Arleta - Kostelec nad Orlicí, podělme se o své zkušenosti

jane_s
8. led 2013

Ahojky holky, najdou se mezi vámi ty, které mají nějakou zkušenost s centrem Arleta? V pátek se tam s manželem chystáme poprvé, tak mě zajímají vaše dojmy apod. Budu se těšit🙂

mismiss
28. čer 2013

ahoj.my tam byly ve středu poprvé. Jak u vás?

versko
28. črc 2013

Arleta je super🙂 můžeme 100% doporučit 🙂

clarinula
29. črc 2013

Dobrý den,
jmenuji se Klára Tomešová a studuji v Praze porodní asistenci. Tento rok mě čekají státní zkoušky a také psaní bakalářské práce. Jako téma mám vývoj asistované reprodukce. Proto bych se chtěla obrátit na Vás a poprosit o pomoc s vyplněním dotazníku. Je jedno, kdy jste podstoupily IVF. Dotazník ještě nemám úplně připravený, ale byla bych ráda, kdyby se některé z Vás ozvaly a můj mail a dohodli se na případné spolupráci. Děkuji předem za pomoc Klara.Tomesova@seznam.cz

jennyska
20. zář 2013

Ahoj snažilky, maminky a těhulky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z Vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 😉

Máme v ní i téma Arleta IVF s.r.o. Kostelec nad Orlicí a protože Vy s ním máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/arleta-ivf-s-r-o-kost... 🙂

Pokud svou zkušenost vložíte, pomůže to i ostatním ženám, které právě shánějí informace o tomto centru a rozhodují se mezi různými centry v ČR. Díky Vám najdou zkušenosti na jednom místě přehledně a rychle. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

zuzkaap
12. lis 2018

Ahoj, chtěla bych poprosit, zda mi můžete doporučit arletu a zda někdo máte kladné zkušenosti. Bohužel jsem teď prodělala par operací a jinak než uměle, to nepůjde. Přemýšlíme nad klinikou Arleta, Sanus v hk a nebo Pronatal v Praze. Děkuji 🙂

malanoha
17. led 2019

Ahoj holky, je tady nekdo, kdo tam ted chodi? Mate nektera u sebe aktualni cenik a mohla byste sem hodit foto? Diky 🙏

katakabrt
25. únor 2019

@malanoha ahoj jo právě tam chodím. Ceník nám daly. Spočítal nám to na 53300kc.

beata2018
4. črc 2019

Ahoj holky, je tu aktuálně někdo kdo chodí do Arlety? Nás čeká první návštěva ve středu. Vůbec netuším jak to tam chodí... jaké jsou lhůty na vyšetření apod. Díky moc za reakce

katakabrt
4. črc 2019

@beata2018 ahoj já chodím do arlety v Kostelci vůbec se nemusíš bát jsou tam hrozně hodný a vše ti vysvětlí. Jsem tam spokojená i když mi tedka první ivf nevyšlo tak snad se nám zadari napodruhé 😁

beata2018
4. črc 2019

To jsem moc ráda. Jsem taková že všeho vyplasena.. hlavně když pomuzou. 😊 můj chlap má děsnej spermiogram a já mám taky někde něco špatně. . Přeju hodně štěstí. Za jak od první návštěvy jsi šla na IVF? Promiň že se tak ptam..

katakabrt
4. črc 2019

@beata2018 jejda to si nevzpomínám ono asi záleží jaký je problém a tak. U nás je problém u mě jinak přítel je zdraví. Vsan uvidíte co vám řekne. Neboj jsou tam fakt fajn. A ty jsi odkud?

beata2018
4. črc 2019

@katakabrt jsem z Hradce Králové . Doktorka mi doporučila Arletu rovnou. Člověk se bojí co najdou aby to šlo po másle 😂😂

katakabrt
4. črc 2019

@beata2018 tak to jo. Klidně se ozvi když se budeš chtít zeptat a budu to vědět ráda ti poradím. 😁

beata2018
4. črc 2019

@katakabrt to jsi hodná. Díky moc.

katakabrt
4. črc 2019

@beata2018 jo není zač.

malanoha
4. črc 2019

@beata2018 Ja tam chodim uz nekolik let a ted jedem druhe ivf. Jestli mas zajem, zodpovim ti podrobnosti v soukrome zprávě 😉