8. den po Ket sněhobílo. Může se to ještě změnit?

sadovka
21. lis 2020

Ahoj holky, dnes jsem 8.den po Ket 5 denní HB a na testu snehobilo. Myslíte, že se to může jeste změnit? Já vím, ještě mám týden, ale nechci se trápit falešnou nadějí

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
27. únor 2021

@kelerub moc děkuji 🙏🙏 jste moc hodne holky, tak přející❤️ no já mám testovat až 5.3,tak asi tak nějak se objednám i na krev😊

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
27. únor 2021

@kelerub jsi úžasná ❤️ víc takových lidí ❤️ určitě dám vědět😊 všechny ženy se opatrujte, v této podivné době 😔

sadovka
autor
2. bře 2021

@kelerub tak jen takový info, myslím, že je po všem 😔 mě přestalo bolet břicho a čárka nesili 😪

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
2. bře 2021

@kelerub jak říkáš... Jsem taky realista 😔

lucca231
2. bře 2021

Ahoj holky, jsem tu nova. Chci se Vas zeptat, jake mate zkusennosti s ovitrelle a jak dlouho Vam delala ducha? Mam za sebou uz 2 ivf, z 1 ivf mam dceru (chytla se jako posledni mrazacek). Ted mam za sebou 1x et, a po 2 ket. Po ketu jsem 4 den. Injekce byla pred 9 dny a dnes ze zvedavosti jsem zkousela test, zda stale ovitrelle mam v tele. Ducha tam mam, takze to zatim svadim na injekci. Zajimaji me Vase zkusennosti. Diky

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
11. bře 2021

@kelerub ahojky, no, nedopadla... 😔 Snad někdy příště

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
12. bře 2021

@kelerub moc děkuji, jsi hodná❤️ no a co u tebe, jak se daří?

kelerub
Autor odpověď smazal
Zobraz
sadovka
autor
14. bře 2021

@kelerub tak to jsi mě tedka pobavila 😂 jinak ano, máš pamatovaka jako hrom😁takže to nebude s tebou tak strašný 🤪máme 2 mrazáčky, teďka v úterý jdu na imunologii a když to dopadne v pohodě, tak jdeme hned zkoušet, ještě to chci co nejrychleji hecnout, dokud mám chuť a víru 🙏