9. den po embryotransferu s PK. Můžeme si vyměnit pocity

stoupicka9
13. pro 2011

Ahoj všem, jmenuji se Pavlína a je mi 30let. Přišla jsem si s Vámi pokecat neboť jsem po IVF a čekám jak dopadnou testy a je to neskutečně dlouhé. Jestli jste tu taky někdo kdo je 9 den po et s PK tak si můžem vyměnit klidně názory a pocity. Tak brzy snad ahoj

marinka
13. pro 2011

9 den po ET jsem měla před skoro pěti lety slabě pozitivní testík, ze kterého je dnes už velká čtyřletá slečna 😵 Tak držím moc palce, ať to u tebe dopadne taky tak 🙂 🙂

stoupicka9
autor
13. pro 2011

Ahoj, já dneska testila a byl sněhové bílý, ale v neděli jsem tam měla ducha tak si myslím, že už je to ztracený ☹ že to asi vzdalo.

marinka
13. pro 2011

@stoupicka9 A jak citlivý test jsi měla? Jestli 25, tak ještě nic ztraceno být nemusí,já jsem ten 9 den po ET měla jen opravdu slaboučkou čárku a měla jsem PK 3 dny. V tu neděli to ještě mohl být zbytek pregnylu..

stoupicka9
autor
13. pro 2011

mamtest 10. měli jsme 4denní kultivaci. Co jsem četla tak by to už mělo být alespoň slaboulinkatý vidět.
😖

evaprochy
11. bře 2012

Ahoj narazila jsem na tento odkaz, který je hodně podobný mé situaci a tak jsem se tě chtěla zeptat jak si dopadla. Já jsem dnes 9 den po ET a zatím nic. Zavedli mi 2 embrya po 3 dnech a tak stále doufám že se ta druhá čárka ukáže. Mám občasné bolení v podbřišku jako před Ms a občas to zabolí více ted se to zase trochu srovnalo. Špinění jsem vůbec neměla a nemám zatím tak doufám že se ta potvora nedostaví. Včera jsem měla pocit jako bych měla malého ducha viděla ho i kamarádka, ale večer když jsem se na to podívala tak tam nic nebylo, to nechápu. ☹ stále doufám říkám si do těch 14dní po et budu v klidu pak už nevím 😔 díky a doufám že nevadí že jsem sem napsala Eva

marketkaa1989
8. srp 2013

ahoj vsem dneska sem 9 den po transferu jedno embrijka....rano jsem si udelala test protoze uz sem to nemohla vydrzet a je tam jedna uplne silna carka a ta druha je tam opravdu jen slaboulinkate videt...myslite ze jsem tehotna?nemohlo se to tam ukazat kvuli tomu ze beru ultrogestan?ta druha carecka byla opravdu slaboulinkata dekuji vsem za odpovedi

ivarei
8. srp 2013

@marketkaa1989 Gratuluju ;). Utrogestan pozitivní test nedělá a pregnyl v krvi vydrží max. 5 dní ;)

marketkaa1989
9. srp 2013

jee tak myslite ze jsem tehule?aji kdyz tam byla ta carecka uplne slaba?asi jeste neni tak vysoky hormon hcg ze?boze jsem napnuta uz jak trenky chystam si udelat testik zitra rano tak snad uz tam budou plne viditelne //
@ivarei
@ivarei

marketkaa1989
9. srp 2013

@ivarei jee tak myslite ze jsem tehule?aji kdyz tam byla ta carecka uplne slaba?asi jeste neni tak vysoky hormon hcg ze?boze jsem napnuta uz jak trenky chystam si udelat testik zitra rano tak snad uz tam budou plne viditelne //

sasanka033
9. srp 2013

@marketkaa1989 ahoj, necekej tam zejtra zadny dalnice, nebudou to jeste plnohodnotny carky, to jeste bude chvili trvat.. abys nebyla zklamana...jinak gratuluju.

marketkaa1989
9. srp 2013

@sasanka033 ale neco by tam uz byt melo prece ne?dneska je to uz 10 den a zitra uz to bude 11 den tak by se to tam uz mohlo ukazat lip prece...achjo je to hrozny to cekani a ta nejistota

sasanka033
9. srp 2013

@marketkaa1989 no neco jo🙂 ale ne o moc vic nez vcera🙂 jednak hcg stoupa vyrazneji jen jednou za dva dny a pak, je to proste brzy🙂 ale neblazni, vzdyt uz ted jsi tehu🙂

marketkaa1989
9. srp 2013

to prave nevim jestli jsem tehu nebo nejsem pac ta carka byla vazne slaba tak mam strach...ale dekuji za odpovedi a uklidnovani 🙂 moc my to pomaha

sasanka033
12. srp 2013

@marketkaa1989 ahoj, tak jak to s tebou vypada?🙂

naibaf
12. srp 2013

Ahoj, já jsem dnes teprve 6. den po ET s 5.denní PK a čekání je opravdu nesnesitelné.

cracky
12. srp 2013

@ivarei to neni pravda, ja mela slabou carku po pregnylu jeste asi 2 tydny po aplikaci 😉

ivarei
12. srp 2013

@cracky To je možný, doktoři v Iscare tvrdí, že je to max. 5 dní a u mě to teda vždy odpovídalo ;) http://www.iscare.cz/ivf-poradna.html?show_page=13

cracky
12. srp 2013

@ivarei no ja sem ho mela dvakrat a vzdycky skoro po tech 2 tydnech tam duch jeste byl 🙂 kazdemu se asi odbourava jinak rychle 😉 ale co doktor to nazor, moji kamosce ted jeden doktor rekl, ze pregnyl vubec vliv na tehotensky test nema 😀 😀 😀

marketkaa1989
13. srp 2013

@sasanka033 ahoj 🙂 no vcera sem byla na krevnich testech a byli pozitivni 🙂 takze paraaada 🙂 byli sme s pritelem moc stastni!!!! ale tedka me zajima doktor rekl ze je tam 400 jednotek v krvi je to dobry?neni to malo?jako zavedene mam jen jedno embrijo tak doufam ze je to dobra hodnota

sasanka033
13. srp 2013

@marketkaa1989 aaaa, tak gratuluju, mame tu dalsi tehuli 😀 s tema hodnotama je to urcite tak akorat, to se neboj🙂 jsou tam pomerne velky rozptyly na tom zacatku. tak parada🙂

supermarket1976
16. srp 2013

Uf uf, já jsem dneska taky devátý den po ET. Kultivace byla jen dvoudenní, transferovali 4 buněčné embryo. Ráno test a na něm nic... Neztrácím ale naději, nějak to nejde 🙂.

supermarket1976
16. srp 2013

@naibaf Tak jak to zvládáš?

naibaf
19. srp 2013

@supermarket1976
Ahoj.. tak u mě bohužel první pokus nedopadl dobře. 7 den po ET jsem začala krvácet a 10.den byl negativní test z krve. Takže čekání celou dobu v nervech a pak studená sprcha a pláč ☹

vampiras
4. únor 2016

Ahoj holky, jsem 9 den po ET s PK. Dneska jsem si dělala testík a je tam pididušík.Ae zarážímě,že jsem nikterak nekrvácela-nešpinila. Jen takový tmavší výtok,ale ne hnědý... Tak si říkám zda to není špatně..Jinak Pregnyl jsem neměla

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.

blanch2014
1. dub 2016

Ahoj Sistr, tak jak to dopadlo? Já jsem 3 den po ET s pk a taky picham Fraxiparin, beru Utrogestan a dostinex mam ještě na 3 dny. Bojim se aby toho nebylo moc :( snad se vam za dařilo 🙂

blanch2014
1. dub 2016

@sistr Ahoj Sistr, tak jak to dopadlo? Já jsem 3 den po ET s pk a taky picham Fraxiparin, beru Utrogestan a dostinex mam ještě na 3 dny. Bojim se aby toho nebylo moc :( snad se vam za dařilo emoticon

xyrina
1. dub 2016

@blanch2014 Zdravím, držím Ti palce. Ja jsem dnes 9 den po ET, beru 3+1+3 Utrogestan, pak 1 Prednison, 1 Vasopyrin. Odběr krve 6.4. Tak můžeme chvíli čekat spolu 🙂.

pozi
1. dub 2016

ahojte,já jsem 8.den,zatím jsem netestovala,mám strach,že to neklaplo a beru Utrogestan 2x2,Prednison a píchám Clexane,odběr mám 7.4.,tak doufám,že @xyrina bude mít HCG krásné a já pak také 🙂

pozi
1. dub 2016

@xyrina a jak je?