5. den po ET příznaky žádné, jste na tom podobně?

sykorka12
25. čer 2012

ahoj holky,jsem dneska 5 den po ET,priznaky zadne,jen trochu tlaci bricho,tak jestli jste na tom nektera podobne 😕

fori
25. čer 2012

@sykorka12 taky jsem 5 den po ET nic necítla... ani 15 den 🙂 . ale od 7 dne po ET jsem měla ducha na testu. přeju at ti to taky vyjde....

silvie13
25. čer 2012

@sykorka12 ahoj, já jsem byla na ET ve čtvrtek a jsem na tom podobně, žádné pocity, ale myslím si, že je to ještě brzy. Kdy budeš testovat?

kikina9
25. čer 2012

@sykorka12 ahoj, 5.den po ET je na příznaky opravdu hodně brzy 🙂 Já měla ducha na testíku 9.den po ET ( embryo po 3-denní kultivaci) 🙂
Držím palce, aby ti to vyšlo 🙂

sykorka12
autor
26. čer 2012

@fori
@kikina9 holky diky,ja vam preji at dojdete do zdarneho konce a v naruci drzite vase vysnene miminko 🙂
@silvie13 ja mam testovat 8 cervence,tak myslim pristi tyden tak od ctvrtka bych to mohla zkusit ale nevim jsem na to srab 🙂

zoditka
26. čer 2012

@sykorka12 Ahojky,
neboj, 5. den po ET je fakt na příznaky brzy 😉 ! Já jsem neměla žádné příznaky ani den před testováním, pamatuju si, jak jsem brečela, že to určitě nevyšlo... a ono to vyšlo a má "to" už pět roků 😀 😉.
Moc moc moc moc moc držím palečky, abys za několik dnů v ruce držela dvoučárkový testík 😉 !!!

sysysy
26. čer 2012

taky jsem neměla žádné příznaky, teda jo, měla jsem všechny příznaky na MS 😉 6 den od ET test bílý jak sníh.... Od 7dne od ET slabounký duch...., 9den od ET zašpinění - to bylo zahnízdění 😵 a pak už bylo vše OK 😵 😵 😵 Držím pěsti, ať to výjde 😎

silvie13
26. čer 2012

@sykorka12 no já jdu na test z krve 4.července, ale asi to nevydržím a budu testovat dřív, uvidíme. Drž se a pevné nervy, ať nám to vyjde 😵 😵

fori
26. čer 2012

@sykorka12 já taky příznaky na ms... taaak šíleně mě bolelo břicho.. už jsem si říkala že je to v pr...... (to už jsem měla pozitiví test) pak jsem přes noc malinko zašpinila... ráno jsem se hroutila.. celý den byla jak opařená a chtělo se mi brečet... pořád jsem chodila na wc se kontrolovat , jestli jsem to už jako dostala..... a já to nedostala do dneška... 🙂 🙂 ale to břicho mě tak bolelo aspon měsíc.... ti je po tý stimulaci... a je to normální.. moc ti přeju aby jsi našla //.... 🙂

martina_81
29. čer 2012

@fori ahoooj, mám to úplně stejně jako Ty. Dneska jsem 9. den po ET a v noci jsem začla špinit. 😒 Ale podle bolestí břicha si říkám, že se mi dřív rozjede ms, než že by to byla zahnízdění a jsem z toho dost špatná. 😒 Tne test sis dělala v ten den? Bojím se a říkám si,že vydržím do zítřka,jestli přijde ms nebo ne..... A doufám,že budu mít takový štěstí jako Ty. 😉

silvie13
29. čer 2012

@martina_81 ahojky, já jsem dnes 8.den po ET a taky spíš pocity na MS než těhu. Občas mě pobolívá břicho, tak uvidíme, myslím si , že víkend rozhodne. ☹ ☹ ☹

martina_81
29. čer 2012

@silvie13 já chtěla testovat v neděli, pak jsem to přesunula už na sobotu a teď jsem rozhodnutá, že pokud se mi nerozjede ms, tak to zítra zkusím. Bolesti jsem měla i předtím, teď byl pár dní klid a začlo to až s tím špiněním, tak uvidíme. 😒

betuse
29. čer 2012

.....taky jsem žádné příznaky neměla , ale vůbec žádné a to ještě několik měsíců ...a to se zavrtali dvě 🙂 😉 Ale byla jsem z toho pěkně nervózní to jo.....

silvie13
29. čer 2012

@martina_81 tak ti budu držet palečky ať je to tam 😵 😵 a dej vědět

martina_81
29. čer 2012

@silvie13 Též Ti držím palce, ať se zadaří. 😉 určitě dám zítra vědět, jak jsem dopadla,neboj.

fori
29. čer 2012

@martina_81 já si dělala test už 7 den večer po ET. jukni do mého alba... mám tam, vše..... tak držím palce 🙂

martina_81
29. čer 2012

@fori díky, zdá se, že špinění přestalo, tak uvidíme zítra, když nebudu krvácet, tak zkusím testovat. 😉 Jen ty bolesti břicha mě dost znervózňují. 😒

martina_81
29. čer 2012

@fori máš moc krásný fotky a krásný bříško. 😉 Tak snad tam zítra budu mít taky takový nádherný čárky. 😀

fori
29. čer 2012

@martina_81 mě hrozně bolelo břicho... teoreticky je období kdy by jsi to měla dostat ne?? navíc jsi po punkci.... já měla bolesti jako na ms ještě měsíc.... to bude dobrý.... ale pokud jsi zítra 10 den po ET tak by jsi tam měla mít //. bereš Utrogestan??

martina_81
29. čer 2012

@fori jo, beru Utrogestan, 3x2. No já jsem celou noc nespala, jak jsem z toho byla špatná. 😒 sice ms mám vždycky tím stylem, že mě večer začně bolet břicho a pak ráno se to rozjede, žádný špinění nebo tak ale stejně, po těch prášcích člověk neví, co se bude dít. a když jsem zjistila, že špiním a do toho mě bolí břicho jak na ms, tak bylo po spaní. Teď je to chvilkama dobrý a chvilkama mě chytají křeče. No tak uvidíme zítra.

fori
29. čer 2012

@martina_81 já měla to samé.... přesně vím jak ti je.... a těhu příznaky nebudeš mít jestě hodně dlouho.... já je měla až kolem 8-9tt. tak moc moc držím palce 🙂 🙂

martina_81
29. čer 2012

@fori ani nevíš, jak mě uklidnilo právě to, že jsi to měla to samé. 😉 Proto tak nějak doufám,že se taky zadaří. 🙂 tobě se zadařilo na 1. pokus?

fori
29. čer 2012

@martina_81 jo jo na na první pokus.... já chtěla testovat 8 den ráno (čtvrtek) ... a najednou... byla ještě středa večer... si říkám já už to nevydržím.... ted a nebo nikdy.... vzala jsem si test a šla jsem .... bylo to hroznýýý, ten pocit... budou tam // , nebudou tam //. a vykoukla na mě slabá čárečka.... ale fakt jsem tomu nevěřila , že zrovna mě se to může povéct na 1 pokus... a ani nemáme nic zamraženýho... měli 8 embrií, a zbylo nám jen 1.... 🙂

martina_81
29. čer 2012

@fori joo,mám úplně stejný pocity, taky jsem měla odpoledne co dělat, abych to nešla zkusit. 😉 Do rána už snad nějak vydržím. Jak to,že vám z 8 embryí zbylo jen 1? My máme ještě 7 zamražených.

fori
29. čer 2012

@martina_81 no nám se přestaly prostě vyvíjet... bud ráda že máte ještě 7. kdyby vám to ted náhodou nevyšlo, tak nevěš hlavu.... máte jich stále 7!!!!!! to my máme h.... 🙂 tak ráno ..... to jsem fakt zvědavá.... 🙂

martina_81
29. čer 2012

@fori no z těch našich byla embryoložka totálně vedle, každej den se rozplývala, jakou jí dělají radost a jak jsou suproví. 😀 Měla jsem 12 vajíček, z toho 11 zralých a krásně se jich oplodnilo 9, což jsme vůbec nečekali, celou stimulaci to vypadalo, že jich bude maximálně 6. Tak ráno písnu, jak to vypadá, drž mi palce. 😉

fori
29. čer 2012

@martina_81 jasně držím... ráno se hned podívám....a hlavu vzhůru .... moc moc držím palce 🙂 🙂

sykorka12
autor
30. čer 2012

@martina_81 ahoj,tak jak si dopadla s testem,my jsme na tom stejne taky jsem dneska 10 den po ET,taky jsem byla uz hrozne nervozni a mela pocit ze tu nejistotu uz nevydrzim,dneska jsem si ho udelala a jsou tam //,je teda jeste slaba,tak uvidime jestli bude silit,zatim se jeste moc neraduju.Pred rokem z ketu tam carka taky byla a pak uz ne ale to jsem si pichala pregnyl a ten to ovlivnuje,ted nic takovyho nemam,moooooc ti preju at tam taky najdes // 🙂

sykorka12
autor
30. čer 2012

@silvie13 neboj urcite to dobre dopadne,nemusi to znamenat nic spatneho,kez by nam to vsem vyslo 😲

sykorka12
autor
30. čer 2012

holky my jsme vcera grilovali ja se zase nazr...a ted je mi furt tezko nemuzu spat a pali me zaha a uz to nechci dlouho zase videt 😠

sykorka12
autor
30. čer 2012

@fori ahoj tak jeste necelou polovinu a pochovas si mimi vid,kolik jste si nechali zavadet bobisku,my dve,blastocystu a moruli 5 den kultivace,docela by me zajimalo jakou sanci tyto stadia maji,dr. rikal ze ta morulka je na transfer 5 den uz pomala,nejdriv jsme chteli jen jedno,pak nas dr. presvedcil ze u dvou je vetsi sance takze zavede horsi a lepsi a ze se uvidi,tak jsem zvedava jak to dopadne 😕 dvojcatka by mi nevadila ale bojim se ze je zase nedonosim,minule jsme o ne prisli v 24 tydnu,a u jednoho je zase sance na otehotneni minimalni tak uvidime,je to velmi tezke rozhodovani,ale vy mi tady holky urcite rozumite ze jo 😔