo chtěla, mám nerozbalené pero Gonal 450 jednotek - 2 000
A pak rozdělané pero Gonal kde mi taktéž zbylo 450 jednotek - 2 000
Včetně jehliček a dezinfekčních čtverečků.
Expirace 10/2016
Kdyby jste vzaly oba dám je za 3 800

zdenic
31. říj 2015

@capriola

@alishaa

Holky, držte se, připravte se na druhý pokus, ten určitě vyjde. Moc na Vás myslím.

mrshka
1. lis 2015

holky, já jdu na druhý pokus teď ve čtvrtek - máme jednoho nanučka, takže to prostě VYJDE!! 🙂 držte se!

gacinka
2. lis 2015

ahooj holky, všem vám moc držím palce, my půjdeme na druhý pokud po novém roce 😎

santte
31. kvě 2016

ahoj holky, tak jsem 5tý den po mém prvním ET v iscaru, manžel v práci, já doma klid, nevydržela jsem to a udělala si test - nic, tak tu bulím proč se nám to nedaří ... všichni kolem nás mají prcka a my nic.... ach. :(

alishaa
31. kvě 2016

@santte ahojky, neboj, paty den po ET je jeste strašně brzy, testy bývají pozitivní az 12-14.den, tak neves hlavu. Alespoň víš, ze Pregnyl ti uz vyprchal a případný duch v dalších dnech uz bude jasny 😉 držím palce a pevné nervy! 🙂

santte
3. čer 2016

@alishaa Ahoj díky za podporu, musela jsem si nejak za poslední dny zaměstnat hlavu, ale dneska jsem si udělala test, je to 8 den po ET a vidim ducha, tak jsem zvědavá. Doufám, že utrogestan nebude mít vlyv na mého ducha. 😒 Pořád citim bolesti jako bych to měla hned dostat. Asi s tím zkušenosti nemáš? 🙂

rebb
16. čer 2016

Ten je ale krásnej, Santte! Tak držím palce, ať sílí... Já jsem dnes 5. den po ET, netestuju, to je jasný, že to ještě nemá cenu. Ale hrooozně se pozoruju. Břicho pobolívá, prsa bolí a jsou napnutý... To čekání je hrozný... 😨

santte
17. čer 2016

@rebb Ahoj Rebb, neboj i Ty budeš mít, ještě hezčí! Určitě nemá smysl to testovat 5. den, já jsem to udělala a pak jsem bulela do polštáře. Byla jsem na neschopence a to člověk hodně přemýšlí. Buď v klidu, přečti si knížku a uvidíš dopadne to super 🙂. Já jsem měla všechny příznaky jak popisuješ, ještě mě bolela záda. Večer jsem hodím moje testování, jak čárečka sílila. Ten čekám a to jsou také nervy. Od potvrzení testu a výsledky z krve jsem se měla objednat v iscare za 3 týdny na kontrolu, takže ještě 9 dnů a jdu 27mého. Máš 100% pravdu, čekání je hrozný...

rebb
17. čer 2016

@santte Dík za zprávu. Tak držím všechny palce! Je to jinak fakt děs, příznaky těhu a netěhu jsou prakticky stejné, člověk se nemá čeho chytit... Jen čekat, čekat, čekat... Kolikátý jste měli pokus?

rebb
17. čer 2016

@santte Jinak ještě dnes "supr" noc, bolelo břicho, bolelo v kříži, prsa napnutý a děsně jsem se potila, ale příšerně. Jakože dvakrát jsem se musela jít převlíct. Ufff... Ty hormony mi teda dávají.

santte
28. čer 2016

@rebb Ahoj, po odmlce, byl to náš první pokus, je mi 33 a zatím baby nemáme, takže jsme ve střehu. Včera konečně jsme se dočkali a byla jsem v icsare na kontrolu. Všechno v pořádku, dneska začínám 7 týden, měří 1cm a srdíčko bije. Oba s manželem jsme na monitor jen tak čuměli 😕 . Od minulého týdne mám hnědý výtok, ale prý je to v pohodě. Od té stimulace se mi vytvořili na druhém vaječníku nevím jestli cysty, pořádně se k tomu paní doktorka nevyjadřovala, že to pak se vstřebe, nevím. Ale na obrazovce to vypadalo hodně velké a více.. mám se objednat do 10 dnů ke svému gyn.
Co Ty? jak to jde to čekání? už víš výsledek?

kama2016
1. črc 2016

Ahoj holky,jsem dnes 4.den po ET 5-ti denniho embryjka.Nafoukle bricho,bolesti v krizi a podbřišku jako pri menses.Mela jsem soft protokol,cili tydenni stimulaci Menopurem a Clostylbegyt.

rebb
8. črc 2016

@santte gratuluju a přeju, ať se cysty vstřebají. My jsme dopadli neúspěchem. Dávám si teď pauzu. Když budu mít ještě síly, zkusím po Novém roce ještě jeden pokus.

princezna22
24. bře 2017

Ahoj.holky... Jsem teprve 3 den po Et. 5 ti denní blastocysty a mam v podstate od 1. Dne bolesti v.podbrisku jako.na.menzes.Beru estroferm v davce 2-1-2, Clexane na redeni krve a Crinone (Progesteron) ...ET bylo bez stimulace jen s pripravou sliznice estrofermem ... Muze to byt u Crinone ? To je to same.co utrogestan jen.utrogestan ja spatne snaselaz tak.mi.lekarka napsala tenhle gel ...

ejmicka
13. dub 2017

Ahoj vsem,chci se zeptat musi byt vzdy lehke nebo normalni za spineni aby se embryo chytlo.Nebo to nemusi byt vubec a taky se chytne.Dekuji vam za odpoved😉

gabcat
13. dub 2017

@ejmicka ne, podmínka to není.. někdo nešpiní vůbec a přesto se chytne. Záleží na tom, jak "šikovně" se zavrtá, jestli protne nějakou cévku nebo ne. Já špinila třeba až v době, kdy už embryo bylo chycené.

ejmicka
13. dub 2017

@gabcat dekuji za odpoved.je to uz nase 5 ivf.porad bojujeme.vsichni pisou o spineni a ja nic tak nas to vylekalo.dnes je to 7 den po transferu tak uvidime co bude dal.