9. den po embryotransferu s PK. Můžeme si vyměnit pocity

stoupicka9
13. pro 2011

Ahoj všem, jmenuji se Pavlína a je mi 30let. Přišla jsem si s Vámi pokecat neboť jsem po IVF a čekám jak dopadnou testy a je to neskutečně dlouhé. Jestli jste tu taky někdo kdo je 9 den po et s PK tak si můžem vyměnit klidně názory a pocity. Tak brzy snad ahoj

xyrina
1. dub 2016

@pozi Je mi dobře. Nic mě nebolí, nespinim, mam zvýšenou teplotu 37 myslím z Utrogestanu. Až mě napadá, jestli ty léky vůbec účinkují. No snad je to dobré. Má to jednu velkou výhodu, výborné spím. Dokonce se mi zlepšila i moje většinou suchá pokožka, asi proto že jim vitamíny Femibion 1. Kdyby ještě vyšel pozitivně krevní test, byla bych stastna. Ale jestli to nevyjde, okamžitě nabehnu do posilovny, abych shodila to bříško, které mi tím odpocivanim a chuti k jídlu docela narostlo. Jak se cítíš ty?

pozi
1. dub 2016

@xyrina mě právě taky nic dohromady není až na to,že poslední 2 dny jím a jím,i když jsem doma už skoro měsíc,tak teď mě přepadávají záchvaty hladu,občas se mi zamotá hlava ale jinak nic,bylo by fajn,aby vyšel test,já zkusím v pondělí,krev mám mít až ve čtvrtek.Ty nebudeš doma testovat?

blanch2014
1. dub 2016

@xyrina no zatím fajn, trochu se mi motá hlava spíš takové zvratě a pak me poboliva sem tam břicho jako před MS tak snad to nevadí. Ja mam 5.4. Ultrazvuk kvůli zvetsenym vaječníkům (mela jsem OHSS) a test krve až 12.4. Toho se snad nedočkám :(

xyrina
1. dub 2016

@pozi Raději ne. Včera jsem se dívala na nějaké grafy tehotenskych křivek po IVF a taky biochemickych těhotenství na Fertility.com. Z nich jsem vydedukovala, že jediný relevantní údaj o těhotenství je HCG v krvi ten 14 den na kontrole. Tak se nechci nervovat dopředu. Pro mě bude až po krvi buď radost nebo smutek. Nechtěla bych zbytečné těšeni. Ale zároveň držím palce všem statecnym, které testují dřív 🙂 Víc se pak těším na ten svůj test, ať bude jakykoli.

pozi
1. dub 2016

@xyrina no já jsem posledně už od 7. dne testovala a pořád bílo,až jsem měla mžitky před očima,jak jsem chtěla vidět ducha,nedopadlo to a zbytečně jsem z toho byla dlouho přepadlá,tak teď si říkám,že bych mohla vydržet aspoň do pondělí,v CARU mi dali test,abych 14 dní potom otestovala a stejně na krev musím,ať to bude nebo ne,je fakt,že krev je nejjistější

xyrina
1. dub 2016

@pozi Víkend uteče jako voda 🙂

xyrina
3. dub 2016

Holky pomoc. 🙂 Byla jsem rozhodnuta test nedělat a počkat na krev, včera jsem ale začala blbnout, že už chci vědět na čem jsem, ale pak to přešlo. Hlavně manžel byl proti, abych testovala. Ale dnes už hodinu mi chodí s testem okolo, abych si ho udělala ☹ . A to jsem si myslela, že blbnu z hormonů. Z čeho asi blbne on? 🙂

blanch2014
4. dub 2016

Ahoj holky. Jsem 6 den po ET s 5 denní PK a dnes jsem začala špinit :( je to moje první IVF tak nevím jestli je to normální. Díky za připadné rady.

tehulka1167
4. dub 2016

@xyrina Těší se 😀

tehulka1167
4. dub 2016

@blanch2014 Vypadá to na uhnizdování i doba by odpovídala 🙂

tehulka1167
4. dub 2016

@xyrina Máš pravdu, sama jsem měla dvě biochemka, takže to sklamání pak nemusím,ani popisovat. Ale stejně vždycky nevydržím netestovat. 😠

xyrina
4. dub 2016

@tehulka1167 Dnes jsem testovala a test negativní. Zazrak se nekoná. ☹

tehulka1167
4. dub 2016

@xyrina Kolikátý jsi den, Já jsem ted měsíc po 2 IVF to nedopadlo,tak jsem chtěla jít hned do Ketu jenže jsem byla na ultrazvuku 12 DC a ovulace proběhla dřív tak jsem v pátek byla pěkně nasraná. No kdo si počká ten se dočká 🙂

xyrina
4. dub 2016

@tehulka1167 Dnes 12 den po ET - 3denni embryo. První a poslední IVF. Měla jsem jen jedno vajicko.

tehulka1167
4. dub 2016

@xyrina a co zkusit darovaný vajíčko nebo embryjko ?

blanch2014
4. dub 2016

@tehulka1167 díky, docela jsem se uklidnila 🙂

xyrina
4. dub 2016

@tehulka1167 Já nejsem proti, ale můj manžel nechce. Třeba změní názor časem. On stále doufá, že ta krev bude pozitivni.

tehulka1167
4. dub 2016

@xyrina Já myslím,že ty máš trošku ještě čas. Když zavádějí blastocysty tedy pětidenní tak se zahnizdují za 1 az 2 dny a u toho tvýho 3 az 4 dny po transferu. Takhle nám to říkal doktor v Pronatalu.

xyrina
4. dub 2016

@tehulka1167 Měla jsem s tím testem vydržet až na ten krevní test. Ani jsem netušila, jak moc mě dnešní testování zraní. A to jsem si myslela, jak se zvládám. Kéž by měl ten doktor pravdu. Děkuji moc za podporu.

tehulka1167
4. dub 2016

@xyrina Musíme bojovat a věřit a já vím,že se dočkám,ale všechno má svůj čas 🙂

pozi
4. dub 2016

@xyrina já jsem si to taky tak pěkně naplánovala,jak prostě když tam nic nebude,tak to přejdu a půjdem do toho znova,i kdyby mi mělo zbýt právě to jedno,ale celkem mě to dostalo,máme sice jednoho sněhuláka,ale moc tomu nevěřím,zadařil se nám náhodou,z 1. IVF nám nezbyl ani jeden.Mám sice ještě pocit,že by to mohlo vyjít,ale u mě 5-denní blastocysta by mohla už ukázat aspoň dušíka ☹ A doktor povídal co?

xyrina
4. dub 2016

@pozi Doktor? Zakázal mi dělat testy dřív než přijedu na krev. Raději mu to ani neřeknu. Jen nevím, jestli se tam nerozbrecim. Snad se do středy posbiram. Díky těm hormonum mám ale skvělou pleť i vlasy, tak jsem zato ráda. Třeba je to nějaké znamení, že naděje je pořád 🙂.

pozi
4. dub 2016

@xyrina no mě taky řekli test až za 14 dní,jeden mi dali,ale myslím,že už by mělo de facto se něco objevit,mě se teda rozjela pomalu puberta,na obličeji 4 pořádný pupeny,vlasy mastnější,takže já nemůžu říct,že se u mě něco zlepšilo ☹

xyrina
4. dub 2016

@tehulka1167 Hlavně co se má stát, to se stane. Je dobře, že máš plán. A mrazáčka. Určitě se dočkáš. Držím Ti palce.

blanch2014
7. dub 2016

Dneska jsem 9 den po ET a začala jsem slaboulince krvácet (fakt malinko). Je to normální?

tehulka1167
7. dub 2016

@blanch2014 normální úplně ne,ale stává se to. 😉

blanch2014
7. dub 2016

@tehulka1167 no uvidíme, v utery jdu na krev :( raději ani nebudu dělat test doma.

tehulka1167
7. dub 2016

@blanch2014 Klidně to mohl být následek po uchycení prcka 🙂 kdo ví....to se stává.

blanch2014
7. dub 2016

Díky 🙂 dam vědět v utery jak jsme dopadli.

tehulka1167
7. dub 2016

@blanch2014 Jsi dobrá,že to vydržíš. Já testovala jako magor. 😀