5. den po ET příznaky žádné, jste na tom podobně?

sykorka12
25. čer 2012

ahoj holky,jsem dneska 5 den po ET,priznaky zadne,jen trochu tlaci bricho,tak jestli jste na tom nektera podobne 😕

fori
30. čer 2012

@sykorka12 jak přšli ve 24tt?? no to je hroznýýýý.... to to by mi jeblo... pardon 🙂 a co se stalo?? no já si nechala zavest jen jedno... stejně jsme už víc neměli. a morulka je 5 den pomalá... morulka má být 4 denní, a tu jsme měli my. a ta blastocysta je kvalitní 5 denní embryo... tak ti taky držím place.

fori
30. čer 2012

@sykorka12 jeee ted čtu nahoře že máš //, tak moc gratuluji.... to je super....

sykorka12
autor
30. čer 2012

@fori diky,no kez by to vyslo,taky jsem si to myslela s tou morulkou a tak nejak potaji doufala ze by ta blastocysta mohla vyjit,u tech dvojcat jsem dostala bohuzel infekci dostala se az k plodům a vyvolalo mi to porod,do dneska nevim proc se to stalo myslim ze ani dr to nevi proc se tak deje,ze pry se to nekdy stane,byly to holcicky,na druhou stranu si myslim ze to moje telo neudrzelo,lecim se s vysokym tlakem a dvojcatka je na me asi moc ☹ dnes je to 2 roky trochu to prebolelo ale to vis ze clovek nezapomene nikdy,tady moje sousedka cekala dite se mnou a ted ma krasnou rocni holcicku a nejednou me pichne u srdce kdyz ji vidim a rikam si ze uz jsme mohli mit taky takove,ale neda se nic delat,zivot jde dal,ted verim ze bude lip 🙂

martina_81
30. čer 2012

@sykorka12
@fori tak u mě se zázrak nekoná, rozjela se mi ms. ☹ Nevíte, za jak dlouho můžem jít na KET?

fori
30. čer 2012

@martina_81 jee tomě mrzí... já bych hned zavolala do caru.. já myslím že můžeš jít hned.. jedna holčina odsud chodila na KETY každý měsíc... a povedlo se... hlavně že máte mrazáčky.... nebud z toho smutná...

fori
30. čer 2012

@sykorka12 no to je hrozný.... ale ted se to určo povede.. já jsem si nikdy nechtěla dát 2 embrya.. je to vetší riziko... hele a může se tě zeptat... ty jsi ty dvojčata musela prostě normálně porodit?? nebo ti je nějak v narkoze odebtali??

martina_81
30. čer 2012

@fori já si tam zavolám v pondělí, ve středu mám jít na krev, tak bych se zkusila domluvit s doktorem. spíš jsem zklamaná, že ještě včera jsem tak nějak doufala. 😒

sykorka12
autor
30. čer 2012

@martina_81 moc moc me to mrzi,taky myslim ze muzes jit hnedka dalsi cyklus,urcite se to povede,nezoufej,podivej co vsechno mam ja za sebou,ale vim naprosto presne jak ti asi ted je,neboj bude lip,musi!!!

sykorka12
autor
30. čer 2012

@fori prvni jsem normalne porodila a to druhy bylo moc vysoko,tak mi museli dat narkozu a pry mi pak lehli na bricho a vytlacili ho sami,jeste ze jsem o tom nevedela,dr nechtel jit do cisare,ze je to zbytecny a ted jsem za to rada,nonjsem zvedava jak to ted vsechno dopadne,doufam ze dobre

fori
30. čer 2012

@martina_81 to je jasný.. člověk doufá do poslední chvilky..... ale říkám... hlavně že máš plno pokusů jít na KET a to je ted důležité.... málokomu se povede na první pokus... já tomu vůbec nevěřila... a nakonec se nám teda povedlo.... ale nesmutni..... 🙂

fori
30. čer 2012

@sykorka12 tak to je síla, ale ted to dopadne dobře.... budeš ted testovat každý den? nebo půjdeš někam na krev??

martina_81
30. čer 2012

@sykorka12 @fori díky za podporu. Já mám jen pocit, že jsem zklamala všechny okolo, co s tím prostě počítali. Taky se uklidňuju tím,že jich máme ještě 7,tak snad z toho něco bude. Jen mi vadí zase to další čekání a nejistota. a teď jsem pro to udělala maximum a nezadařilo se,tak co mám udělat příště? 😒 Hnedka další cyklus myslíte asi v srpnu,že? Tenhle by to bylo asi narychlo a brzo. Štve mě to kvůili neschopence, že zas půjdu do práce a za měsíc zase zpátky na PN, to bude mít šéfová radost. ☹
@sykorka12 Ty sis toho teda taky zažila. ☹ ☹

fori
30. čer 2012

@martina_81 já na neschopence teda hned nebyla.. tak taky nechod.. já myslím, že to tomu extra nepomůže... šla jsem na neschopenku až v 7 tt. jinak pro to extra přece ty nic udělat nemůžeš... nedávej si to za vinu.... fakt. jdi do práce... domluv si další KET a až budeš mít potvrzené těhu tak zůstan doma. A nebo děláš nějákou těžkou práci?? že chceš být doma hned?? já po ET teda polehávala , ale mě pořád prostě bolelo břicho... byla jsem hrozně nafouklá.. ale do práce jsem chodila....a hned jak mi potvrdili srdíčko, jsem byla doma

martina_81
30. čer 2012

@fori dělám 12ky v nepřetržitým provozu, takže do práce bych určitě nešla. 😒 Teď jsem byla doma už od stimulky,abych byla v klidu, dr. říkal,že by to bylo nejlepší.

fori
30. čer 2012

@martina_81 tak to jo.... já dělám v kanclu tak jsem chodila víš... možná půjdeš na KET už ted v červenci...... kam chodíš do caru?

martina_81
30. čer 2012

@fori do Sanusu do Pardubic. No bylo by to asi hodně narychlo,ne? Myslíš,že by mě nechali už teď v červenci? Myslela jsem,že chtějí mezi tím třeba nějakou dobu pauzu.

fori
30. čer 2012

@martina_81 tohle přesně nevím.. ale jedna holka tu chodila na KEY každý měsíc... snad jednou nebo 2x šla ob měsíc.. uvidíš co ti řeknou v caru.. taky záleží jak budeš mít sliznici atd.

martina_81
30. čer 2012

@fori no jo., zkusím tam v pondělí zavolat a domluvím se.

fori
30. čer 2012

@martina_81 jasně , tak dej pak vedět jak jsi dopadla ju. 🙂

martina_81
30. čer 2012

@fori dobře, snad nezapomenu. 😉

sykorka12
autor
30. čer 2012

@martina_81 myslim ze neni problem jit na ket hned v cervenci,neni uz zadna stimulace,nehuntujes si telo jako pri ivf,kdybys chtela znovu na ivf tak chteji 3mesice pockat,takhle si myslim ze to je jedno,jsem presne v tvy situaci,mam neschopenku a kdyby nevyslo ted ivf tak pujdu hned do ketu

martina_81
30. čer 2012

@sykorka12 myslíš,že by proti tomu v caru nic neměli? přijde mi to moc narychlo, dneska vlastně začínám cyklus,tak nevím. No uvidíme,co mi řeknou ve středu. Jinak jsem úplně přehlídla,že tobě se zadařilo a máš //. 😉 Tak snad Ti to teď vyjde a všechno bude v pořádku. 🙂

sykorka12
autor
30. čer 2012

@martina_81 uvidime ale zatim moc nejasam 😲

martina_81
30. čer 2012

@sykorka12 to chápu, ale určitě to bude v poho. 🙂

silvie13
30. čer 2012

@martina_81 to je mi moc líto, že to nevyšlo 😔 😔 , ale máš spoustu mrazáčků a šanci velikou, určitě bych do toho šla co nejdřív. Tělíčko je už trochu nachystané a tak se zadaří. 😵 😵
Jinak já jsem dnes nevydržela a udělala test, jsem 9.den po ET a test je naprosto bílý, jak padlý sníh ☹ ☹ . Pomalu už přestávám věřit a připravuji se, že přijde ms. Byl to náš poslední 4.pokus IVF , dál už nic.

martina_81
30. čer 2012

@silvie13 díky za podporu, mrazáčci mě trochu uklidňují? 4.pokus? ☹ Tak to je taky děs.Třeba je ještě brzo, já doufala do poslední chvíle. Nemáte nic zamraženýho?

silvie13
30. čer 2012

@martina_81 bohužel nemáme zamraženo nic ☹ . Já měla minimální stimulaci, nicméně nakonec asi 55 dávek Menopuru a Clostyl a narostly mi 2 vajíčka, obě nám oplodnili pomocí ICSI a obě zavedli. Uvidíme, jak to dopadne.

martina_81
30. čer 2012

@silvie13 tak snad to dopadne. co máte za problém,že se tak nedaří? ☹

silvie13
30. čer 2012

@martina_81 v podstatě nic moc-manžel lehce horší spermio a já vzhledem k věku mi naroste míň vajíček ☹
jinak syna máme po 8 letech manželství a dvou neúspěšných IVF a 1.IUI nám vyšla 😵 od té doby absolutně nic. Mám za sebou asi 8 IUI, další 2 IVF a 6x laparoskopie většinou endomerioza a cysty ☹

martina_81
30. čer 2012

@silvie13 tak to je šílený,taky sis zažila,co? ☹ Já si vždycky říkám,jestli na tolik snažení (když na to dojde) budu mít energii a nervy (kromě peněz, to je asi nejhorší), ale když pak člověku nic jinýho nezbývá, tak co má dělat,že? ☹