9. den po KET nemám vůbec žádné příznaky

marion14
28. zář 2012

Ahoj holky, dnes jsem 9. den po KET dvou pětidenních blastocyst (prý výborné kvality) a nepozoruju na sobě žádné příznaky.☹ Všude čtu, jak maminky po úspěšném transferu začalo bolet břicho, prsa, jak byly unavené, špinily... A já nic.☹ Samozřejmě jsem to nevydržela a testla a bohužel jen jedna čárka.☹ Měly jste to některá podobně a přesto se zadařilo? Potřebuju nějak povzbudit - kdo to zažil, pochopí.🙂 Taky by mě zajímalo, jestli se ms může dostavit i přes užívání Utrogestanu a Estrofemu? Předem dík za vaše odpovědi!

vera_vila
28. zář 2012

@marion14 holky, proč pořád všechny řešíte nějaké příznaky? Jsou desítky ženských, které vůbec nepoznají, že jsou těhotné... Já taky nic necítila ani nevnímala, špatně mi nebylo, prsa ani břicho mě nebolely, přesto jsem těhu a teprve teď si užívám krásné pálení žáhy, bolesti kloubů a zad... přestaň se pozorovat a kašli na nějaké příznaky... největší spolehlivost má testík... mrzí mě, jestli je negativní, ale třeba je ještě brzy... přeji, ať se brzy miminka dočkáte... Na příznaky se neupínej, věř radši testům a své intuici... Miminko si k vám cestu určitě najde... Když ne teď, tak příště... i když je mi jasné, že to není lehké... užila jsem si to u prvního dítěte, takové nervy s tím, jestli se podařilo nebo ne (měla jsem IUI), ale chce to víru a sílu...

modena11
7. říj 2012

MARION,svatá pravda já je taky řešila a jednou sem je fakt úplně řešit přestala a ono to vyšlo!!!Hlavu vzhůru a nechat to fakt úúplně volně,zkus to 🙂

jika10
7. říj 2012

@marion14 Ja kdyz by\la po prvnim pokusu, tak jsem snad mela vsechny priznaky tehu a stejne z toho nic nebylo. Kdyz jsem byla po KETu, priznaky jsem neresila, premyslela nad tim co zmenit, zda si poridit pejska a ono se zadarilo. Navic jak uz se pise vyse je spousta holek, ktere nema ani jeden priznak a jsou tehu. Jo a ja treba pres zavadeni utrogestanu pri prvnim neuspechu MS dostala normalne v terminu. Drzim palce, at Vam to co nejdrive vyjde a tesis se z briska a miminka 😉

len089
13. říj 2012

Ahoj Marion, omlouvám se za zvědavost - jak to dopadlo?

marion14
autor
5. kvě 2015

@len089 Ahoj, objevila jsem tvou otázku až teď, tak po dvou a půl letech odpovídám - tenkrát to nedopadlo, pak ještě osmkrát ne (dvakrát jsem potratila), ale teď jsem ve 33.týdnu. 🙂 Nakonec 10.KET. Sice jsem měla nějaký komplikace, ale věřím, že už to zvládneme do úspěšného konce! Jo a tentokrát jsem na úplným začátku příznaky neměla, až po několika pozitivních testech se dostavila nevolnost. 🙂

m46
18. srp 2015

Můžu se zeptat, čím Marion14 bylo, že se stále nedařilo a zadařilo se až na desátý KET? Nebo jste to prostě zkoušeli až se povedlo? Ty dva potraty musely mít nějakou příčinu....Jsem na tom totiž dost podobně. Děkuji

jelinek26
24. srp 2015

Ahoj holky, jsem dnes 10 den po KET a bohužel testík negativní...dost se dočítám, že desátý den by mělo být už více jasno, jaké máte zkušenosti? na krev jdu tento pátek, měli jsme tento rok 3 vhodné zárodky a tento už je poslední....tak se více stresuji...děkuji ta odpověď

lloupacek
24. srp 2015

@jelinek26 taky jsem mela neg test a je pravda, ze desaty den uz by mohl byt + zvlaste pokud jsi mela PK tedy 5denni embryo.

mam za sebou 1 x ivf a 1x ket a ani jedno nevyslo.

mame jeste stale cas a pokusy, takze to je fajn. divej se na to pozitivne. nicmene jeste neni nic ztraceno. jeste se ti treba ta cara ukaze. ale do patku stejne budes muset vydrzet na krev abys mela 100% jistotu

jelinek26
24. srp 2015

@lloupacek děkuji, my jsme měli zamraženo na 5 pokusů, ale nakonec jsme měli 3 pokusy, teď je poslední...pak nevím jak se rozhodneme dál, protože už nemám moc času co se týče mého věku 45☹

monula82
24. srp 2015

Ahojky, já sem neměla vůbec žádný příznaky a nějak tuším jak se cítíš, nesmíš propadat panice hlavně, psychika je moc důležitá, zůstat v klidu a věřit sama v sebe a hlavně těm uvnitř!! Dělala sem si taky test..10 den a nic, přítelovi sem to vůbec neřekla, protože by byl na mě naštvanej, že sem nevydržela 14 dní jak jsme se domluvili..tak sem dělala jakoby nic..a uvnitř to byl boj. A 14.den jsem si dělala test a ono ejhle..byl tam duch!! Čuměla jsem na to jako blázen a nevěřila jsem svým očím. Dnes jsem 24. týden těhotná , jasně že ještě nemám vyhráno, může se stát spoustu věcí, ale chce to věřit věřit a věřit!!!

jelinek26
24. srp 2015

@monula82 Ahoj, moc děkuji za podporu, souhlasím s tebou a moc vám přeji aby si byla s miminkem v pořádku....

lloupacek
25. srp 2015

@jelinek26 ahoj koci. Hele mne je 37, takze to je taky hranicni. Ale vam uz teda pojistovna neplati pokusy ivf? Hradite si je sami?

jelinek26
25. srp 2015

@lloupacek Ahojda, jj cálujeme si to komplet...jééé 37 to je krása🙂 my jsme teď od zimy měli kvalitní embrya, dost jsem v to věřila asi není přáno☹

sistr
14. únor 2016

Ahojte, já mám za sebou IVF ve Zlíně - ET nepodařilo se (dr. Kovalčík), pak KET - biochemické těhotenství (dr. Štochlová - nedoporučuji!!!!), u tohoto posledního KET (dr. Chovanec) jsem se úplně vyprdla na testování, protože u minulého jak jsem měla to biochemické mi ani jeden test neukázal pozitivní výsledek a to jsem měla HCG 10,8 a po třech dnech už 38 a ikdyž byl test citlivý od 10 jednotek byly všechny bílé. Takže jsem stresovala dvakrát (testy nic, krev pozitivní). Teď jsem počkala až na krev, šla jsem s tím, že tam nebude vůbec nic a ejhle, 13 den po KET HCG přes 2000 jednotek a už byl vidět na UTZ i gestační váček (máme fotku). Takže holky nestresujte se testama, počkejte na krev. Horší je to teď euforii z toho že to vyšlo, vystřídaly nervy aby bylo vše ok, strašně se bojím kontroly za týden ve čtvrtek, kde už by mělo být vidět srdce. Mám úzkostné stavy a nevolnosti, nemůžu nic jíst. beru Utrogestan 4-2-4 a k tomu estrimax 4 x denně, plus Fraxiparin injekci na břicha denně. Takže teď bojuju s psychikou....místo těšení se a radosti mám stres aby bylo vše ok.

xxveronika
2. bře 2016

@sistr Ahojky, proč nedoporučuješ doktorku Štochlovou? Dělala mi nedávno embryotransfer.

andrea923
9. bře 2016

Ahoj holky,ja jsem treti den po KET.Dnes me zacal pobolivat pravy vajecnik/trislo a trochu se bojim,aby bylo vse ok a embryjko "nevycestovalo"z delohy ven a neuchytilo se mimo delohu.Treba na vajecniku.

m46
10. bře 2016

@andrea923 To nic neznamená, je ještě brzo na jakékoliv závěry o úspěchu či neúspěchu. I na mimoděložní těhotenství je ještě 3dny po KET brzo. Projevilo by se dýl a mnohem většíma bolestma. Já měla pozitivní test až opravdu 14dní od KET, dříve ne.