Akce For Fertility, chystáte se někdo?

xxandyxx
22. dub 2013

Ahoj všem, víte o tom, že se chystá akce For Fertility? (viz webové stránky http://forfertility.com/), bude to seminář pro lidi co touží po miminku a nemohou otěhnotnět. Chystáte se někdo? Já ano, myslím že to bude stát za to - přítomen bude i prof. Pilka z centra asistovane repordukce kliniky Reprofit.

sarkad2856
22. dub 2013

@xxandyxx Ahoj,díky za typ,možná se zajedu podívat,sice jsem z daleka,ale v Brně mám kámošku tak bych jí taky přibrala taky se snaží 🙂

xxandyxx
autor
26. dub 2013

Ahoj, to by bylo super, já se chystám s přítelem, i moje kamarádka se tam chystá, četla na kliniku Reprofit samé positivní hodnocení, tak třeba bude možnost si tam promluvit s odborníky z této kliniky. 🙂

xxandyxx
autor
26. dub 2013

Dívala jsem se na facebookové stránky a tam píšou, že probíhá nějaká soutěž o vstupenky, já už si ji koupila, ale pokud chcete s kamrádkou jít, tak jděte soutěžit a třeba vyhrajete ještě levnější vstupné. I když teda ta cena je minimální vzhledem k tomu jak cenné info tam můžeme získat. 🙂

elaxx
26. dub 2013

Ahoj, tohle vypada vazne dobre, cena je v pohode, ja do toho jdu. Andy, jak jsi kupovala listek - jak pisou pres email nebo pres ten internet? Ja s tim zatim nemam zkusenost.....

xxandyxx
autor
26. dub 2013

Ahoj Ela, kupovala jsem to přes platební kartu, je to v pohodě, žádný problém nebyl, ale pokud se bojíš, nebo nemáš zkušenosti s platebníma kartama tak to můžeš zkusit i přes ten email, myslím že to půjde dobře. 🙂

lucieva
28. dub 2013

Já jdu každopádně, těším se, že se něco dozvím na "nezávislé půdě"

forfertility
1. kvě 2013

Dobry den vsem, děkuji za pozitivni reakce a se vsemi, kdo prijdou, se tesim osobne na setkani! Pokud by mel nekdo jakykoliv dotaz, prosim, nevahejte se na mne obratit. Jana za tym ForFertility

forfertility
11. kvě 2013

Soutěž o 10 volných vstupenek na FOR FERTILITY 2013! Prvním pěti, kteří pošlou správnou odpověď, pošleme vždy 2 vstupenky - pro výherce a jeho partnera nebo kohokoliv, s kým bude FOR FERTILITY 2013 chtít navštívit.

Otázka: Jedna z technik asistované reprodukce využívaných při léčbě neplodnosti je označována zkratkou ICSI, víte o jaký postup se v této technice jedná?

Správnou odpověď ve formě krátkého popisu techniky piště na emal info@forfertility.com!